INZERCIA

ProFIIT hľadá víťazov a víťazky pre rok 2016

22. - 23. 4. 2016 sa na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave uskutoční súťaž, ktorá môže poriadne zamiešať karty v živote stredoškolákov a stredoškoláčok z celého Slovenska.

Na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Bratislave sa už o pár hodín začne obľúbené programátorské podujatie pre stredoškolákov, ProFIIT. Súťažiacich z celého Slovenska spojí húževnatosť a rivalita. Kto v čo najkratšom čase vytvorí originálne IT programy na riešenie čo najväčšieho objemu problémov, ostáva otázne do zajtra. V sobotu po 15.00 hodine sa verejnosť dozvie, kto bol najefektívnejší a najrýchlejší.

Už trinásťročná história prestížnej súťaže ProFIIT je dôkazom toho, že do každého ročníka sa stredoškoláci z Vranova nad Topľou, Námestova, Bardejova, Bratislavy, Piešťan, Košíc, Turčianskych Teplíc a iných miest púšťali s vervou a chuťou nielen sa zúčastniť, ale najmä na seba upozorniť na stupienku víťazov. Plnú podporu a oporu majú práve na Fakulte informatiky a informačných technológií STU. Tam stredoškoláci zabojujú o prvé až tretie miesto tým, že počas štyroch hodín vyriešia šesticu problémov. Odmien pre najlepších je hneď niekoľko.    

Víťazi od prvého až po tretie miesto v rámci súťažného finále ProFIIT 2016  získavajú 90 bodov navyše v prijímacom konaní. To znamená, že budú plne "profitovať" z istoty prijatia na FIIT STU. Každý ďalší úspešný riešiteľ finálového kola si na svoje konto pripíše 72 bodov. Úspešným finálnym riešiteľom je každý účastník a účastníčka, ktorá zdolá aspoň dva problémy zo šiestich.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vaše umenie bude hýbať Tatrami. Zapojte sa do súťaže ZSSK

V hre je preukaz MAXI KLASIK a prestíž!

Dizajn exteriéru nových jednotiek môžu navrhnúť samotní cestujúci (vizualizácia).
Tlačové správy

Tipy, kam ísť na dovolenku počas Veľkej Noci

Využívate veľkonočné voľné dni na cestovanie? Tieto destinácie sú práve v kurze.

Tlačové správy

Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky

Kde sa dvaja bijú, tablet víťazí.

Tlačové správy

Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

Dotykový displej, GPS, radary a řada funkcí - jak dopadne autokamera Mio MiVue 785 Touch s nekompromisním testem youtubera JeezyJ?

Test youtubera JeezyJ autokamerky MiVue 785 Touch