SME
Štvrtok, 14. november, 2019 | Meniny má Irma
INZERCIA

The BISB sa rozrastá. V septembri pribudne nová budova škôlky.

Vďaka zvýšenému záujmu o vzdelávanie na britskej medzinárodnej škole, škola od septembra 2016 pripravuje otvorenie novej budovy.

Vďaka zvýšenému záujmu o vzdelávanie na britskej medzinárodnej škole the British International School (ďalej len BISB), škola od septembra 2016 pripravuje otvorenie novej budovy na Pekníkovej ulici 4.

K dvom súčasným budovám- jasliam na Dolinského ulici (určenej pre deti od 2-4 rokov) a základnej a strednej škole na Pekníkovej ulici, pribudne od nového školského roka tretia budova škôlky, ktorá bude mať sídlo hneď vedľa základnej a strednej školy.

Práce na rekonštrukcii sa začali už v marci a ukončenie je naplánované v priebehu júla. Z priestorov novej budovy nazvanej „Early Years Centre (materská škola) sa budú tešiť detičky vo veku od 4 do 6 rokov.

early years centre

S investíciou cez 1 milión Euro, EY Centrum poskytne prekrásne miesto pre mladých škôlkarov. Triedy sú veľké, slnečné a vzdušné a budú zariadené najlepšími pomôckami. Z okien je krásny výhľad na okolité dúbravské kopce. Priestranné zelené školské ihrisko susedí s ihriskom základnej školy a tak vytvára komplexný veľký priestor. To je veľká výhoda pre rodičov, ktorí majú deti umiestnené či už na základnej alebo strednej škole.

„Chceme vytvoriť miesto, ktoré budú mať žiaci radi a nebudú chcieť odísť.” povedala riaditeľka základnej školy a škôlky pani Sue Warmigton.

BISB „Early Years Centrum otvorí svoje brány pre škôlkarov v septembri 2016.

vizualizácia

Galéria

Mám záujem zistiť viac o škole 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Raj prírodného snehu Aflenzer Bürgeralm v regióne HOCHsteiermark

Stredisko zimných športov pre milovníkov prírodného snehu

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Vysokoškolský bedeker: Na ktorú univerzitu poslať prihlášku?

Už dnes si môžete kúpiť SME so špeciálnou prílohou pre budúcich vysokoškolákov.