SME
Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava
INZERCIA

Pôsobte mlado s parfumami Justin Bieber

Justin Drew Bieber je kanadský spevák a skladateľ, ktorého talent sa prejavil už vo veku dvoch rokov, keď začal hrať na hudobné nástroje, ako napríklad bicie bubny.

Justin Drew Bieber je kanadský spevák a skladateľ, ktorého talent sa prejavil už vo veku dvoch rokov, keď začal hrať na hudobné nástroje, ako napríklad bicie bubny. O nedlho začal mladý Justin hrať v kapele, koncertovať po krčmách a spievať na ulici.

V roku 2007 ho prostredníctvom jeho YouTube videí objavil manažér, vďaka ktorému 13 ročný mladík podpísal zmluvu s vydavateľstvom RBMG a vydal prvý album My World. Jeho doposiaľ najúspešnejší a najznámejší singel je Baby, ktorý bol dlhé roky najsledovanejším videom na YouTube.

Justin Bieber bol tri krát nominovaný na cenu Grammy, jeho hity sú v rebríčku top 10 a Forbes ho tri roky po sebe uviedol, ako jednu z najvplyvnejších celebrít roka. Zaujímavosťou je, že zatiaľ čo Michael Jackson vypredal Madison Square Garden behom troch dní, mladý kanadský spevák ju vypredal behom niekoľkých hodín. Justin je celebrita známa ako módna ikona mladých ľudí, s čím súvisí aj jeho záujem o dizajnovanie parfumov.

Justin Bieber The Key

Justin Bieber The Key - jedná sa o sexy energickú dámsku vôňu pre násťročné, ktorá je ukrytá v bielom flakóne so zlatým zámkom. Je otvorená jemnou sprchou ovocných tónov, ktoré sa miešajú s kvetinovým srdcom. Základ vône je prezentovaný tradičnými zložkami, akými sú vanilka a drevité akordy zahalené v pižme.

justin bieber key

Justin Bieber Girlfriend

Justin Bieber Girlfriend - jedná sa o najpopulárnejší pafum mladého Kanaďana, o ktorom sa vraví, že doň pridal kvapku svojho potu, čiže seba samého. Parfum Girlfriend je určený pre všetky milovníčky jeho hudby a osobitého štýlu zvané „beliebers“. Odráža hravosť, zvodnosť a energiu, ktorá Justina charakterizuje.

justin bieber girlfriend

Vôňa sa otvára súhrou černíc, jahôd, hrušky a mandarínky, ktoré vytvárajú sviežu ovocnú explóziu. Pokračovaním je Jazmínovo-fréziové srdce obalené kvetom pomarančovníka, ktoré sa postupom času mieša so základom stojacím na jantárovo-pižmovej symbióze doplnenej o listy orchidei.

Justin Bieber Someday

Justin Bieber Someday - romanticky naladené mladé dámy si prídu na svoje práve pri tejto vôni, ktorá sa začína závanom červených bobulí, hrušky i mandarínky. Samotnom kvetinovom srdci vôni sa vynímajú črty pižma, ktoré prechádzajú do tradičného vanilkového základu. 

justin bieber someday

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Bude dobre!

Firmy a dokonca aj jednotlivci sa zomkli, aby si navzájom pomohli prekonať toto neľahké obdobie.

Tlačové správy

V pôrodnici v Šaci sa rodí stále viac detí

V pôrodnici Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica, člen skupiny AGEL, sa v tomto roku narodilo už 436 bábätiek.

Tlačové správy

Chic, fully-equipped offices in prime Bratislava locations

Book a tour of these trendy offices in Eurovea or Zuckermandel and enjoy a FREE 2 HOURS in our meeting rooms.