SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Začína súťaž Dobrí susedia, prihláste sa

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Poštová banka pokračuje s projektom susedských vzťahov, teraz pod hlavičkou Dobrí susedia.

Spájať ľudí v regiónoch, vyzdvihnúť ich dobrovoľné aktivity, pomôcť im v ich činnosti či predstaviť aktivity dobrých susedov z rôznych kútov Slovenska širokej verejnosti. To je hlavný cieľ komunitného projektu Poštovej banky Dobrí susedia, ktorý spúšťa v spolupráci s regionálnymi týždenníkmi MY na konci júna. Tohtoročný projekt zameraný na komunity nadväzuje na Dobrého suseda z minulého leta, ktorý oslovoval susedov - jednotlivcov.

 

Mať dobrých susedov je na nezaplatenie. Susedov, čo pomôžu, keď treba a zbytočne sa nepýtajú, keď netreba. Môžu bývať na opačnom konci dediny, ale v správnej chvíli sú vždy nablízku. Dobrí susedia si hľadajú k sebe cestu úplne prirodzene, vytvárajú si svoje komunity. Niekde ich spája úcta k tradíciám a folklóru, inde zase nadšenie zo športových výkonov či oduševnenie pre ľudové remeslá.

 

Považujete sa aj vy za takúto komunitu dobrých susedov? Ak prispievate svojimi aktivitami k rozvoju okolia, mesta či obce, dajte o sebe vedieť a inšpirujte aj nás ostatných. Víťazná komunita získa 2 000 eur.

 

Ambasádorom projektu je Stanislav Štepka, zakladateľ a umelecký šéf Radošinského naivného divadla. Za srdcu blízku komunitu považujú radošinci najmilších, najverenejších a najdôležitejších susedov – svojich divákov.

Prihlasovací kupón do súťaže nájdete v regionálnych týždenníkoch MY. Prihlasovať sa do súťaže môžete od 27.7. do 25.7. 2016.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.