SME
Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor
INZERCIA

The BISB sa rozrastá. V septembri pribudne nová budova škôlky.

Vďaka zvýšenému záujmu o vzdelávanie na britskej medzinárodnej škole, škola od septembra 2016 pripravuje otvorenie novej budovy.

Vďaka zvýšenému záujmu o vzdelávanie na britskej medzinárodnej škole the British International School (ďalej len BISB), škola od septembra 2016 pripravuje otvorenie novej budovy na Pekníkovej ulici 4.

K dvom súčasným budovám- jasliam na Dolinského ulici (určenej pre deti od 2-4 rokov) a základnej a strednej škole na Pekníkovej ulici, pribudne od nového školského roka tretia budova škôlky, ktorá bude mať sídlo hneď vedľa základnej a strednej školy.

Práce na rekonštrukcii sa začali už v marci a ukončenie je naplánované v priebehu júla. Z priestorov novej budovy nazvanej „Early Years Centre (materská škola) sa budú tešiť detičky vo veku od 4 do 6 rokov.

early years centre

S investíciou cez 1 milión Euro, EY Centrum poskytne prekrásne miesto pre mladých škôlkarov. Triedy sú veľké, slnečné a vzdušné a budú zariadené najlepšími pomôckami. Z okien je krásny výhľad na okolité dúbravské kopce. Priestranné zelené školské ihrisko susedí s ihriskom základnej školy a tak vytvára komplexný veľký priestor. To je veľká výhoda pre rodičov, ktorí majú deti umiestnené či už na základnej alebo strednej škole.

„Chceme vytvoriť miesto, ktoré budú mať žiaci radi a nebudú chcieť odísť.” povedala riaditeľka základnej školy a škôlky pani Sue Warmigton.

BISB „Early Years Centrum otvorí svoje brány pre škôlkarov v septembri 2016.

vizualizácia

Galéria

Mám záujem zistiť viac o škole 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Bude ďalší Učiteľ Slovenska práve z vášho mesta alebo obce?

Komenského inštitút už tretíkrát vyzýva všetkých, aby nominovali výnimočných učiteľov na ocenenie Učiteľ Slovenska.

Tlačové správy

Bývanie stvorené pre šťastné detstvo

Hľadáte bývanie, zohľadňujúce unikátne potreby detí? Ako by malo vyzerať pravé „kids friendly“ bývanie? A kde ho nájdete?

Tlačové správy

Angličtina nielen pre maturantov

Prílohy s vypracovanými maturitnými otázkami nájdete v SME 26. a 27. februára.