SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Začína súťaž Dobrí susedia, prihláste sa

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Spájať ľudí v regiónoch, vyzdvihnúť ich dobrovoľné aktivity, pomôcť im v ich činnosti či predstaviť aktivity dobrých susedov z rôznych kútov Slovenska širokej verejnosti. To je hlavný cieľ komunitného projektu Poštovej banky Dobrí susedia, ktorý spúšťa v spolupráci s regionálnymi týždenníkmi MY na konci júna. Tohtoročný projekt zameraný na komunity nadväzuje na Dobrého suseda z minulého leta, ktorý oslovoval susedov - jednotlivcov.

 

Mať dobrých susedov je na nezaplatenie. Susedov, čo pomôžu, keď treba a zbytočne sa nepýtajú, keď netreba. Môžu bývať na opačnom konci dediny, ale v správnej chvíli sú vždy nablízku. Dobrí susedia si hľadajú k sebe cestu úplne prirodzene, vytvárajú si svoje komunity. Niekde ich spája úcta k tradíciám a folklóru, inde zase nadšenie zo športových výkonov či oduševnenie pre ľudové remeslá.

 

Považujete sa aj vy za takúto komunitu dobrých susedov? Ak prispievate svojimi aktivitami k rozvoju okolia, mesta či obce, dajte o sebe vedieť a inšpirujte aj nás ostatných. Víťazná komunita získa 2 000 eur.

 

Ambasádorom projektu je Stanislav Štepka, zakladateľ a umelecký šéf Radošinského naivného divadla. Za srdcu blízku komunitu považujú radošinci najmilších, najverenejších a najdôležitejších susedov – svojich divákov.

Prihlasovací kupón do súťaže nájdete v regionálnych týždenníkoch MY. Prihlasovať sa do súťaže môžete od 27.7. do 25.7. 2016.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Byť fit nielen v januári. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí zákazníkom, ako sa stravovať zdravo po celý rok.

28m

V roku 2020 stúpol záujem o rizikové životné poistenie o takmer tretinu

4 h

Účinná prírodná tinktúra, ale aj jedinečný lokálny produkt, ktorý vyrába rodinný podnik spod Tatier už vyše 20 rokov.

14 h