INZERCIA

Pravý mestský elegán Hyundai Elantra

Potrpíte si na všetky výhody, ktoré v sebe skrýva život v meste? Potom vám radi predstavíme nový Hyundai Elantra.

Ste typ človeka, ktorý si potrpí na štýlové vzhľad, pohodlie, rýchlu dostupnosť a na všetky výhody, aké v sebe skrýva život v meste? Potom vám radi predstavíme vášho ideálneho spoločníka, nový Hyundai Elantra .

Moderný vzhľad

Najnovšie módne trendy si na ňom všimnete pri pohľade zvonka aj zvnútra. Dizajnéri sa s ním naozaj „vyhrali“ a dynamický tvar karosérie s veľkou šesťuholníkovou maskou chladiča dodáva novému modelu energický a športový vzhľad. Karoséria je priestrannejšia ako pri predchodcovi, čo výrazne pocítite najmä v interiéri. Ak sa ešte koncom leta chystáte so štvorčlennou rodinou a s plnými kuframi niekam k moru, uvidíte, že tento mestský elegán je dobrým spoločníkom aj na dlhé trate.

490px-1-r511_res.jpg

Bezpečný a výkonný

Nielenže si v ňom užijete komfort, aký by ste čakali v modeloch minimálne o triedu vyššie, ale cítite sa aj bezpečne a určite si tiež nájdete čas na obdivovanie výborného výkonu. Spomeňme napríklad integrovanú pamäť nastavenia sedadla vodiča alebo automatické otváranie kufra pri priblížení sa vodiča s kľúčom. Nie, nepreskočili sme do predstavovania auta v novej bondovke, stále sme pri mestskom elegánovi Hyundai Elantra . K dispozícii má aj systém monitorujúci mŕtve uhly vonkajších spätných zrkadiel s funkciou upozornenia na premávku v priečnom smere. Špičkové audiosystémy sú už popritom úplnou samozrejmosťou, veď bez toho by ste v meste nemali urobiť ani krok. No a k dvom benzínovým motorom už pribudol aj dlhoočakávaný dieselový motor 1,6 CRDi, takže výkon si vyberiete podľa vlastnej chuti.

490px-2-r506_res.jpg

Ľahko dostupný

Áno, všetko sa vám páči, ale určite viete, že život v meste nie je lacný špás, a začínate tušiť nejaké problémy. Omyl. Hyundai Elantra v sebe skrýva najlepší pomer ceny a kvality. S ľahkou splátkou môžete mať nový Hyundai Elantra už od 123 € mesačne. K tomu si ešte pripočítajte zimné pneumatiky, havarijné poistenie za extra výhodnú cenu a päťročnú záruku bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Ak už ste rozhodnutí a chcete na svojom novom miláčikovi stihnúť aj letnú dovolenku, neváhajte a na www.hyundai.sk s i vyberte spomedzi 25 modelov, ktoré sú okamžite k dispozícii. My vám želáme veľa šťastných kilometrov a krásny zvyšok leta.

490px-3-r861_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nezabudnite na sporenie na dôchodok! Ušetríte na daniach

Ak si sporíte na dôchodok v DDS, každý rok môžete ušetriť v daňovom priznaní.

Tlačové správy

Nestíhate nakupovať darčeky?

Darujte svojim najbližším Ročné predplatné SME.sk

Tlačové správy

Riešenie kolízií áut - exkluzivní autokamera MiVue 766 WiFi

Mio MiVue 766 Wifi zaznamená jízdu senzorem Sony a s GPS, upozorní na nehody, má dotykový displej, upozornění na radary ad. funkce

Tlačové správy

Venujte na Vianoce darček plný informácií!

Darujte svojim najbližším hodnotné informácie po celý rok s predplatným SME.sk