SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Šokujúci objav: ako sa super rýchlo naučiť po anglicky

„Teraz dokážem po anglicky povedať všetko, čo chcem bez akéhokoľvek zaváhania,“ prezrádza Viola (44).

Teraz dokážem po anglicky povedať všetko, čo chcem bez akéhokoľvek zaváhania,prezrádza Viola (44).

Ako súčasť špeciálnej letnej kampane poskytuje Swisslanguages.com príležitosť naučiť sa po anglicky s 55 % zľavou. Vďaka tomuto programu sa naučíte cudzí jazyk online už za 14 dní. Kvôli vysokému záujmu je ponuka obmedzená: zľavu získa len prvých 100 kupujúcich. Prečítajte si rozhovor s Violou a zistite, ako môžete ešte dnes získať 55 % zľavu.

Učili ste sa niekedy v minulosti anglicky?

Naozaj som sa nikdy predtým neučila po anglicky. Až doteraz boli jedinou možnosťou drahé jazykové kurzy. Dostať sa však na ne bolo nemožné. Zo slovníkov som pochytila pár slov, no o správnej výslovnosti a samostatnom hovorení som mohla len snívať.

Čo vás motivovalo k učeniu sa anglicky švajčiarskou metódou?

V živote som zažila niekoľko situácií, kedy som sa cítila rozpačito, lebo som nebola schopná hovoriť anglicky. Keď ma niekto oslovil po anglicky, nedokázala som povedať ani vetu na jednoduchej hovorovej úrovni. Dnes je to proste tak, že každý potrebuje angličtinu na každom kroku – či v práci, či na dovolenke. O švajčiarskej metóde som si už predtým prečítala na internete. Počiatočné obavy typu „čo sa bude diať“ vzápätí zmizli, keď som zistila, že každý získa na učenie v tomto programe záruku: ak sa nenaučíte jazyk na požadovanej úrovni, peniaze vám vrátia! Takú príležitosť som si nemohla nechať ujsť.

Ako prebiehala samotná výuka?

Všetko šlo veľmi ľahko: Vyplnila som test, zaregistrovala som sa a mohla som začať s výukou. Tá obsahuje rôzne druhy lekcií vrátane tvorby viet a nácviku správnej výslovnosti. Najpohodlnejšie je, že to človek môže robiť v každej voľnej chvíli v práci alebo počas voľných večerov doma, pretože lekcie sú dostupné po celý čas online. Výuka angličtiny bola vďaka svojej metóde veľmi jednoduchá – bolo to úplne odlišné od zvyčajného spôsobu učenia jazykov. Preklikávala som obrázky bez toho, aby som im venovala zvláštnu pozornosť, pričom som si zapamätala najdôležitejšie slovíčka a správnu výslovnosť. O pár dní som si začínala osvojovať vety a hovoriť.

Ako by ste ohodnotili svoju angličtinu po 2 týždňoch?

Prvú výraznú zmenu som si všimla hneď – začala som vyslovovať slová správne. Vďaka tomuto som sa cítila sebaisto a pohodlne. V jeden okamih som cítila, že všetky zábrany zmizli, mohla som hovoriť zrozumiteľné vety a jasne povedať, čo som chcela. Skôr než som tento program začala využívať, som nemohla prečítať nič, čo bolo napísané ani ako to bolo napísané. Neverila som, že sa dá cudzí jazyk naučiť tak rýchlo bez toho, aby som vôbec vyšla z domu! Teraz dokážem hovoriť o sebe a vyjadrovať svoje potreby a želania v angličtine bez zaváhania.

Čo by ste odporučili ľuďom, ktorí stále nevedia anglicky?

Aby si všetko nekomplikovali a konečne využili túto zriedkavú príležitosť v živote, ako to urobiť tou najľahšou cestou. Vyskúšajte túto metódu, vďaka ktorej si čoskoro uvedomíte, že sa angličtinu dokáže naučiť každý!

Práve dnešok je dňom špeciálnej letnej kampane: prvých 100 uchádzačov sa môže naučiť anglicky s 55 % zľavou, len za 6,95 € (táto príležitosť zvyčajne stojí 16,95 €). Prejdite na stránku www.swisslanguages.com a získajte svoj prístup k programu na výučbu jazykov s 55 % zľavou. Dokážete to, ak budete medzi prvými 100 uchádzačmi.

Švajčiarska metóda výučby jazykov využíva len tie slová a frázy, ktoré človek skutočne potrebuje ovládať, aby vedel komunikovať v cudzom jazyku. Dôraz sa kladie na to, aby ste dokázali tvoriť vety a komunikovať v cudzom jazyku v čo možno najkratšom čase. Metóda Swisslanguages sa zakladá na neustálom výskume osvojovania jazyka. Buďte medzi prvými a získajte 55 %zľavu. Prejdite na stránku www.swisslanguages.com

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu