SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Internet do auta od Orangeu mení nudu na cestách

Bratislava, 19. máj 2016 – Dátová inovácia Internet do auta od Orangeu premieňa nekonečné cesty autom na efektívne využitý alebo príjemne strávený čas. Poskytovateľom dopravných služieb tiež dáva konk

Bratislava, 19. máj 2016 – Dátová inovácia Internet do auta od Orangeu premieňa nekonečné cesty autom na efektívne využitý alebo príjemne strávený čas. Poskytovateľom dopravných služieb tiež dáva konkurenčnú výhodu, ktorá má potenciál zvyšovať kvalitu služieb a získavať tak nových zákazníkov.

Nová služba Internet do auta umožňuje prenos mobilných dát viacerým používateľom v automobile bez toho, aby si míňali dáta na vlastných zariadeniach, nakoľko sú na internet pripojení prostredníctvom wifi siete a čerpajú tak jeden objem dát.

Vďaka užitočnej službe Internet do auta môžu napríklad rodičia, ktorí často vozia deti, spríjemniť svojim potomkom cestovanie tak, že im na tabletoch prehrajú rozprávky z Youtube. Deťom tak cesta ubehne rýchlejšie, pričom rodičia nemusia mať strach z vysokých nákladov, pretože čerpané dáta sú iba z jedného dátového paušálu. Starší členovia posádky môžu cestovanie využiť na riešenie pracovných povinností, komunikáciu s priateľmi na sociálnych sieťach alebo na čokoľvek, na čo svoj smartfón, tablet či notebook bežne využívajú. Službu Internet do auta môžu ako konkurenčnú výhodu pri svojom podnikaní využiť taxislužby, autobusoví prepravcovia alebo požičovne áut, ktoré svojim zákazníkom umožnia prístup na internet bez toho, aby si míňali vlastné balíky dát.

 

„Nová služba Internet do auta je ďalším dôkazom toho, že Orange svojich zákazníkov počúva a prináša im riešenia pre jednoduchší život. Umožňuje im naplno využívať možnosti, ktoré poskytuje kvalitná sieť Orangeu s najväčším, až 95 % - ným, pokrytím populácie Slovenska  kombinovanou 3G a 4G technológiou. Na internet tak môžu byť pripojení nonstop, nezávisle na tom, či sa nachádzajú doma, v kancelárii alebo na cestách. Služba Internet v aute jednoducho spája našich zákazníkov s tým, na čom im záleží kdekoľvek sa nachádzajú,“ uviedla riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko Zuzana Nemečková.

Orange novú službu Internet do auta spúšťa s piatimi dátovými paušálmi s objemom predplatených dát od 1 000 do 35 000 MB s mesačným poplatkom od 5 do 34,99 eur vrátane DPH. Rýchlosť prenesených dát v 4G sieti dosahuje 150/50 Mbit/s. Podrobnejšie informácie sú uvedené v tabuľke:

Dátový paušál

Objem dát

Mesačný poplatok

Rýchlosť prenosu dát

4G

3G

FUP

Internet do auta Basic

1 000 MB

5,00 €

150/50 Mbit/s

42/5,8 Mbit/s

128/128 kbit/s

Internet do auta Start

1 500 MB

8,00 €

Internet do auta Klasik

6 000 MB

14,00 €

Internet do auta Premium

12 000 MB

20,00 €

Internet do auta Extra

35 000 MB

34,99 €

Používatelia novej dátovej služby Orangeu sa pri jej využívaní nemusia obmedzovať ani v zahraničí, keďže každý Internet do auta sa môže pripojiť k roamingovej dátovej sieti s cenou len 0,03 € s DPH za 1 MB prenesených dát.  

Nové dátové paušály Internet do auta sú dostupné s koncovým zariadením Huawei E8377 na vytvorenie wifi siete v aute, do ktorej sa môžu pripojiť cestujúci cez svoje smartfóny, tablety či notebooky. Súčasťou ponuky je aj mobilná aplikácia Huawei HiLink, ktorá umožňuje prijímanie a posielanie SMS, napríklad SMS notifikácií o čerpaní dát, manažovanie členov pripojených do siete wifi a poskytuje orientačný prehľad spotrebovaných dát.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu