SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Advokátska kancelária MST PARTNERS, s.r.o.

Právnická firma roka 2016 v kategórii IT, Práva duševného vlastníctva a Verejného obstarávania.

Advokátska kancelária MST PARTNERS, s.r.o. bola vytvorená skúsenými advokátmi Mgr. Martinou Mundierovou, Mgr. Rastislavom Skovajsom a JUDr. Martinom Tincsákom, ktorí v období rokov 2001 až 2010 pôsobili  v  advokátskej kancelárii VALKO & PARTNERS.  Naša profesionalita bola dlhodobo formovaná a verifikovaná v zastupovaní klientov patriacich medzi najvýznamnejšie podnikateľské subjekty pôsobiace v SR v závažných kauzách ako aj významných obchodných tranzakciách. Pri vzniku MST PARTNERS, s.r.o. sme dbali o zachovanie nastavených kvalitatívnych štandardov poskytovaných právnych služieb, a to aj tým, že sme zastrešili podstatnú časť teamu nášho predchádzajúceho pôsobiska. 

Profesionalita našej práce bola v roku 2016 potvrdená  získaním ocenenia veľmi odporúčanej a odporúčanej kancelárie v troch kategóriách súťaže Právnická firma roka 2016, vyhlasovanej mienkotvorným týždenníkom Trend, a to v kategórii IT, Práva duševného vlastníctva a Verejného obstarávania.

mst-r603_res.jpg

Tím MST PARTNERS, s.r.o. pozostáva z 11 advokátov a 4 koncipientov, pričom spolupracujeme s ďalšími externými advokátmi v rámci stredného aj východného Slovenska. Všetci členovia nášho tímu majú plynulú angličtinu.

Našim klientom poskytujeme komplexné právne služby prierezovo naprieč jednotlivým právnym odvetviam. Špecializujeme sa na právo nehnuteľností a development vrátane projektov realizovaných v režime zmlúv FIDIC, právo duševného vlastníctva, reklamné a mediálne právo, právo verejného obstarávania, právo IT, konkurzné právo, ústavné právo, súdne spory a rozhodcovské konania.

Popri poskytovaní právnych služieb sa venujeme aj publikačnej činnosti týkajúcej sa ťažiskových oblastí, v ktorých naša kancelária pôsobí, ako sú súdne spory, poisťovníctvo, verejné obstarávanie a developerské projekty spravujúce sa režimom FIDIC. Jeden z členov nášho tímu JUDr. Juraj Tkáč je autorom, resp. spoluautorom viacerých odborných článkov, ale aj komentárov k danej problematike (napr. Tkáč, J,: Aplikácia FIDIC zmluvných podmienok v slovenskom právnom poriadku, Iura Edition, Bratislava 2013, Tkáč, J, Griga M.: Zákon o verejnom obstarávaní - komentár, Iura Edition, Bratislava 2012).

kontakt-mst-r929_res.jpg

Okrem strohého právneho pohľadu na problematiku je našou snahou poskytovať klientom poradenstvo so zohľadnením ich obchodných zámerov, špecifík segmentu, v ktorom pôsobia a teda ponúkať im koncepčne premyslené stratégie a realizovateľné sofistikované riešenia.

Nakoľko na čele kancelárie MST PARTNERS, s.r.o. stoja traja advokáti s bohatými skúsenosťami, máme za sebou portfólio komplikovaných a právne zaujímavých transakcií, z ktorých by sme za rok 2016 radi zmienili najmä nasledovné:

 - Konzorciu SALINI IMPREGILO – DÚHA poskytujeme právne poradenstvo pri realizácii projektu výstavby:  Diaľnica D1 Lietavská Lúčka –Višňové-Dubná Skala, vrátane právneho zastupovania pri uplatňovaní nárokov zhotoviteľa voči investorovi v režime FIDIC.

 - Spoločnosti DÚHA, a.s. poskytujeme komplexné právne poradenstvo vo významných  stavebných projektoch, ako aj pri zastupovaní spoločnosti DÚHA, a.s.  v súdnych konaniach.

 - Spoločnosti SAP Slovensko s.r.o., člen skupiny SAP, ktorá je z hľadiska príjmov svetový líder v oblasti podnikového softvéru a súvisiacich služieb, poskytujeme kompletné právne služby už od roku 2009, pričom počas tohto obdobia sme participovali na tvorbe zásadných zmluvných dokumentov týkajúcich sa udeľovania licenčných práv k počítačovým programom – podnikovému softvéru a implementácie softvéru v rámci procesu informatizácie verejnej správy.

 - Jednej z najúspešnejších reklamných agentúr súčasnosti Wiktor Leo Burnett, s.r.o. ktorá v roku 2016 získala okrem ocenenia Agentúra roka aj veľké množstvo ocenení na slovenskej ako aj svetovej úrovni,  poskytujeme komplexné právne poradenstvo v kampaniach pre klientov tejto reklamnej agentúry akými sú mobilný operátor, automobilová spoločnosť, výrobca pív, nákupné centrum a pod. Úlohou našej kancelárie je okrem klasickej prípravy obchodno-právnej dokumentácie aj poskytovanie podpory a právneho poradenstva klientovi z autorsko-právneho aspektu, ako aj nekalej súťaže s cieľom vytvárania úspešných reklamných kampaní nezasahujúcich do práv tretích osôb a súladných s platnou legislatívou.

 - Poisťovacej spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. poskytujeme právne poradenstvo týkajúce sa najmä jej zastupovania vo významnejších súdnych konaniach.

 - Leasingovej spoločnosti BPT LEASING, a.s. poskytujeme právne poradenstvo   v súvislosti s uplatňovaním jej práv voči dlžníkom vrátane zastupovania vo významnejších súdnych konaniach.

V agende súdnych sporov predstavovala kumulatívna hodnota nárokov zastupovaných našou kanceláriou v poslednom období cca 50. mil EUR, hodnota uskutočňovaných projektov našich klientov viazaných na naše právne služby presahuje sumu  500. mil EUR. Profesionalitu našich riešení a stratégií dokumentuje kontinuálny nárast portfólia našich klientov, ktorých štruktúra siaha od najvýznamnejších reprezentantov niektorých odvetví slovenskej ekonomiky a subjektov nadnárodných korporácií, cez stredných podnikateľov, samosprávy až po fyzické osoby, pričom všetkých spája dôvera v naše skúsenosti a výsledky.   

Advokátska kancelária MST PARTNERS, s.r.o. je pripravená stať sa súčasťou Vášho úspechu. 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 5 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu