SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Stavia domy so zážitkom, nie stresom

Nie klasická stavebná firma, ale zelená stavba v súlade s tými najprísnejšími ekologickými kritériami.

Nie klasická stavebná firma, ale zelená stavba v súlade s tými najprísnejšími ekologickými kritériami. Týmto smerom sa vydal Ľuboš Kolesár z Košíc so svojou firmou Zelená stavba a je úspešný. Jeho víziou je prinášať kvalitné, úsporné a zdravé bývanie za rozumné ceny. Ako vysvetľuje mladý majiteľ a konateľ spoločnosti, on a jeho pracovný kolektív prinášajú okrem samotnej výstavby klientom aj mnoho ďalších služieb. „Ak chcú bývať, stačí prísť k nám. Okrem realizácie stavby u nás nájdu aj pomoc pri výbere pozemku, cez konzultácie, projekty až po odovzdanie stavby.“

 

Maximálne odbremeniť zákazníka

Aký cieľ si vlastne v rámci svojho podnikania stanovil Ľuboš Kolesár? Chce vybudovať značku, ktorá bude lídrom vo výstavbe zdravých a úsporných domov, ktorá bude prvou voľbou vo výbere. „Pre našich zákazníkov by mala byť stavba domu zážitkom a nie stresom. Samozrejme, aj u nás vznikajú stresové situácie a počas výstavby riešime mnoho operatívnych vecí, ale proces máme nastavený tak, aby sme zákazníka maximálne odbremenili,“ hovorí majiteľ firmy Zelená stavba.

Inšpirácia pre mladých
Do akcie Deň súkromného podnikania sa zapojil preto, lebo patrí medzi tých podnikateľov, ktorí veľmi radi podporia a pomáhajú mladým ľudom v rozbehu. „Aby sme ukázali mladým, že podnikať moderne môžu aj v tradičnom biznise. Nemusí to byt len on-line. Aby som pomohol aspoň malou častou inšpirovať mladých ľudí podnikať.“

 metro-r423_res.jpg

Pre svojich zákazníkov na 11. októbra pripravil špeciálnu ponuku: 50 % zľavu na projekt rodinného domu alebo obhliadku pozemku a konzultáciu zdarma.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


43m

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 1 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


5 h
Skryť Zatvoriť reklamu