SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Trápi vás únava alebo bolesti hlavy? Máme pre vás riešenie!

Viete že, zdravotné ťažkosti môžu byť príznaky prítomnosti parazitov vo vašom organizme? Často je však pripisujeme niečomu inému.

Viete že, zdravotné ťažkosti môžu byť príznaky prítomnosti parazitov vo vašom organizme? Často je však pripisujeme niečomu inému.

Dlhodobá únava a bolesti hlavy.

Máte problém so vstávaním? Každé ráno si hovoríte, že je vaše telo ťažšie a ťažšie? Tak zbystrite! Práve vy môžete mať v sebe zárodky parazitov. Berú si z vás toľko potrebnú energiu a vkladajú ju do svojho rastu, aby sa mohli uhniezdiť v orgánoch. S tým súvisí aj bolesti hlavy, ktoré trápia čoraz viac ľudí. Nie, naozaj to nemusí byť stresom alebo počasím. Nebezpečenstvo nákazy číha na každého z nás. Jednou z najrizikovejších skupín sú tehotné ženy, ktoré môžu mať tieto príznaky, avšak je prisudzujú práve tehotenstvu. Stačí prísť do kontaktu s mačkou, resp. s jej výkalmi a problémy u tehotných žien sa môžu stupňovať. Nepodceňujte vaše zdravotné ťažkosti a nenechajte parazity blúdiť vaším telom!

priznaky-zazivani-490-r431_res.jpg

Pozor na bolenie brucha. Dôvodom môžu byť parazity.

Každý z nás už iste zažil situácie, keď mu nebolo dobre od žalúdka, cítili ste sa unavení, bez nálady a vaše problémy sa nezlepšovali. Zamysleli ste sa ale nad tým, že by príčina bola v parazitoch? Aby vaše telo zasiahli paraziti, ktorí spôsobujú tieto problémy, stačí málo. Napríklad zle umyť zeleninu alebo ovocie. Aj voda predstavuje nebezpečenstvo pre nás a pre naše deti. Kvalita vody síce prechádza rôznymi skúškami, avšak nikto si nespomenie na test prítomnosti parazitov. A čo taká pieskovisko pre deti? Sú voľne prístupná pre mačky alebo psov. Každé dieťa si veľmi rado hrá v piesku s bábovky a tie potom strká do pusy. Nebezpečenstvo na deti číha aj pri maznanie so psom. Stačí jedno olízania. Vidíte, ako je jednoduché, aby sa vaše dieťa nakazilo parazitmi?! Premýšľajte o zdravie vašich ratolestí!

sestrypiskoviste-490-r456_res.jpg

Prejavy sú rôzne. Nejde je však ľahko odhaliť. Prečo?

Parazity žijú medzi nami a v nás. Častokrát o tom ale ani nevieme. Parazity predstavujú hrozbu práve kvôli ich pomalému nástupu prejavov. Nevieme o nich a pritom žijú v našich orgánoch a vysávajú z nás živiny pre svoj ​​rast. V súčasnej dobe sa zabúda na tieto nenápadné tvory, ktorí môžu bez problémov kolovať v našom tele. Postupne začínajú pribúdať ťažkosti, ktoré nevedomky pripisujeme úplne niečomu inému. Nič nie je istota. Starajte sa o svoje zdravie a udržte svoj ​​tráviaci trakt bez parazitov vďaka prírodnému doplnku stravy ParazitEx.

paraziti-490-r242_res.jpg

Dôležité je predchádzať prenosu parazitov.

Je dokázané, že aj keď sa ľudia nechajú testovať na parazity, testy nemusí byť 100 %. Ak vám test vyšiel negatívne, nemusí to ešte nič znamenať. Preto je dôležité predchádzať prenosu parazitov. Pomôžu nám s tým  osvedčené bylinky, ktoré je možno extrahovať. Tieto extrakty sú mnohonásobne silnejší ako samotné bylinky. Nemali by sme teda zabúdať užívať prírodné látky, ktoré vám očistí organizmus od škodlivých látok a parazitov. Práve prírodný prípravok ParazitEx pomáha udržiavať tráviaci trakt bez parazitov a je vhodný aj k celkovej detoxikácii. Stačí len dodržať mesačnú kúru, ktorú je potrebné užívať len 2x ročne. Získajte všetky tieto benefity vďaka ParazitExu za výhodnú cenu od 19,50 €.

krabickablistryparazitex-r673_res.jpg

Ako ParazitEx funguje? Úplne na prírodnej báze.

Základom unikátneho zloženia prípravku ParazitEx je prémiová 100 % rastlinná formulácie. Tieto extrakty významne pomáhajú k detoxikácii, posilnenie obranyschopnosti organizmu a na črevné parazity. Prípravok ParazitEx obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním na črevné parazity. Obsiahnutý vrcholák pomáha udržať tráviaci trakt bez parazitov, papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, uľahčuje trávenie bielkovín a má negatívny vplyv na vývoj črevných parazitov ako sú červy. Doplnok stravy ParazitEx obsahuje silné prírodné extrakty z bylín a rastlín a to množstve potrebnom na dosiahnutie požadovaného efektu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


9 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


11 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu