SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Zažijete zábavu a spomienky, o ktoré sa budete chcieť podeliť

Plánujete svadbu, narodeninovú oslavu,firemný večierok či promo akciu a chcete mať o originálnu zábavu hostí na sto percent postarané? Fotobúdka Kysuce je tou správnou voľbou.

Plánujete svadbu, narodeninovú oslavu,firemný večierok či promo akciu a chcete mať o originálnu zábavu hostí na sto percent postarané? Fotobúdka Kysuce je tou správnou voľbou.

Táto najnovšia atrakcia, ktorá nesmie chýbať na žiadnom evente, je pripravená prísť kamkoľvek v regióne. V dohodnutý termín a čas vám fotobúdkud ovezieme, po celý čas budete mať k dispozícii obsluhu, takže sa môžete sústrediť len na zábavu. Objednajte si ju aj vy medzi prvými v uvádzacej cene 250 € za tri hodiny (pôvodne 300 €), každá ďalšia hodina stojí 50 €.

reklamagazeta-r922_res.jpg

Ako fungujem?

Postavte sa pred fotobúdku,vezmite do rúk bláznivé rekvizity, ktoré vylepšia váš outfit a zábava môže začať. S našou fotobúdkou nemusíte počítať, koľko fotografií urobíte, ich počet je totiž neobmedzený. Stačí sa len usmiať a fotiť! Na každej sérii fotiek si môžete zvoliť vlastný text prípadne logo. Výslednú fotografiu vám obsluha vytlačí, nahrá na USB a vy sa o ňu môžete podeliť na sociálnych sieťach. Je ideálnou voľbou aj na svadbu ako pamiatkový album novomanželom, jedna séria fotiek ostane vám, druhú im aj s odkazom môžete podarovať. Vytvorí vám spomienky, na ktoré nezabudnete.

Viac info nájdete na www.fotobudkakysuce.eu, na facebooku Fotobúdka Kysuce alebo volajte na telefónne číslo 0910 900 403.

foto3-r570_res.jpg

 

 

foto1-r256_res.jpg

Fotobúdku si aktuálne môžete objednať v uvádzacej cene 250 € za 3 hodiny.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu