SME
Piatok, 19. apríl , 2019
INZERCIA

Dvere v bráne namiesto garážovej brány? Jednoznačne áno!

Dvere v bráne namiesto garážovej brány? Jednoznačne áno!

Predajom či montážou garážových brán, sa zaoberá množstvo špecializovaných spoločností. Pri voľbe kvalitnej dodávateľskej firmy je dôležité zvážiť množstvo faktorov ako je ponuka sortimentu, referencie či využívaný materiál pri výrobe garážových dverí. Garážová brána by mala byť pochopiteľne v súlade s normami,  a preto by ste vždy mali požadovať certifikát. Niektorí kvalitní dodávatelia poskytujú i rôzne inovatívne riešenia, ktoré stoja za uváženie.

Výhodné riešenie!

Možno máte v garáži staré jednokrídlové alebo dvojkrídlové dvere, resp. bránu a uvažujete o vytúženej zmene. Dobrou správou je, že dnes sa predávajú už iné typy garážových brán, ktoré padnú do akejkoľvek garáže. Netreba riešiť stavebné úpravy, možno len zväčšenie stavebného otvoru. Väčšina brán sa môže otvárať nielen ručne, ale i pohonom. V tomto prípade dochádza k automatickému zaisteniu brány. Je však potrebné, aby ste tento spôsob brány zaistili i iným spôsobom, keďže môže dôjsť k výpadku elektrickej energie. Mnoho ľudí, ktorí vlastnia klasickú garážovú bránu, siahlo po efektívnom riešení – dvere v bráne. Pýtate sa, čo to vôbec znamená? Je to riešenie dva v jednom. To znamená, že vo vašej garážovej bráne budú namontované dvere, ktoré môžete kedykoľvek manuálne otvoriť. Pokiaľ pôjdete pre kosačku či záhradné náradie, nemusíte otvárať celú garáž. Dosť dobre riešenie, nemyslíte? Je to nielen rýchlejšie, ale i pohodlné a šetrnejšie voči garážovej bráne, ktorú by ste museli neustále otvárať a zatvárať. V zime sa v garáži udrží omnoho viacej tepla, keďže nebudete musieť neustále otvárať garážovú bránu, ale bude stačiť otvoriť len dvere v bráne. Vyskúšajte aj vy tento skvelý spôsob, ktorým zvýšite životnosť garážovej brány a vy si koniec koncov ušetríte množstvo času. 

rýchla cena?

Rýchla cena?

Najideálnejším riešením je poradiť sa s profesionálmi a na základe vášho rozpočtu spoločne vypracovať cenovú ...

plast alebo drevo?

Plast alebo drevo?

Najčastejšou otázkou pri výbere materiálu okien či sklenených prvkov fasád je otázka - plastové či drevené? Plastové okná sú dnes najrozšírenejším druhom okien v našich domácnostiach.

dvere z plastu, alebo hliníkové dvere?

Dvere z plastu, alebo hliníkové dvere?

Uznajte sami, že vchodové dvere sú vizitkou každej domácnosti. Pokiaľ ste sa rozhodli, že je najvyšší čas na výmenu dvier, môžu ...

TEL.: 00421 35 7701 044 -MOBIL: 00421 917 529 855 -Copyright © 2004 - 2050 by Inter Okno s.r.o.! All rights reserved!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.