SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Za čistejšie Staré Mesto - 3. ročník upratovacej akcie M.Borguľu

Staromešťania majú opäť možnosť zbaviť sa nepotrebných vecí a upratať si vo svojom okolí.

Pre veľký ohlas u širokej verejnosti sa aj túto jeseň koná už 3. ročník upratovacej akcie poslanca mesta Martina Borguľu „Za čistejšie Staré Mesto.“ Staromešťania sa opäť dočkajú možnosti vypratať nepotrebné veci zo svojich bytov, pivníc, balkónov a okolia bytoviek. Počas mesiacov október až december sa bude presúvať veľkorozmerný kontajner na zber odpadu po uliciach Starého Mesta.

Akcia sa začala 3. októbra a bude trvať až do začiatku decembra. Pripravených je 32 stanovísk s cieľom pokryť čo najväčšiu časť Starého Mesta. Na jednom stanovisku bude kontajner stáť dva dni, cez noc odchádza s odpadom na skládku a na ďalší deň sa presúva na nové miesto.

Obyvatelia teda majú opäť možnosť zbaviť sa neporiadku a zbytočných vecí a skrášliť si okolie svojich domov. „A o to mi išlo, pomôcť Staromešťanom upratať si vo svojom okolí, pretože tým každý z nás zároveň prispieva aj k väčšej čistote celého Starého Mesta“, povedal Martin Borguľa, poslanec mesta.

Čistota a poriadok v našom hlavnom meste je dlhodobý problém, s ktorým si samospráva nevie celkom dobre poradiť. Výsledok môžeme vidieť všade okolo nás – neporiadok a špina v uliciach mesta. Kontajnerová akciu aspoň čiastočne prispieva k väčšej čistote a poriadku v našom hlavnom meste.

Presný rozpis umiestnenia kontajnera si môžu obyvatelia Starého Mesta pozrieť na  webstránke www.borgula.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.