SME
Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen
INZERCIA

September je už naštartovaný

V Bory Mall si obzrieme krásne vozidlá, zahráme sa na povolania a odhalíme históriu počítačov.

V Bory Mall si obzrieme krásne vozidlá, zahráme sa na povolania a odhalíme históriu počítačov.

Motoristi, pozor! 17. – 18. 9. sa vidíme na Motosalóne Bory. Automobily viac než 90 modelov, desiatky motoriek, lietadlá, jachty a iné motorové vozidlá zaparkujú v našom nákupnom centre a pre všetkých návštevníkov je vstup voľný. Leteli ste už niekedy ponad Bratislavu? Máme pre vás vyhliadkové lety vrtuľníkom, aby ste si Motosalón užili aj zo vzduchu  a pre zvedavých vystavíme helikoptéru. Čo vám však nesmie uniknúť je slovenská predpreiéra modelu Levante od Maserati, luxusnej značky, ktorá je u nás len od mája tohto roku. Chceli by ste poradiť vo výbere auta, porovnať parametre vašich favoritov či dozvedieť sa, ktorý model je tento rok top? Zastavte sa v  Zóne profesionálov z Auto, Motor a Šport Magazínu a porozprávajte sa s odborníkmi na tému štvorkolesových vozidiel. Mladí Borci z Bory Mall si môžu dokonca „zašoférovať“ v naozajstných autách s lektormi z autoškoly a odniesť si domov detský vodičák. Prehliadka cestných, vodných a vzdušných dopravných prostriedkov na tému ZEM, VODA A VZDUCH príjemne poteší tých, ktorí si nenechajú ujsť ani jednu motoristickú výstavu.

Záver mesiaca, 24. 9. bude patriť deťom, pretože sa budeme Hrať na povolania. Aké je to  byť kvetinárkou, kaderníčkou alebo predavačom v chovateľských potrebách? Nechajte deti  zistiť, aké povolania sa skrývajú pod strechou nákupno-zábavného centra a čo k tomu patrí.

Nie vždy sa nám počítače zmestili do ruky. Ak si chcete zaspomínať alebo spoznať vývoj  výpočtovej techniky na Slovensku, od 25. 9. do 16. 10. sa môžete u nás zastaviť  na Výstave historických počítačov – Extrapolácie 2016. Nemusíte googliť a dozviete sa, čo predchádzalo dnešným dômyselným informačným technológiám a čo čaká IT sektor na Slovensku v budúcnosti. Všetci zvedavci sú vítaní.

Sledujte našu facebookovú stránku a budete vždy vedieť, čo sa u nás „v dome“ deje. Bory Mall – bližšie, než si myslíte!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatras guide: A fresh take on the stunning soul of Slovakia

This brand new, pocket-sized guide includes a mountain load of information.

Tlačové správy

Changes to the Public Procurement Law – Take Two

Changes in life and law hardly ever stop.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.