SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Začína súťaž Dobrí susedia, prihláste sa

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Spájať ľudí v regiónoch, vyzdvihnúť ich dobrovoľné aktivity, pomôcť im v ich činnosti či predstaviť aktivity dobrých susedov z rôznych kútov Slovenska širokej verejnosti. To je hlavný cieľ komunitného projektu Poštovej banky Dobrí susedia, ktorý spúšťa v spolupráci s regionálnymi týždenníkmi MY na konci júna. Tohtoročný projekt zameraný na komunity nadväzuje na Dobrého suseda z minulého leta, ktorý oslovoval susedov - jednotlivcov.

 

Mať dobrých susedov je na nezaplatenie. Susedov, čo pomôžu, keď treba a zbytočne sa nepýtajú, keď netreba. Môžu bývať na opačnom konci dediny, ale v správnej chvíli sú vždy nablízku. Dobrí susedia si hľadajú k sebe cestu úplne prirodzene, vytvárajú si svoje komunity. Niekde ich spája úcta k tradíciám a folklóru, inde zase nadšenie zo športových výkonov či oduševnenie pre ľudové remeslá.

 

Považujete sa aj vy za takúto komunitu dobrých susedov? Ak prispievate svojimi aktivitami k rozvoju okolia, mesta či obce, dajte o sebe vedieť a inšpirujte aj nás ostatných. Víťazná komunita získa 2 000 eur.

 

Ambasádorom projektu je Stanislav Štepka, zakladateľ a umelecký šéf Radošinského naivného divadla. Za srdcu blízku komunitu považujú radošinci najmilších, najverenejších a najdôležitejších susedov – svojich divákov.

Prihlasovací kupón do súťaže nájdete v regionálnych týždenníkoch MY. Prihlasovať sa do súťaže môžete od 27.7. do 25.7. 2016.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Na iných cestách stihnú inžinieri aj cestovať po krajine


7m

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 8 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 8 h
Skryť Zatvoriť reklamu