INZERCIA

Pravý mestský elegán Hyundai Elantra

Potrpíte si na všetky výhody, ktoré v sebe skrýva život v meste? Potom vám radi predstavíme nový Hyundai Elantra.

Ste typ človeka, ktorý si potrpí na štýlové vzhľad, pohodlie, rýchlu dostupnosť a na všetky výhody, aké v sebe skrýva život v meste? Potom vám radi predstavíme vášho ideálneho spoločníka, nový Hyundai Elantra .

Moderný vzhľad

Najnovšie módne trendy si na ňom všimnete pri pohľade zvonka aj zvnútra. Dizajnéri sa s ním naozaj „vyhrali“ a dynamický tvar karosérie s veľkou šesťuholníkovou maskou chladiča dodáva novému modelu energický a športový vzhľad. Karoséria je priestrannejšia ako pri predchodcovi, čo výrazne pocítite najmä v interiéri. Ak sa ešte koncom leta chystáte so štvorčlennou rodinou a s plnými kuframi niekam k moru, uvidíte, že tento mestský elegán je dobrým spoločníkom aj na dlhé trate.

490px-1-r511_res.jpg

Bezpečný a výkonný

Nielenže si v ňom užijete komfort, aký by ste čakali v modeloch minimálne o triedu vyššie, ale cítite sa aj bezpečne a určite si tiež nájdete čas na obdivovanie výborného výkonu. Spomeňme napríklad integrovanú pamäť nastavenia sedadla vodiča alebo automatické otváranie kufra pri priblížení sa vodiča s kľúčom. Nie, nepreskočili sme do predstavovania auta v novej bondovke, stále sme pri mestskom elegánovi Hyundai Elantra . K dispozícii má aj systém monitorujúci mŕtve uhly vonkajších spätných zrkadiel s funkciou upozornenia na premávku v priečnom smere. Špičkové audiosystémy sú už popritom úplnou samozrejmosťou, veď bez toho by ste v meste nemali urobiť ani krok. No a k dvom benzínovým motorom už pribudol aj dlhoočakávaný dieselový motor 1,6 CRDi, takže výkon si vyberiete podľa vlastnej chuti.

490px-2-r506_res.jpg

Ľahko dostupný

Áno, všetko sa vám páči, ale určite viete, že život v meste nie je lacný špás, a začínate tušiť nejaké problémy. Omyl. Hyundai Elantra v sebe skrýva najlepší pomer ceny a kvality. S ľahkou splátkou môžete mať nový Hyundai Elantra už od 123 € mesačne. K tomu si ešte pripočítajte zimné pneumatiky, havarijné poistenie za extra výhodnú cenu a päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Ak už ste rozhodnutí a chcete na svojom novom miláčikovi stihnúť aj letnú dovolenku, neváhajte a na www.hyundai.sk s i vyberte spomedzi 25 modelov, ktoré sú okamžite k dispozícii. My vám želáme veľa šťastných kilometrov a krásny zvyšok leta.

490px-3-r861_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Talent - vzdelanie - úspech

Atraktívna Fakulta manažmentu na Prešovskej univerzite v Prešove a jej ponuka, v ktorej sa snúbi štúdium, vedecký výskum a prax.

Tlačové správy

Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 5. vydanie.

Tlačové správy

Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy

Rekonštrukcia hotela Danube je ukončená, kolauduje sa však len interiér.

Tlačové správy

Európske univerzity a podnikatelia spoločne

Riešiť problémy s klesajúcou životnou úrovňou, nezamestnanosťou a migráciou vo vidieckych regiónoch EÚ je cieľom projektu ERDI.