SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Košické centrum bude ešte atraktívnejšie pre biznis i voľný čas

Od jesene sa začína s výstavbou biznis centra len niekoľko desiatok metrov od košického Auparku.

Stavebný boom v metropole slovenského východu neutícha. Od jesene sa začína s výstavbou biznis centra len niekoľko desiatok metrov od košického Auparku.

 

KOŠICE . V prvej fáze projektu Duett Business Residence sa začne s výstavbou prvej z dvoch budov, tzv. Duett I, a to v priebehu jesene tohto roka. Práce by mali byť ukončené v zime v roku 2017, kedy budú môcť priestory začať využívať klienti.

 

Kúpa namiesto nájmu

V novom administratívnom komplexe v susedstve Auparku ponúkne investor podnikateľom i bežným obyvateľom mesta nové možnosti.

 

V rámci projektu za 13 miliónov eur ponúkne developer po dostavbe úspešne etablovaným spoločnostiam moderné kancelárie na predaj. Tieto priestory poskytnú firmám ideálne pracovné prostredie pre ich zamestnancov s ohľadom na novodobé trendy.

 duett-cam-3-r267_res.jpg

Ako vysvetlil zástupca developera Jantárová Development s.r.o. Peter Melník, dopyt po kvalitných nehnuteľnostiach v Košiciach prevyšuje ponuku. Je však dôležité priniesť na trh produkt, ktorý je výnimočný.

 

„Ide o kombináciu  lokality, architektúry, moderných technológií a vhodne zvolenej cenovej politiky. Na základe záujmu o náš projekt vidíme, že klienti majú výborný prehľad o nehnuteľnostiach a oceňujú pridanú hodnotu nadčasovej architektúry s dnešnými požiadavkami na vysokokvalitné pracovné prostredie,“ uviedol Melník.

 

Výhody pre klientov i obyvateľov

Zástupca investora prezradil, že v tomto projekte klienti oceňujú najmä možnosť postupne si splácať vlastnú kanceláriu.

 duett-cam-4-r755_res.jpg

Mesačná splátka úveru sa bude pohybovať od 9 eur za meter štvorcový. To znamená, že suma, ktorú klient mesačne zaplatí je porovnateľná s výškou nájmu, no s tým rozdielom, že po splatení úveru sa klient stáva vlastníkom kancelárie.

 

„Namiesto utrácania peňazí za nájom, tak u nás naši klienti investujú do vlastného zázemia pre podnikanie,“ doplnil Melník.

 

V projekte sa nezabudlo ani na obyvateľov mesta. Tí nájdu v interiéroch na prízemí desaťposchodovej budovy možnosti na nákupy v obchodoch a supermarkete. Vychutnať si budú môcť aj posedenie v kaviarni.

 

V tesnej blízkosti komplexu vznikne oddychová zóna s jazierkom a parkom, ktorá poskytne možnosti na relax, ale aj ideálne prostredie na príjemné stretnutia. Na dvoch podzemných podlažiach počíta projekt s parkovacími plochami.

 duett-nocnyu-r123_res.jpg

http://www.duett.sk/

http://www.duett.sk/panorama-1/

http://www.duett.sk/panorama-2/

http://www.duett.sk/panorama-3/

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

​​​​​​​Prečítajte si úspešný príbeh najväčšieho výrobného podniku v Trebišove.

2 h

Byť fit nielen v januári. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí zákazníkom, ako sa stravovať zdravo po celý rok.

11 h

V roku 2020 stúpol záujem o rizikové životné poistenie o takmer tretinu

14 h