INZERCIA

Tím krásy v Poluse poradí lepšie ako zrkadlo

55 minút denne venujeme pohľadu do zrkadla. Viete si predstaviť, o koľko by bol ten čas kratší, keby sme neriešili dilemu, s ktorou sukňou skombinovať nové sako a ktorý odtieň rúžu zvoliť na rande?

55 minút denne venujeme pohľadu do zrkadla. Viete si predstaviť, o koľko by bol ten čas kratší, keby sme neriešili dilemu, s ktorou sukňou skombinovať nové sako a ktorý odtieň rúžu zvoliť na rande?

V Poluse si to vedia predstaviť veľmi dobre a aj preto pravidelne prichádzajú s projektom, čo vám šetrí čas bez šetrenia na pôvabe. 

sme-tu-v-poluse-pre-vas-r898_res.jpg

MÓDNE DNI V POLUSE sú odpoveďou pre všetky ženy, ktoré túžia rozvinúť svoj potenciál krásy na plných 100 percent, no nemajú styling v malíčku a triky vizážistov odpozerané na internete nie sú pre ne to pravé. Módne rady nad zlato by mali byť na mieru a od odborníkov. Teraz ich máte na dosah.

Jarné MÓDNE DNI V POLUSE zažijete v obľúbenom bratislavskom nákupnom centre od pondelka 9.mája do soboty 14.mája. Už dlhšie nemusíte tápať pri riešení otázky, v čom vyzeráte šik a ktorým trendom radšej povedať nie. Nechajte to na expertov a vy si užite luxus kvalitného módneho poradenstva. To všetko úplne zadarmo, skrásniete na účet Polusu.  letak-tabulka-obr-r394_res.jpg

Každý deň v čase od 15:00 do 19:00 sa vás v jednej z predajní Polusu chopia skúsené odborníčky na ženskú krásu. Popredná stylistka Mirka Dobiš Michalková pre vás osobne vyberie to najlepšie z aktuálnych kolekcií butikov, vizážistky z parfumérie Marionnaud vytieňujú na tvári svieži jarný mejkap a fotografka Daša Šimeková celú hviezdnu vizáž profesionálne odfotí, nech máte na popoludnie plné módy, radosti a relaxu príjemnú pamiatku.  licenie-v-predajni-r438_res.jpg

Pravidelne organizované MÓDNE DNI V POLUSE sú v prostredí slovenských nákupných centier ojedinelým projektom. Jeho pozadie približuje marketingová manažérka Polusu Andrea Kováčiková: „K nápadu nás priviedla snaha priniesť zákazníkom – a obzvlášť zákazníčkam – nášho nákupného centra niečo navyše, pridanú hodnotu oproti bežnému nákupu oblečenia.  Skrátka, spraviť z nich hviezdy dňa, veď prirodzené sebavedomie ide ruka v ruke s radosťou. Každá žena môže byť pôvabná, no nie každá vie, ako na to. Tak prečo nevyužiť skúsenosti profesionálov? Je len plus, že MÓDNE DNI sa konajú na mieste, ktoré združuje najnovšie  módne trendy a kde je dostupné všetko, čo priemerne pekná žena potrebuje k premene na oslnivú dámu.“hostessky-r429_res.jpg

Jarné trendy spoločne s tímom krásy Polusu odkryjete od pondelka 9.mája do soboty 14.mája v predajniach Orsay,  Lindex,  Yaya,  Jasmine a Promod.

Bližšie informácie o akcii MÓDNE DNI V POLUSE nájdete na www.polus.sk

FOTO: Daša Šimeková 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove

Nový obytný dom Karlove na Hudecovej ulici ponúkne unikátne bývanie v stabilizovanej časti Karlovej Vsi.

Tlačové správy

Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?

Niektoré su notoricky známe a niektoré vám dajú zabrať.

Tlačové správy

Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche

Takmer milión balení antibiotík "pojedli" vlani Slováci pri ochoreniach, na ktoré tieto lieky nezaberajú.

Tlačové správy

Príbeh tradičného družstva - príbeh Alojza Kračinovského

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 4. vydanie.