SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

5 jedinečných vlastností nápoja bohov Erebos

Športujete? Potrebujete príval novej energie? Trápi vás únava? Revitalizujúci nápoj Erebos je tu presne pre vás.

Športujete? Potrebujete príval novej energie? Trápi vás únava? Revitalizujúci nápoj Erebos je tu presne pre vás. Dajte mu šancu a neoľutujete! Zahoďte "energeťáky" plné cukru a umelín. Máme pre vás nápoj na prírodnej báze s týmito unikátnymi vlastnosťami. 

img-vyjimecnyjpg-r762_res.jpgDetoxikuje organizmus

Ak cítite, že by ste potrebovali odľahčiť váš organizmus, doprajte mu očistu. Zmes bylín v nápoji Erebos je totiž vhodná pri jeho dlhodobej detoxikácii. Byliny pomáhajú zlepšovať funkcie čistiacich orgánov, predovšetkým pečene a obličiek. To dovoľuje telu lepšie a rýchlejšie regenerovať, čo oceníte predovšetkým pri športe či zvýšenom fyzickom výkone. Erebos vám poslúži aj ako prvá pomoc, keď sa vám to podarí prehnať s alkoholom. 

Doplňuje organické vitamíny a minerály

Skvelou správou je, že tento revitalizujúci nápoj obsahuje aj cenné vitamíny a minerály. Tie sú organicky naviazané vo vode vďaka jedinečnému výrobnému procesu a zlepšujú tak váš celkový fyzický aj psychický stav.

Prináša chuťový pôžitok

Erebos si zamilujete doslova na prvý dúšok. Čaká na vás totiž exotická explózia chutí. Výrazná chuť v sebe mieša tóny ostrého zázvoru, stopy kurkumy či ľahko rozpoznateľného ženšena. Je to jedinečná chuť, ktorá rúca všetky kategórie a vyburcuje vaše chuťové poháriky. Budete túžiť po ďalšom dúšku. A to všetko bez umelých aróm, zahusťovadiel a farbív.

Podporuje ekologické správanie 

V Erebose nenájdete žiadne umeliny, ide o čistý prírodný extrakt, ktorý vás vzpruží. Na prírodu však myslíme po celý čas a vo všetkých ohľadoch. Váš obľúbený nápoj kúpite len v sklenenej fľaši s hliníkovým vrchnákom a s papierovou etiketou. Fľaše sú naskladané vo vlastnej krabici z kartónu, ktorá je vyplnená drevitou vlnou. Plastu sa vyhýbame na sto krokov, lebo si naše okolie vážime a nechceme ho znečisťovať. 

Prináša starovekú silu Sparťanov

História Erebosa siaha veľmi hlboko do antických dejín, konkrétne do starovekého Grécka. V časoch, keď boli známe liečivé účinky bylín, ich začali využívať aj Sparťania na zlepšenie bojaschopnosti a fyzickej odolnosti. Aténski filozofovia zas bylinky používali na zbystrenie mysle a posilnenie ducha. Erebos pracuje práve s týmto starovekým poznaním a prináša unikátny nápoj, ktorý nadväzuje na dávny Sparťanský elixír, dodávajúci ľuďom až božskú moc. Preto mu právom prischla prezývka nápoj bohov. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.