SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Najvyšší čas vedieť po anglicky! Nemyslíte?

Zvládnutá angličtina aspoň na základnej konverzačnej úrovni by sa mala stať súčasťou každého človeka, či už je to študent alebo dospelý. Ak ste ešte s angličtinou nezačali, nie je na čo čakať.

Zvládnutá angličtina aspoň na základnej konverzačnej úrovni by sa mala stať súčasťou každého človeka, či už je to študent alebo dospelý. Ak ste ešte s angličtinou nezačali, nie je na čo čakať. 

Samotný názov tohto článku hovorí za všetko. Nachádzame sa v období, kedy cudzie jazyky začínajú byť veľmi vážnou témou. Ak presnejšie hovoríme o znalosti anglického jazyka ako o svetovej reči, v tom prípade  už ani tak nejde o niečo extra, skôr by sme mali začať hovoriť o samozrejmosti.

Otázkou zostáva spôsob, akým sa k stanovému cieľu dopracujete. Princíp výučby anglického jazyka Callanovou metódou je veľmi jednoduchý. Základom lekcií resp. hodín je neustála komunikácia v cieľovom jazyku, teda v angličtine, medzi lektorom a žiakom.  To znamená, že od prvého momentu každý jednotlivec používa jazyk aktívne, nie pasívne.

Systém zakomponovania slovnej zásoby je tiež iný, ako pri tradičnom spôsobe výučby. Každé jednotlivé slovíčko je ihneď po jeho uvedení následne použité v konverzácii. Cieľom tejto výučby je to, aby sa každý žiak naučil spontánne reagovať na podnety z prostredia, čo znamená, aby bol plnohodnotne pripravený porozumieť a komunikovať v angličtine. Callanova metóda je komplexná príprava na získanie medzinárodných certifikátov.

V živote totiž veci fungujú  jednoducho: Ak sa chcete naučiť chodiť, musíte chodiť, ak sa chcete naučiť plávať, musíte plávať, ak sa chcete naučiť hovoriť po anglicky, musíte hovoriť po anglicky!

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí ešte nezačali so štúdiom anglického jazyka, nemyslíte, že už je najvyšší čas? Ak na druhej strane patríte ku skupine, ktorá má množstvo teoretických poznatkov, ovláda obrovské množstvo poučiek, veľa slovíčok, ktoré však v reálnej situácii nevie použiť a  neveríte, že to ide aj inak,  potom sa príďte  presvedčiť, že sa to naozaj dá! Nové kurzy v jarnom trimestri začínajú 18. apríla 2016, zápis bude prebiehať 13. apríla 2016 od 15.00-18.00

Radi Vás u  nás privítame a zodpovieme Vám na všetky Vaše otázky. Priamo na zápise Vám bude odporučená vhodná úroveň na základe bezplatného preskúšania.

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0905 845 394.

Teší sa na Vás kolektív LANGUAGE CLUB jazyková škola, Paulínska 20, Trnava - budova BALAKOVO, 2. poschodie, č. dverí 228

www.callan.sk

language-r501_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.