SME
Utorok, 23. apríl , 2019
INZERCIA

V Bory Mall sa vyhráva nakupovaním

Čo môže byť príjemnejšie ako nakúpiť to, po čom túžite lacnejšie? Vyhrať nakupovaním každý deň 350 €!

Čo môže byť príjemnejšie ako nakúpiť to, po čom túžite lacnejšie? Vyhrať nakupovaním každý deň 350 €!

Zapojte sa do našej súťaže, kde sa víťazom môžete stať už vďaka nákupu nad 10 €. Neváhajte a navštívte nákupno–zábavné centrum, Bory Mall, a odneste si domov okrem výhodných nákupov z letných zliav aj osobný automobil.

Spojte príjemné s užitočným, príďte s blokom z nákupu z Bory Mall na Infopult, vypíšte si žrebovací lístok a vhoďte jej do urny, kde sa rozhodne. Šancu máte do 1.9., kedy vyžrebujeme absolútneho víťaza a darujeme mu moderný Citroën C4 Cactus. Už desiatkam z vás sme vyčarili úsmev na tvári a pokračujeme, v súťaži sme rozdali  už viac než  15 000 € a každý deň je to ďalších 350 € - pre jedného z vás. Vyberte si jednu zo 180 prevádzok, vyberte si, čo sa vám páči a môžete to byť vy, kto bude ďalším šťastlivcom.

Augustové výpredaje sú stále tu! Využite posledné dni, kedy sú trendové kúsky lacnejšie v módnych butikoch a značkových predajniach ako sú Napapijri, Mohito, Mango, Reserved, Gate, Office Shoes, Idexe, Terranova a ďalšie a urobte si radosť kvalitným oblečením či doplnkami. Najštýlovejšie topánky, kabelky alebo šperky idú s cenami dole, aby ste sa mohli tešiť aj vy. Príďte si vyskúšať „Vychytávky týždňa“, ktoré vyberá Marian Hornyák, alebo sa zabaviť na najnovších premiérach v obľúbenom CINEMAXE. Posledné letné dni znamenajú predsa vždy tie najvyššie zľavy!

Bory Mall – bližšie, než si myslíte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dokonalá záhrada? Nezabudnite na prísun vody.

Ako na zavlažovanie a prísun vlahy pre vaše rastlinky?

Tlačové správy

Tip na japonskú klimatizáciu s výhodnejšou elektrinou

Klimatizácie sa v poslednej dobe stali bežnou súčasťou slovenských domácností.

Tlačové správy

Tohtoročný Autosalon? Najväčšie SUV na svete aj lietajúce auto

Automobilová udalosť roka láka na viaceré NAJ. Organizátori sľubujú, že bude silnejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým.

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.