SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Striebro a bronz pre FEMkárov z Nitry

Sedem študentov Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre cestovalo do Moskvy, aby na partnerskej Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzite vystúpili na študentskej konferencii.

Sedem študentov  Fakulty ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre spoločne so svojim pedagógom pricestovalo v marci do Moskvy, aby sa na partnerskej  Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzite zúčastnili na medzinárodnej študentskej konferencii. Spomedzi zahraničných študentov mali práve slovenskí najväčšie zastúpenie.

Svoje práce prezentovali v dvoch sekciách: Marketing v poľnohospodársko-potravinárskom komplexe a  Problémy analýz a auditu v moderných ekonomických podmienkach. Na diaľku, prostredníctvom videokonferencie, vystúpil  aj Peter Šedík,  študent 2. ročníka inžinierskeho štúdia na Fakulte ekonomiky a manažmentu  v programe agrárny obchod a marketing , ktorý obsadil  druhé miesto. Na tretej priečke sa umiestnil ďalší študent FEM, Štefan Pánik.

Súčasťou návštevy „ FEMkárov“ v Moskve  bola aj prehliadka školského areálu, rektorátnych priestorov, parku a unikátneho múzea koní.  Trojica našich študentov sa stretla aj s pedagógmi a budúcimi spolužiakmi  z tamojšej Katedry marketingu, pretože od septembra nastúpia na Timiriazevku na sedemmesačný študijný pobyt v rámci  programu dvojitých diplomov agrárny obchod a marketing.

femka-r901_res.jpg

Budúci ekonómovia z Nitry na Ekonomickej fakulte Štátnej poľnohospodárskej Timiriazevovej univerzity v Moskve.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.