SME
Pondelok, 22. apríl , 2019
INZERCIA

Tipy na zimný relax pre sezónu 2016/17 od www.porovnajsluzby.sk

Zima je v plnom prúde! Nenechajte si ujsť prehľad lyžiarskych stredísk a ich služieb pre Váš úplný komfort a úžasné zimné zážitky.

Zima je v plnom prúde! Nenechajte si ujsť prehľad lyžiarskych stredísk a ich služieb pre Váš úplný komfort a úžasné zimné zážitky.

Lyžiarske stredisko  Relax Center Plejsy - Dokonalý oddych a šport na jednom mieste

Stredisko sa nachádza pri meste Krompachy, približne 45 km od Košíc. Celková dĺžka zjazdoviek je až 10 km, trate sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pokročilých. Snehová pokrývka na umelo zasnežovaných svahoch dosahuje 60 cm. V stredisku môžete nájsť kvalitné doplnkové služby – požičovňu lyží, ski servis, ale aj veľkokapacitné bezplatné parkovisko. Ubytovať sa môžete v komfortnom Hoteli Plejsy, ktorý sa nachádza hneď vedľa vlekov.

foto1490x654-r632_res.jpg

Snowland Valčianska dolina: Stredisko zamerané predovšetkým pre rodiny s deťmi.

Moderné lyžiarske stredisko 12 km od mesta Martin ponúka 8 lyžiarskych zjazdoviek v celkovej dĺžke 5,6km. Na upravovaných, technicky zasnežovaných svahoch s náročnosťou od miernych cez turistické až po pretekárske sa môžete prepravovať modernou štvorsedačkovou lanovkou a šiestimi lyžiarskymi vlekmi.


foto2490x173-r372_res.jpg

Hotel Impozant

Hotel Impozant sa nachádza v čoraz viac navštevovanom celoročnom stredisku Snowland Valčianska dolina.  Hotel disponuje najväčším wellness centrom v Turci a ako jeden z mála hotelov na Slovensku má štyri profesionálne bowlingové dráhy. Gastronómia hotela je zameraná na podporu regionálnych dodávateľov a čerstvých surovín. Počas celej zimy prebiehajú zábavné a hlavne tematické celodenné animácie v priestore hotela.

foto3490x326-r794_res.jpg

Skiland Stará Myjava: Zabavte sa a oddýchnite si v Bielych Karpatoch

Lyžiarske stredisko Skiland môžete nájsť v pohorí Biele Karpaty, 10km od mesta Myjava. V tomto stredisku sa nachádzajú tri lyžiarske zjazdovky rôznej dĺžky, vhodné najmä pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov. Naplno si tu môžete vychutnať aj večerné lyžovanie, občerstvenie v bufetoch. Zaujímavosťou sú aj víkendové podujatia – diskotéka na svahu, ochutnávky vín alebo farmárskych špecialít.

foto4490x191-r518_res.jpg

Ceny a kvalitu lyžiarskych stredísk, hotelov a viac ako 4500 služieb na celom Slovensku môžete porovnávať na www.porovnajsluzby.sk. Ohodnotťe prevádzky a vyhrajte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.