SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Za čistejšie Staré Mesto - 3. ročník upratovacej akcie M.Borguľu

Staromešťania majú opäť možnosť zbaviť sa nepotrebných vecí a upratať si vo svojom okolí.

Pre veľký ohlas u širokej verejnosti sa aj túto jeseň koná už 3. ročník upratovacej akcie poslanca mesta Martina Borguľu „Za čistejšie Staré Mesto.“ Staromešťania sa opäť dočkajú možnosti vypratať nepotrebné veci zo svojich bytov, pivníc, balkónov a okolia bytoviek. Počas mesiacov október až december sa bude presúvať veľkorozmerný kontajner na zber odpadu po uliciach Starého Mesta.

Akcia sa začala 3. októbra a bude trvať až do začiatku decembra. Pripravených je 32 stanovísk s cieľom pokryť čo najväčšiu časť Starého Mesta. Na jednom stanovisku bude kontajner stáť dva dni, cez noc odchádza s odpadom na skládku a na ďalší deň sa presúva na nové miesto.

Obyvatelia teda majú opäť možnosť zbaviť sa neporiadku a zbytočných vecí a skrášliť si okolie svojich domov. „A o to mi išlo, pomôcť Staromešťanom upratať si vo svojom okolí, pretože tým každý z nás zároveň prispieva aj k väčšej čistote celého Starého Mesta“, povedal Martin Borguľa, poslanec mesta.

Čistota a poriadok v našom hlavnom meste je dlhodobý problém, s ktorým si samospráva nevie celkom dobre poradiť. Výsledok môžeme vidieť všade okolo nás – neporiadok a špina v uliciach mesta. Kontajnerová akciu aspoň čiastočne prispieva k väčšej čistote a poriadku v našom hlavnom meste.

Presný rozpis umiestnenia kontajnera si môžu obyvatelia Starého Mesta pozrieť na  webstránke www.borgula.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.