SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

4ka už plne pokrýva aj najstaršie mesto na Slovensku

Dobrá správa pre obyvateľov spod Zobora! Štvrtý mobilný operátor plne pokryl najmodernejšou LTE sieťou už aj Nitru a jej okolie.

Dobrá správa pre obyvateľov spod Zobora! Štvrtý mobilný operátor plne pokryl najmodernejšou LTE sieťou už aj Nitru a jej okolie. 4ka tak plní svoj sľub a postupne zahusťuje svojim 4G signálom ďalšie časti Slovenska.

Nitrančania už môžu pri prechádzke napríklad na Nitriansky hrad bez problémov surfovať na webe, počúvať hudbu cez internet, posielať fotky cez mobilné aplikácie aj s vysokorýchlostným internetom od 4ky. Štvrtý mobilný operátor totižto kompletne zahustil pokrytie v celom meste a blízkom okolí.

„Plne pokryť toto mesto bolo jednou z našich priorít. Preto sme radi, že už môžeme ponúkať služby našej rýchlej 4G siete v tak významnom meste, akým Nitra bezpochyby je. Veríme, že tamojší obyvatelia privítajú možnosť využívať kvalitné dátové služby,“ povedal riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.

Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii aj obyvatelia ďalších piatich desiatok miest. 4ka aktívne buduje svoju sieť a tomuto plánu podriadila aj svoju stratégiu.

Rýchly a spoľahlivý internet

Technológia LTE prináša vďaka mobilnej sieti štvrtej generácie vysoký štandard dátovania na vysokorýchlostnom internete. Cieľom číslo jeden je pre operátora poskytovať kvalitnú a spoľahlivú sieť.

„Každý týždeň pribudne do nášho pokrytia niekoľko nových vysielačov. Okrem nových miest sa preto aktuálne sústredíme aj na kompletné zahusťovanie tých, kde už máme čiastočné pokrytie, napríklad ako tomu bolo donedávna v Nitre,“ uviedol technický riaditeľ pre mobilnú sieť SWAN Mobile, a. s., Patrik Kollaroci.

Pre 4ku je dôležité, aby mali jej zákazníci k dispozícií prvotriednu internetovú sieť, vďaka ktorej môžu bez problémov surfovať na webe. Preto ponúka výhodné produkty a služby.

Odmena pre nových zákazníkov

Zákazníkom, ktorý ocenia výhody modernej rýchlej LTE siete, operátor ponúka dátový balík 4G GIGA, v ktorom za jedno euro zákazníci získajú gigabajt dát na 30 dní vo vlastnej sieti operátora. V prípade, ak sa pohybujú aj mimo pokrytia operátora, v sieti partnera, 4ka svojim dátujúcim zákazníkom ponúka za 4 eurá produkt s názvom 4G GIGA PLUS.

Všetci zákazníci 4ky, ktorí si do konca júna zakúpia novú predplatenú SIM kartu Moja 4ka alebo prenesú telefónne číslo od iného operátora cez e-shop www.4ka.sk, dostanú na privítanie 4 GB dát vo vlastnej sieti 4ky úplne zadarmo. Dáta môžu čerpať počas celých štyroch mesiacov.

4ka má niekoľko es v rukáve

Slovenská pošta a telekomunikačný operátor SWAN v októbri 2015 predstavili verejnosti svoju značku, ktorá nesie názov 4ka. Nový operátor sa následne vydal do „boja" so svojim výnimočným a originálnym produktovým portfóliom.

Najväčšou novinkou štvrtého operátora je jednotná cena:

  • Zákazníci môžu volať do všetkých sietí na Slovensku a v rámci Európskej únie za jednotnú cenu 4 centy za minútu, a to so sekundovou tarifikáciou od prvej sekundy.
  • Rovnakú sumu zaplatia aj za odosielanie SMS správ.
  • 1 MB dát pre internet v mobile v rámci Slovenskej republiky aj v celej Európskej únii stojí takisto iba 4 centy.

Ďalšou devízou 4ky je, že nezaťažuje svojich zákazníkov viazanosťou. Všetky služby sú dostupné bez akýchkoľvek komplikovaných podmienok. Štvorkári rovnako vítajú, že dobitý kredit už viac neprepadne. Navyše, kredit je možné bezplatne prenášať so službou Prenos kreditu na iné čísla v rámci siete 4ky.

Dobíjacie kupóny v hodnote 4, 8, 12, 16 eur, ako aj ostatné služby a produkty si môžu zákazníci zakúpiť a aktivovať na viac ako 1500 pobočkách Slovenskej pošty alebo aj z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu, či zaslaním SMS správy na číslo 950.

Služby 4ky sú dnes dostupné pre viac ako 99 percent populácie Slovenska a mobilný operátor vlastnou najmodernejšou LTE sieťou pokrýva viac ako 50 percent obyvateľstva Slovenska.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


10 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


12 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 24 h
SkryťZatvoriť reklamu