SME
Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor
INZERCIA

Erebos - nápoj bohov

Potrebujete sa po športovom výkone znovu postaviť na nohy, no nič nepomáha? Chcete sa zbaviť zničujúcej únavy?

Potrebujete sa po športovom výkone znovu postaviť na nohy, no nič nepomáha? Chcete sa zbaviť zničujúcej  únavy, ale neviete ako na to? Hľadáte príval novej energie do náročného dňa, no ten nie a nie prísť? Máme pre vás štýlové a prírodné riešenie, ktoré zaberie – revitalizujúci nápoj Erebos. A odteraz už nebudete potrebovať žiadne umelé nápoje presypané tonou cukru či nadupané umelinami.

Predstavte si nápoj, ktorý dlhodobo dodáva vášmu telu energiu a vitalitu a je vyrobený na báze tých najlepších bylín. Ženšen, guarana, zázvor, kurkuma, yerba maté a mnohé ďalšie. Tento dokonale namiešaný mix zaručí okamžitý účinok. Dodá vám potrebnú vzpruhu a pomôže vyčerpanému organizmu. 

300x1050-r220_res.jpg

Vďaka jedinečnému výrobnému procesu minerály a vitamíny organicky naviazané vo vode zlepšia váš celkový fyzický aj psychický stav. 

Ak meliete z posledného a máte pred sebou ešte slušnú kopu aktivít, siahnite po Erebose. A ak to náhodou preženiete večer na žúre s alkoholom, nemusíte variť slepačiu polievku ani piť čiernu kávu. Bylinky totiž pomáhajú zlepšovať funkciu pečene a obličiek, čo robí z Erebosu vítaného bojovníka s bolehlavom.

Na prípravu Erebos drinku sa používa priezračná voda stekajúca v potôčikoch  českých Beskýd. Tá je jednou z najkvalitnejších vôd v Českej republike čo dokazuje aj ostatný rozbor vody, ktorý je k dispozícii na webovej stránke drinku.  Už viac preto do seba nemusíte liať žiadne kvázi povzbudzovacie či energetické nápoje, ktoré zaplaví vaše telo nežiaducimi látkami a môžu mať nulový účinok.

Keď po prvýkrát ochutnáte Erebos, prekvapí vás jeho výrazná chuť. Na prvý dúšok zaručene zacítite ostrý zázvor, charakteristický ženšen aj tóny kurkumy. Je nesýtený, vďaka čomu vynikne bylinková príchuť ešte viac. A na prírodu je myslené v každom detaile. Erebos dostane kúpiť len v sklenenej fľaši nie v lacných plastových fľašiach. Na etiketu autoři využívajú papier a na výplň balenia používame ekologický spôsob výplne v podobe drevitej vlny.

Erebos je inšpirovaný unikátnym antickým nápojom, ktorý prešiel rukami sparťanských bojovníkov, aténskych filozofov aj rímskych cisárov. Preto mu právom prischla prezývka nápoj bohov. Ochutnajte tento antický elixír, ktorý do vás vleje priam božskú silu. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Bude ďalší Učiteľ Slovenska práve z vášho mesta alebo obce?

Komenského inštitút už tretíkrát vyzýva všetkých, aby nominovali výnimočných učiteľov na ocenenie Učiteľ Slovenska.

Tlačové správy

Bývanie stvorené pre šťastné detstvo

Hľadáte bývanie, zohľadňujúce unikátne potreby detí? Ako by malo vyzerať pravé „kids friendly“ bývanie? A kde ho nájdete?

Tlačové správy

Angličtina nielen pre maturantov

Prílohy s vypracovanými maturitnými otázkami nájdete v SME 26. a 27. februára.