SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Urobte si poriadok vo financiách

Po dovolenkách je čas upratať si vo financiách. Nemusíte chodiť do banky. Stačí vám telefón a Mobil banking od VÚB.

Po dovolenkách je čas upratať si vo financiách. Nemusíte chodiť do banky. Stačí vám telefón a Mobil banking od VÚB.

Máte prehľad o výdavkoch

Na začiatku školského roka je potrebné platiť viac účtov ako inokedy. S Mobil bankingom VÚB si viete skontrolovať pohyby na účtoch a kartách kedykoľvek. Tiež si viete nastaviť notifikáciu, ktorá vám bude vyhovovať, cez SMS, e-mail či správu do schránky na Mobil bankingu.

Nezdržiavate sa úhradami

Štart pracovného kolobehu po dovolenkách si často vyžaduje mimoriadne výdaje alebo aj nastavenie nových platieb z účtu. Dnes už môžete zaplatiť jednorazové i pravidelné platby odkiaľkoľvek. Vďaka čítačke QR kódu, IBAN skeneru a ďalším funkciám Mobil bankingu VÚB, vám úhrady nezaberú viac ako pár sekúnd.

4901-r924_res.jpg

Neviete nájsť svoju platobnú kartu? Žiadnu paniku.

V návale nových povinností pri nábehu na pracovný režim po dovolenke môže občas nastať zmätok. Preto ak hneď neviete nájsť svoju platobnú kartu a neboli ste okradnutí, netreba ju hneď úplne zablokovať. Stačí ju cez Mobil banking VÚB deaktivovať a po nájdení kartu opäť aktivovať.  

Kreditka vám poslúži, aj keď ju so sebou nemáte

Ak vám prostriedky na bežnom účte nestačia a máte mimoriadne výdaje, presuňte si  peniaze prostredníctvom Mobil bankingu VÚB z kreditky MasterCard na bežný účet. Takýto jednoduchý prevod vám uľahčí život aj pri služobných cestách do zahraničia alebo v prípade, že vašu kreditku niektorý obchodník neakceptoval.

4902-r424_res.jpg

Myslite na väčšie výdavky s predstihom

Študijné pobyty, či stužkové nebudú pre vašu peňaženku takou záťažou, ak deťom začnete sporiť už v predstihu. Sporiaci účet si môžete bezplatne zriadiť bez návštevy banky, cez Internet alebo Mobil banking VÚB. Mobil banking zvládne aj poistenie vašich platieb.

Mobil banking na mieru

V rámci personalizácie Nonstop bankingu si teraz môžete pomenovať svoj účet alebo kartu. Zmenu názvu vybraného produktu urobíte v Internet bankingu a ten sa prenesie aj do Mobil bankingu. Okrem toho si v nastavení máte možnosť vybrať a usporiadať poradie jednotlivých produktov od VÚB. V Internet bankingu si zase môžete zvoliť, ktoré stĺpce chcete v Pohyboch na účte vidieť a usporiadať si ich. Získate tak nielen väčší prehľad, ale dodáte vašej práci s Internet a Mobil bankingom osobnejší ráz.

Viac informácií nájdete tu

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún