SME
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
INZERCIA

Vláčikom z rozprávky do rozprávky, oslavy MDD už túto sobotu

Už od rána v sobotu 28. mája sa budú točiť kolieska malých rušňov a vláčikov, bude sa stavať špeciálne LEGO®, fotiť, maľovať a popoludní „prevezú deti sériou rozprávok“ v Poluse šikovní zabávači.

Už od rána v sobotu 28. mája sa budú točiť kolieska malých rušňov a vláčikov, bude sa stavať špeciálne LEGO, fotiť, maľovať a popoludní „prevezú  deti sériou rozprávok“ v Poluse šikovní zabávači.

Od 10:00 do 19:00 

  • Vyvrcholí v Poluse celomesačná výstava vláčikov. Nájdete tu nie len vláčiky rôznych veľkostí, ale aj zástupcov z Klubu  železničných  modelárov  Bratislava, ktorí vás zasvätia do tajov modelárstva. Tvorivé dielničky, v ktorých si môžete postaviť papierový model železničnej budovy alebo zložiť vláčikové puzzle.
  • Môžete sa odfotiť  s rekvizitami pri fotostene ako výpravca vlakov, či železničiar a v špeciálnom fotoštúdiu vám vytlačia fotku na pamiatku na počkanie. 
  • Nájdete tu aj tvorivé dielničky, kreslenie, prácu s farbami, korálkami, textilom a ďalšie atrakcie pre zručné dievčatká i chlapcov. 
  • A vaše deti i vás určite  zaujme aj absolútna novinka na slovenskom trhu, zábavno edukatívne hry s kockami LEGO® - licencovaná metodika BRICK BY BRICK. Pripravené  budú špeciálne stanoviská s legom pre deti od 3 do 5 rokov aj pre deti od 6 do 12 rokov. 

Od 15:00 do 18:00

  • Hudobno-zábavným programom pre deti  vás bude sprevádzať moderátorka Andrea Kiráľová Somorovská, vystúpi a zaspieva muzikálový herec Erik Peťovský  a vystúpi aj speváčka a zabávačka MIA.  Animátorky  Funny Makeup namaľujú vašej ratosleti na tvár zvieratko, spidermana, vílu či inú rozprávkovú postavu.
  • Súťažiť sa bude o skvelé ceny: príďte si zabojovať o 12 rodinných vstupeniek  do atraktívnych  pražských zábavných parkov a múzeí ako sú Království železnic, Múzeum Lega, Krokodýlí ZOO, Garden Park a 3 vouchery  500,- Kč do reštaurácie Výtopna v Prahe.

A hlavne, žiadne dieťa do 15 rokov neodíde bez darčeka, získa vstupenku do zábavného Kráľovstva železníc v Prahe a ďalšie darčeky. Viac info sa dozviete na www.polus.sk, www.kzm-ba.sk a na na www.facebook.com/poluscitycenter

letak-mdd-1page2-r152_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia

This brand new, pocket-sized guide includes a mountain load of information.

Tlačové správy

Changes to the Public Procurement Law – Take Two

Changes in life and law hardly ever stop.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.