SME
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
INZERCIA

Opar? Konajte rýchlo

S obdobím leta bohužiaľ často prichádzajú aj nepríjemné opary. Ich výskyt môže byť spôsobený častým slnením ...

S obdobím leta bohužiaľ často prichádzajú aj nepríjemné opary. Ich výskyt môže byť spôsobený častým slnením, problémy ale môžu vyvolať taktiež chrípkové vírusy, stres či fyzická záťaž. Ak trpíte v tomto období oparmi, vyskúšajte liečivý prípravok Zovirax Duo. Pomôže Vám nielen zastaviť tvorbu oparu v úplnom začiatku, ale zároveň upokojuje zápal v okolí oparu.

Opary patria medzi infekčné ochorenia. Pri nakazení vírusom Herpes simplex sa tvoria malé pľuzgieriky. Krém Zovirax Duo sa používa na liečbu prvých známok a príznakov oparu na pere a tvári, aby sa znížila pravdepodobnosť, že sa opar vyvinie do pľuzgierika. Prípravok obsahuje dve účinnej látky brániace množeniu vírusu a pomáhajúce tlmiť zápal, ktorý sa v mieste infekcie vytvorí. Aby ste sa zbavili nepríjemného oparu čo najskôr, je nutné začať liečbu už pri prvých príznakoch ochorenia  Pred použitím si pozorne prečítajte príbalovú informáciu.

zovirax duo

Zovirax Duo 50mg/g + 10mg/g dermálny krém

Trápi Vás opar, máte dôležitú schôdzku a neviete si rady, ako ho zakryť? Vyskúšajte Zoviconceal, transparentnú matnú náplasť, ktorá opar prekryje a ochráni peru počas jeho liečby.

zoviconceal

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia

This brand new, pocket-sized guide includes a mountain load of information.

Tlačové správy

Changes to the Public Procurement Law – Take Two

Changes in life and law hardly ever stop.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.