SME
Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
INZERCIA

ProFIIT hľadá víťazov a víťazky pre rok 2016

22. - 23. 4. 2016 sa na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave uskutoční súťaž, ktorá môže poriadne zamiešať karty v živote stredoškolákov a stredoškoláčok z celého Slovenska.

Na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave sa už o pár hodín začne obľúbené programátorské podujatie pre stredoškolákov, ProFIIT. Súťažiacich z celého Slovenska spojí húževnatosť a rivalita. Kto v čo najkratšom čase vytvorí originálne IT programy na riešenie čo najväčšieho objemu problémov, ostáva otázne do zajtra. V sobotu po 15.00 hodine sa verejnosť dozvie, kto bol najefektívnejší a najrýchlejší.

Už trinásťročná história prestížnej súťaže ProFIIT je dôkazom toho, že do každého ročníka sa stredoškoláci z Vranova nad Topľou, Námestova, Bardejova, Bratislavy, Piešťan, Košíc, Turčianskych Teplíc a iných miest púšťali s vervou a chuťou nielen sa zúčastniť, ale najmä na seba upozorniť na stupienku víťazov. Plnú podporu a oporu majú práve na Fakulte informatiky a informačných technológií STU. Tam stredoškoláci zabojujú o prvé až tretie miesto tým, že počas štyroch hodín vyriešia šesticu problémov. Odmien pre najlepších je hneď niekoľko.    

Víťazi od prvého až po tretie miesto v rámci súťažného finále ProFIIT 2016  získavajú 90 bodov navyše v prijímacom konaní. To znamená, že budú plne "profitovať" z istoty prijatia na FIIT STU. Každý ďalší úspešný riešiteľ finálového kola si na svoje konto pripíše 72 bodov. Úspešným finálnym riešiteľom je každý účastník a účastníčka, ktorá zdolá aspoň dva problémy zo šiestich.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Udržateľné úspešné podnikanie na Slovensku a v Bulharsku

Univerzita národného a svetového hospodárstva v Sofii v spolupráci s EU v Bratislave zorganizovali medzinárodnú konferenciu.

Tlačové správy

Slováci sú chlebovým národom

Slováci sú chlebovým národom a až dve tretiny z nás jedia na raňajky chlieb a pečivo.

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.