INZERCIA

Pozvánka na Svetový deň Malbecu

Zažite nekonečnú noc plnú vášnivej argentínskej hudby, dobrého jedla a vína.

Už po tretí krát môžete osláviť s eshopom vino.sme.sk Svetový deň Malbecu. Nekonečná noc plná vášnivej argentínskej hudby, dobrého jedla a samozrejme hlavným hosťom bude odroda Malbec. Ochutnávať budete z bezodného pohára.
 2016-04-15 malbec day 2016

Slávne víno z Argentíny nás baví a preto sa už po tretí krát zapájame do celosvetových osláv. Minuloročné oslavy sa nezaobišli bez živej hudby, ktorú pre vás chystáme aj tento rok. Súčasťou akcie u nás bude aj live cooking. K vynikajúcim Malbecom vám dáme kvalitný steak, ktorý bude pripravený priamo pred vami na našom grile.

2016-04-15 malbec day 2016 

Aké vína ochutnáme?

  1. Welcome drink - Reya Prosecco
  2. Villa Maria Private Bin Rosé 2015
  3. Mascota Vineyards La Mascota Malbec 2014
  4. Norton Malbec Finca La Colonia 2015
  5. Santa Ana Malbec 2015
  6. Santa Ana Reserve Malbec 2014
  7. Mascota Vineyards OPI Malbec 2014
  8. Mascota Vineyards Gran Mascota Malbec 2013
  9. Norton Barrel Select Malbec 2014

Tento zoznam však nie je statický. Je možné, že niektoré vínka nahradíme lepšími alebo vymeníme za vína dostupnejšie.

2016-04-15 malbec day 2016 

Vstupenky na podujatie si môžete kúpiť v našich vinotékach na Starej Vajnorskej a Klobučníckej ulici a v našom internetovom obchode vino.sme.sk. Pre viac aktuálnejších noviniek o oslavách Svetového dňa Malbecu si pridajte udalosť na Facebooku.

2016-04-15 malbec day 2016

Miesto: Corner&Co, Stará Vajnorská 39, Bratislava
Dátum a čas: 15. apríla 2016 o 18:00
Lístok: 39 € s DPH

Čo je Malbec

Malbec je pôvodom francúzska odroda, pochádzajúca z oblasti Cahors, kde sa preslávila svojím typickým “čiernym“ vínom. Veľmi rozšírená bola i v Bordeaux, časom bola tam však nahradzovaná Merlotom. Dnes je Malbec ikonou argentínskeho vinárstva a zaberá tam najväčšie výmery výsadby spomedzi všetkých vinárskych regiónov sveta. Do Argentíny bol Malbec privezený okolo roku 1860 a vďaka priaznivým podmienkam si v pomerne krátkom čase vybudoval mimoriadne renomé.

 

Prevádzkovateľom internetového obchodu vino.sme.sk a zároveň predávajúcim je spoločnosť CORNER s. r. o.  Vino.sme.sk Vám ponúka viac ako 1000 druhov vynikajúcich vín z najvýznamnejších svetových, ale aj slovenských vinohradníckych oblastí. Starostlivý výber vín do našej ponuky zaručuje, že produkt ktorý si zvolíte je vždy výborným pomerom kvality a ceny a splní očakávania aj náročných milovníkov vína. Zásoby viac ako 150 000 fliaš vína v našom sklade nám umožňujú rýchlosť dodania a zároveň exkluzivitu tovaru. Okrem toho pri objednávke nad 50€ ako jediní na Slovensku ponúkame dopravu zadarmo. Pri objednávke nad 30€ platíte za dopravu len polovicu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Košická Klinika detí a dorastu je opäť krajšia

Oddelenie pre najmenších vynovili za rekordných sedem dní.

Tlačové správy

Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk?

Na fórach nájdete rôzne komentáre na adresu finančných sprostredkovateľov z Partners Group Sk. Ktoré sú a ktoré nie sú pravdivé?

Tlačové správy

Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta

Sú poznávacie zájazdy vaša srdcovka? Zažite dva alebo tri počas jednej cesty.

Tlačové správy

Zdravý životný štýl - dá sa v dnešnej dobe udržať?

Zdravý životný štýl, krásne telo, svieža pokožka, žiadne vrásky a pevné zdravie. Je možné docieliť to aj v súčasnom rýchlom svete?