SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Žižkova v pohybe - výstavba zahájená!

V októbri tohto roka investor Žižkova Development zahájil výstavbu svojho bytového komplexu Žižkova.

V októbri tohto roka investor Žižkova Development zahájil výstavbu svojho bytového komplexu Žižkova.

img8245-r282_res.jpg

Polyfunkčný objekt Žižkova ponúka pre svojich klientov nové možnosti pre bývanie i obchod.Poskytne štýlový domov, či pracovisko šetrné pre vlastníkov aj pre životné prostredie. Objekt prináša 37 bytov a niekoľko obchodných i komerčných priestorov na lukratívnom mieste. Záujemcom o tieto priestory sa tak núka jedinečná možnosť podnikať vo vlastných priestoroch.Exkluzívne obchodné a kancelárske priestory sú pre Vás v ponuke už od 115 990 eur bez DPH. Budúci majitelia majú možnosť využiť financovanie na kúpu týchto priestorov prostredníctvom bánk, ktoré prinášajú veľmi zaujímavý  produktProfi Hypo úver.

komercne2520priestorysnimka01-r683_res.jpg

Všetky výhody projektu Vám radi predstavia pracovníci Žižkova development vo svojom novootvorenom predajnom centre na Poštovej ulici č. 6.

Vo výstavbe je teda v súčasnosti 37 nových bytovv blízkosti centra mesta spolu s obchodnými a komerčnými priestormi. Keďže práce prebiehajú podľa plánov, výstavbu chce developer ukončiť na prelome rokov 2017 až 2018.

komercne2520priestorysnimka02-r541_res.jpg 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Preto sme otvorili pobočku na východe Slovenska, konkrétne v Lemešanoch v Prešovskom kraji.

13 h

Spokojnosť zákazníkov si firma DOMOSS s získala vďaka špecialistom na bielu techniku, elektro, záhradu, dielňu, kúpelne a kuchyne.

13 h

Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky s veľkým štýlom.

27. jan