SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bav sa a zdieľaj to s FunFónom z festivalu The Legits Blast

Festival The Legits Blast ponúkne počas ôsmich dní bohatý program plný prestížnych tanečných battlov a exhibícií.

Bratislava, 20. júl 2016 – Aj toto leto stovky tanečníkov roztancujú Banskú Bystricu. Posledný júlový víkend sa tu opäť uskutoční jedno z najkvalitnejších hip hopových podujatí svetového formátu Outbreak Europe v rámci medzinárodného festivalu The Legits Blast. Návštevníci sa môžu tešiť na kvalitnú hudbu, tanečné vystúpenia, ale aj skvelú zábavu v podobe aktivít a súťaží, ktoré na festival prinesie jeho strategický partner, alternatívny mobilný operátor FunFón.

 

Festival The Legits Blast ponúkne počas ôsmich dní bohatý program plný prestížnych tanečných battlov a exhibícií, street shows, workshopov, umeleckých expozícií a koncertov slovenských i zahraničných interpretov. Už po siedmy raz sa na jednom mieste stretnú najuznávanejší majstri breaku, takzvaní bboys a bgirls, z vyše 70 krajín celého sveta a vo svetovom finále breakového súboja Outbreak Europe si aj tento rok zmerajú medzi sebou sily. Návštevníci si však môžu poskákať taktiež - a to na rytmy svojich obľúbených Hip Hop interpretov vystupujúcich na The Legits Blast Concert. Hedlinermi tohto ročníka sú za svetové mená THE BEATNUTS a za slovenské MAJK SPIRIT. Okrem hlavného hudobného a tanečného programu čaká od piatku 29. júla do nedele 31. júla na všetkých množstvo sprievodných aktivít.

 

Nadšenie z tanca a hudby si budú môcť návštevníci festivalu doplniť aj zábavnými aktivitami a súťažami vo FunFón chillout zóne. Rovnako v nej nájdu chýbajúcu šťavu pre svoje mobily, aby mohli neustále zdieľať tanečné zážitky či emócie z koncertov vďaka 4G pokrytiu či bezplatnej FunFón Free Wi-Fi pripojeniu dostupnému v celom areáli festivalu. „Nadväzujeme na predchádzajúce ročníky a svojou prítomnosťou chce FunFón návštevníkom opäť zabezpečiť všetko, čo na takomto type podujatia hľadajú – zábavu a možnosť zdieľať ju so svojimi kamošmi. Aj tento rok sme v zóne pripravili zábavné aktivity a súťaže o zaujímavé ceny. FunFón je značka pre mladých, neviazaných ľudí, ktorí milujú zábavu a smiech. Presne takýchto ľudí na festivale očakávame a verím, že aj vďaka nám si ho užijú,“ povedala Ivana Nichtová, brand manažérka FunFónu.

Nové profilovky z festivalov sú v dnešnej dobe úplná samozrejmosť. Tie najoriginálnejšie môžu návštevníci opäť získať vďaka obľúbenej aplikácii, a to úplne jednoducho - stačí sa v zóne odfotiť a šikovná „appka“ dotvorí k fotke Pištove obrysy. A keď už hovoríme o facebooku - fanúšikovia facebookovej stránky FunFónu budú mať šancu zažiť jedinečnú hip hopovú atmosféru festivalu aj vďaka VIP vstupenkám, o ktoré sa bude súťažiť od piatku 22.7. počas piatich dní. Mechanizmus súťaže je postavený na „rapovom súboji“ s Pištom, v ktorom na facebooku FunFónu vyzve Pišta fanúšikov, aby mu „odrapovali“ na jeho post. Príspevok s najväčším počtom „lajkov“ za daný deň získava dve VIP vstupenky na festival. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu