SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Striebro a bronz pre FEMkárov z Nitry

Sedem študentov Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre cestovalo do Moskvy, aby na partnerskej Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzite vystúpili na študentskej konferencii.

Sedem študentov  Fakulty ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre spoločne so svojim pedagógom pricestovalo v marci do Moskvy, aby sa na partnerskej  Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzite zúčastnili na medzinárodnej študentskej konferencii. Spomedzi zahraničných študentov mali práve slovenskí najväčšie zastúpenie.

Svoje práce prezentovali v dvoch sekciách: Marketing v poľnohospodársko-potravinárskom komplexe a  Problémy analýz a auditu v moderných ekonomických podmienkach. Na diaľku, prostredníctvom videokonferencie, vystúpil  aj Peter Šedík,  študent 2. ročníka inžinierskeho štúdia na Fakulte ekonomiky a manažmentu  v programe agrárny obchod a marketing , ktorý obsadil  druhé miesto. Na tretej priečke sa umiestnil ďalší študent FEM, Štefan Pánik.

Súčasťou návštevy „ FEMkárov“ v Moskve  bola aj prehliadka školského areálu, rektorátnych priestorov, parku a unikátneho múzea koní.  Trojica našich študentov sa stretla aj s pedagógmi a budúcimi spolužiakmi  z tamojšej Katedry marketingu, pretože od septembra nastúpia na Timiriazevku na sedemmesačný študijný pobyt v rámci  programu dvojitých diplomov agrárny obchod a marketing.

femka-r901_res.jpg

Budúci ekonómovia z Nitry na Ekonomickej fakulte Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzity v Moskve.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.