SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Volkswagen up! na niekoľko spôsobov

Mestské autíčko nemusí byť nudné. Volkswagen up! a jeho hravá karoséria nabádjú k tomu, aby ste si ich prispôsobili svojmu štýlu.

Mestské autíčko nemusí byť nudné. Volkswagen up! a jeho hravá karoséria nabádjú k tomu, aby ste si ich prispôsobili svojmu štýlu.

4-r758_res.jpg

Mestské autá majú nezameniteľné čaro. Sú chutné, vrtké, ľahko sa ovládajú a pri parkovacích manévroch sa väčším autám vysmievajú. Volkswagen up! pridáva ďalšiu vlastnosť: je až prekvapivo praktický. Nezabudlo sa ani na preferencie majiteľov ohľadom jeho dizajnu, či technológií. Tu sú tie najzaujímavejšie verzie modelu up!:

2-r782_res.jpg

Dokonalý elektromobil: VW e-up!

Začnime ekologicky s autom, ktoré netreba tankovať. Stačí ho na noc pripojiť do elektrickej zásuvky a ponúkne vám svoj úplne tichý výkon počas približne 160 kilometrov. Výkon 60 kW ponúka v e-up! dosť dynamickú jazdu. Všetok krútiaci moment má totiž k dispozícii okamžite už od nula otáčok motora. e-up! má veľmi nízke ťažisko a na ceste sedí ako motokára. Kým ste ho nezažili, neuveríte!

6-r716_res.jpg

Mestský pretekár: VW street up!

Táto veľmi štýlová verzia sa nenechá v meste šikanovať väčšími autami. Vďaka športovým polepom, veľkým diskom kolies a športovo zníženému podvozku vyzerá agresívnejšie a jazdí ako namydlený. Efektná grafika exteriéru sa preniesla aj do kabíny: interiér je plný krásnych detailov a akcentov v žltej a striebornej farbe. V kombinácii s čiernym čalúnením to utvára dokonalú atmosféru farieb ulíc nočného veľkomesta, ktoré si malý street up! chce podmaniť.

1-r517_res.jpg

Malý „drsňák“: VW cross up!

Toto auto je pre ľudí, ktorým život nekončí za hranicami mesta. Cross up! je totiž chránený plastami, má rozšírené nápravy, strieborné doplnky karosérie a podvozok zdvihnutý o 15 milimetrov. Vďaka tomu si oveľa lepšie rozumie s terénom, s akým obyčajné autá už nie. Vyzerá štýlovo, no zároveň robustne. Paráda!

7-r284_res.jpg

Zaujímavých verzii modelu up! je viac. Nezabúdajme, že up! prichádza vo vynovenej podobe s novými vychytávkami. Najviac sa tešíme na nový turbo motor. Viete si predstaviť, aká s ním bude zábava, keď bude mať výkon 66 kW? Viac si prečítajte na www volkswagenblog.sk.

3-r181_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.