SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Opar? Konajte rýchlo

S obdobím leta bohužiaľ často prichádzajú aj nepríjemné opary. Ich výskyt môže byť spôsobený častým slnením ...

S obdobím leta bohužiaľ často prichádzajú aj nepríjemné opary. Ich výskyt môže byť spôsobený častým slnením, problémy ale môžu vyvolať taktiež chrípkové vírusy, stres či fyzická záťaž. Ak trpíte v tomto období oparmi, vyskúšajte liečivý prípravok Zovirax Duo. Pomôže Vám nielen zastaviť tvorbu oparu v úplnom začiatku, ale zároveň upokojuje zápal v okolí oparu.

Opary patria medzi infekčné ochorenia. Pri nakazení vírusom Herpes simplex sa tvoria malé pľuzgieriky. Krém Zovirax Duo sa používa na liečbu prvých známok a príznakov oparu na pere a tvári, aby sa znížila pravdepodobnosť, že sa opar vyvinie do pľuzgierika. Prípravok obsahuje dve účinnej látky brániace množeniu vírusu a pomáhajúce tlmiť zápal, ktorý sa v mieste infekcie vytvorí. Aby ste sa zbavili nepríjemného oparu čo najskôr, je nutné začať liečbu už pri prvých príznakoch ochorenia  Pred použitím si pozorne prečítajte príbalovú informáciu.

zovirax duo

Zovirax Duo 50mg/g + 10mg/g dermálny krém

Trápi Vás opar, máte dôležitú schôdzku a neviete si rady, ako ho zakryť? Vyskúšajte Zoviconceal, transparentnú matnú náplasť, ktorá opar prekryje a ochráni peru počas jeho liečby.

zoviconceal

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu