SME
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Žilinská IT firma bodovala vo svete

IT spoločnosť zo Žiliny získala ako prvá a doposiaľ jediná firma zo Slovenska prestížne medzinárodné ocenenie.

12.10. 2016 Žilina - IT spoločnosť zo Žiliny získala ako prvá a doposiaľ jediná firma zo Slovenska prestížne medzinárodné ocenenie. 

Spoločnosti HOUR sa podarilo úspešne reprezentovať Slovenskú republiku na najväčšom fóre európskeho formátu, ktoré sa venuje budúcnosti moderného cloudu -  Eurocloud Forum 2016. Aktuálny 7. ročník sa konal 5.- 6. októbra v Bukurešti pod záštitou organizácie Eurocloud Europe

titulna-foto-hour-eurocloud-r613_res.jpg

Odbornú porotu súťaže Eurocloud Forum Award 2016 si spoločnosť HOUR získala inovatívnym riešením eHuman – 24 hodinový personálny asistent, ktoré sa sústredí nielen na zlepšovanie procesov vo firme, ale aj na samotného zamestnanca a zefektívnenie jeho komunikácie so zamestnávateľom, v čom porota videla významnú pridanú hodnotu.

Zo slávnostného galavečera si spoločnosť odniesla Špeciálnu cenu poroty „One to watch“, ktorú osobne prevzal Riaditeľ obchodu a marketingu - Rastislav Wölcz spoločne s majiteľom HOUR Milanom Urbaníkom a obchodnou manažérkou Katarínou Mišutkovou. HOUR sa tak stal historicky prvým a doposiaľ jediným zástupcom zo Slovenska, ktorý na podujatí presvedčil medzinárodnú odbornú porotu.

eurocloud-spolocna-fotografia-r649_res.jpg

Zástupcovia HOUR v spoločnosti jedného z členov poroty:  Ing. Rastislav Wölcz, Dip Mgmt, Ing. Katarína Mišutková. Richard Sykes (člen poroty za UK) a  Ing. Milan Urbaník. 

Podľa Ing. Juraja Zelenaya CISA,  zástupcu slovenskej pobočky organizácie Eurocloud, bola organizácia tohto ročníka vynikajúca. Podľa jeho slov podujatie mohlo hostiť viac ako 600 návštevníkov a počas jeho trvania sa prezentovalo okolo 50 spoločností z 15-tich európskych krajín. Všetky projekty, ktoré sa prihlásili do súťaže boli veľmi zaujímavé a podnetné. 

Viac informácii o podujatí a všetkých ocenených nájdete v oficiálnej tlačovej správe združenia EuroCloud Europe. 

Spoločnosť  HOUR spol s r.o. prináša hodnoty do HR už viac ako 23 rokov. Ako autor informačných systémov HUMAN a Humanet, komplexného riešenia 24 hodinový personálny asistent a poskytovateľ outsourcingu personálnej a mzdovej agendy predstavuje stabilného partnera pre mnohé slovenské spoločnosti. V roku 2016 produkty HUMAN a HUMANET získali ocenenia aj počas EuroCloud Slovakia Day 2016 a zaradili sa medzi najlepšie slovenské cloudové riešenia. Viac informácii o spoločnosti nájdete na www.hour.sk

Eurocloud forum predstavuje najväčšie európske zhromaždenie vládnych predstaviteľov, organizácií, firiem, start-upov, či jednotlivcov, ktorí sa venujú problematike cloudu a jeho budúcnosti. Každoročne od roku 2009 združuje úriaznivcov cloudu na spoločnej platforme s cieľom poukázať na zaujímavé európske trendy a novinky. Viac informácii o podujatí nájdete na jeho oficiálnej stránke.

Kompletný fotoalbum z podujatia EuroCloud 2016 v Bukurešti nájdete TU.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh

Helske vyrába na Spiši stopercentný slovenský produkt.

Tlačové správy

Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka

Krásny, ale chudobný kraj, hladová dolina, východ, kde nič nie je.

Tlačové správy

Zlaďte vaše šperky s jeseňou

Inšpirujte sa jeseňou! Siahnite po šperkoch v zlatých odtieňoch pripomínajúcich jesennú prírodu alebo sa ozdobte padajúcim lístím.