SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Zhodnocujte svoje financie efektívne

Ani vás netešia nízke úroky na vkladoch?

Ani vás netešia nízke úroky na vkladoch? Samozrejme, všetci chceme, aby naše peniaze zarábali. Preto prišiel čas poriadne si posvietiť na váš investičný program.

Zaujíma vás, ako si prilepšiť, kým pôjdete do dôchodku? Hľadáte spôsob, ako do budúcnosti zabezpečiť svoje deti alebo vnúčatá? Alebo máte jednoducho svoj sen a na jeho uskutočnenie potrebujete určitú sumu peňazí? Ak áno, Investičný program od ČSOB je tu pre vás.

S investovaním je spojených množstvo ďalších otázok. Mám na to dosť peňazí? Nie je to príliš riskantné? Ak investujete veľkú sumu naraz, je dôležité zvoliť ten správny moment. Lenže práve to môže byť ťažké. S  Investičným programom od ČSOB však investujete už od 15 € mesačne. Ak vkladáte menšie sumy pravidelne a dlhodobo, nemusíte sa obávať, že premeškáte správny čas na investovanie.

Prirodzene, vaše pravidelné investovanie by malo vyzerať úplne inak, ak máte 25 rokov a ste bez záväzkov, ako keď máte 40 rokov a hypotéku „na krku“. Výber fondu pre Investičný program závisí od vášho investičného cieľa, investičného profilu, skúseností s investovaním a plánovanej doby investovania. Výhodou je aj to, že svoju investičnú stratégiu máte možnosť meniť.

Nech sú vaše investičné ciele strednodobé alebo dlhodobé, Investičný program ČSOB je dostupný pre každého. Okrem investovania do jedného fondu vám ponúka možnosť zriadiť si svoj vlastný investičný program súčasne vo viacerých fondoch.

Vďaka ČSOB SmartBankingu máte skvelý prehľad o svojich investíciách kedykoľvek a kdekoľvek. Rovnako vám garantuje bezplatné informácie o stave a vývoji investície prostredníctvom pravidelných pohybových aj stavových výpisov.

A ako je to vlastne s rizikom? Keďže investujete počas dlhšej doby, obdobia s nižším výnosom vám vynahradia obdobia s vyšším výnosom. Tak získate dve výhody –  možnosť využiť dlhodobý potenciál finančných trhov vo svoj prospech a zároveň sa nemusíte obávať, či je správny čas na investície. No a ak by ste sa rozhodli v Investičnom programe nepokračovať, ukončenie je možné kedykoľvek a bez sankcií.

Viac informácií sa dozviete na: https://www.csob.sk/investicny-program.

Poznámka: Tento materiál predstavuje reklamný dokument. S investíciou do fondov je spojené aj riziko.

cob-16-095-sporenie-490x370px-r239_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 1 h
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 13 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 13 h
SkryťZatvoriť reklamu