SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Rozhodnutie, ktoré Veronike zmenilo život aj športovú kariéru

Hovorí sa, že v športe okrem talentu a tvrdého tréningu často rozhodujú aj drobnosti.

Naša najúspešnejšia zjazdová lyžiarka má za sebou mimoriadne vydarenú sezónu. Víťazstvo na pretekoch svetového pohára v slalome v rakúskom Flachau a niekoľko ďalších pódiových umiestnení ju, v konečnom účtovaní, vynieslo na celkovo 2. miesto Svetového pohára v slalome. Hovorí sa, že v športe okrem talentu a tvrdého tréningu často rozhodujú aj drobnosti. Veronike sme k vynikajúcej sezóne zagratulovali a zároveň ju vyspovedali, či aj v jej prípade zohrali úlohu nejaké malé-veľké drobnosti.

“Novinkou v tejto sezóne pre mňa bolo, že som pretekala bez kontaktných šošoviek. Pred rokom som sa rozhodla podstúpiť zákrok v Očnom laserovom centre EXCIMER a okuliare spolu s kontaktnými šošovkami som takpovediac hodila do koša.”

 qr5a1957 1.jpg

Pomocou excimerového zákroku sa okuliarov či šošoviek zbavuje čoraz viac ľudí. Vďaka moderným technológiám je to dnes rýchly, bezbolestný a pomerne komfortný zákrok.  Veľmi často sa pre takéto riešenie rozhodnú práve športovci, pre ktorých sú okuliare či kontaktné šošovky obzvlášť nepríjemným bremenom.

“V okuliaroch som lyžovať nemohla. Začala som používať kontaktné šošovky, ale to tiež nebolo riešenie. Lyžovanie je šport, ktorý sa robí v prírode a počasie nie je vždy ideálne, preto som často so šošovkami videla menej ako bez nich. Rozhodla som sa preto hľadať iné riešenie.”

 excimer_4382.jpg

EXCIMER si Veronika nevybrala náhodou. V centre, ktorého dobrá povesť už roky siaha aj za hranice Slovenska, pred desiatimi rokmi operovali aj jej otca. Vďaka skúsenostiam a technologickému vybaveniu prúdia do bratislavskej Karlovej Vsi slovenskí aj zahraniční klienti, aby svoje oči zverili do rúk lekárov z EXCIMERu. 

“Nechať si operovať oči bolo veľké rozhodnutie a mala som trochu obavy. Vedela som ale, že svoje oči zverujem do rúk skutočných profesionálov. Navyše, zákrok trval len pár minút a vôbec nič som počas neho necítila. Upokojoval ma aj hlas operujúceho lekára, ktorý ma presne informoval o postupe celého zákroku.”

 16.jpg

Veroniku operoval doc. MUDr. Martin Černák, PhD., ktorý v centre pracuje ako očný chirurg. K dispozícií má jedinečné technologické vybavenie, 7D laser, ktorým na Slovensku disponuje jedine EXCIMER.

Ak premýšlate nad excimerovým zákrokom, má pre Vás Veronika jasný odkaz.

 veronika velez zuzulová

“Určite by som excimerový zákrok odporúčala každému, komu prekážajú okuliare alebo  kontaktné šošovky. Bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí, ktoré mi zmenilo život aj športovú karieru.”

Viac info na www.excimer.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné

Porsche ide vlastnou cestou. Dokazuje, že komfort a športová jazda sa nevylučujú, pričom nadšencov oslovuje aj ako plug-in hybrid.

Tlačové správy

Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?

Dovážame nielen citrusy, ale aj zemiaky.

Tlačové správy

UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení

Vlastníkom AXA na Slovensku sa stala UNIQA. Pre klientov sa nič nemení. Ich úspory v dôchodkových fondoch budú v bezpečí .