SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Stavba bytového komplexu Žižkova dostala zelenú

Nový bytový komplex v širšom centre Košíc poskytne nové možnosti pre bývanie i obchod.

Nový bytový komplex v širšom centre Košíc poskytne nové možnosti pre bývanie i obchod. Myšlienkou projektu je ponúknuť štýlový domov šetrný k životnému prostrediu i peňaženkám jeho obyvateľov.

 

KOŠICE. Investor Žižkova Development získal stavebné povolenie na výstavbu počas minulého týždňa, pričom v ten istý dátum boli ukončené aj búracie práce.

Ako povedal projektový manažér Patrik Bidovský, nič už nestojí v ceste, aby sa rozbehli stavebné práce na plánovanom bytovom komplexe.

„Uvidíme, ako nám bude priať počasie, no dúfame, že do zimy sa nám podarí postaviť prvé, možno aj druhé poschodie. Sme optimisti, pretože posledné štyri roky stavebníkom zima priala, nakoľko vyššie teploty umožňovali pokračovať vo výstavbe na všetkých developerských projektoch v Košiciach,“ vysvetlil zástupca spoločnosti.

zizkova3-r954_res.jpg 

Najvyššia energetická trieda - A

Ten zdôraznil, že celý komplex bude vybavený technológiami a konštrukciami energetických a ekologických parametrov, ktoré sú v maximálnej miere ohľaduplné k životnému prostrediu a vďaka nízkej náročnosti na spotrebu energie aj peňaženkám jeho obyvateľov.

Zástupca investora vyzdvihol aj atraktívnu polohu priestorov na bývanie, ale aj obchod.

„To, že náš bytový komplex je umiestnený na tomto mieste nie je náhoda. Starostlivo sme vyberali miesto, ktoré poskytne novým majiteľom nehnuteľností pohodlie centra, no na druhej strane pokoj obytnej zóny,“ uviedol projektový manažér, ktorý doplnil, že veľmi výhodnou je aj bohatá dopravná infraštruktúra v okolí.

zizkova2-r875_res.jpg 

Veľký záujem

O zaujímavosti projektu napovedá i množstvo rezervovaných bytov.

„Sme naozaj milo prekvapení, že aj napriek pretlaku konkurenčnej ponuky v Košiciach sa nám podarilo podpísať rezervačné zmluvy na skoro päťdesiat percent všetkých priestorov v komplexe,“ povedal Bidovský.

Pre zvýšenie pohodlia klientov pri predaji otvoril investor spoločne s partnermi na Poštovej ulici 6 moderný showroom, v ktorom predstaví spoločnosť Žižkova Development záujemcom tento polyfunkčný objekt.

Showroom ponúka klientom virtuálnu prehliadku samotnej nehnuteľnosti, možnosti interiérového dizajnu bytu, či ponuku služieb jednotlivých partnerov projektu a ich produkty.

zizkova1-r948_res.jpg 

O projekte

Bytový dom má byť hotový na prelome rokov 2017 a 2018, pričom nové  bývanie si môžu jeho obyvatelia začať užívať na jar roku 2018.

V 5-poschodovej budove sa bude nachádzať 37 bytov rôznych veľkostí.

Budúci obyvatelia obytného domu sa však straty súkromia nemusia obávať. Investor totiž ručí, že na jednom poschodí bude mať nový majiteľ bytu jedného, maximálne dvoch susedov.  Zaujímavým benefitom sú okrem iného 4 výťahy pre celý objekt.

Pre klientov tiež Žižkova Development ponúka na predaj obchodné priestory na prízemí objektu (s presklenými výkladmi), vhodné napr. na zriadenie lekárne, notárskeho úradu, ambulancie, čistiarne či bio obchodu. V ďalšom ramene domu sú na 4 poschodiach k dispozícii komerčné priestory, ktoré je možné využiť na administratívne účely.

Statická doprava je pri tomto projekte riešená vonkajším parkovaním pred komplexom, i v samotnom objekte.

Viac info na : www.zizkova.sk

len

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 7 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 7 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 7 h
Skryť Zatvoriť reklamu