SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Veľkolepý rok 2017 s Volkswagenom

Tento rok bol bohatý na nové modely aj technológie. Ten budúci bude rovnako vzrušujúci. Opäť budeme o rok bližšie k budúcnosti.

Rok 2016 bol pre Volkswagen rokom znovuzrodenia. Svetlo sveta uzreli známe tváre, omladené jemnými úpravami, ale aj komplet nové generácie úspešných modelov.

Z tých omladených spomeňme Volkswagen up!, ktorý dostal v roku 2016 prvý krát turbomotor. Ten jeho výkonové parametre posunul do úplne novej sféry a už teraz sa šepká o výkonnejšej verzii s veľavravným prívlastkom GTI. Vynovený up! sa môže pochváliť aj parkovacou kamerou či inovatívnym prepojením smartfónu s palubnými systémami. Facelift Golfu priniesol popri dynamickejšie ladených líniách aj nové bezpečnostné systémy známe z Passatu, či revolučný informačno-zábavný systém, ktorý je možné ovládať aj gestami – teda pohybmi rukou pred obrazovkou navigácie.

Úplnou novinkou bola nová generácia Volkswagenu Tiguan. Tento celosvetovo obľúbený model dostal kompletne prepracovanú, bezpečnejšiu a najmä väčšiu karosériu, ktorá umožňuje ešte lepšie „čarovať“ s priestorom v jej vnútri. Posuvné a polohovateľné zadné sedadlá, variabilný batožinový priestor a veľké vnútorné rozmery robia z Tiguana ideálne auto pre aktívne žijúcich ľudí, či rodiny. Keďže priestoru nikdy nie je dosť, máme pre vás dobrú správu: Približne o rok, vo vianočnom čase, medzi nás zavíta ešte väčší a priestrannejší Volkswagen Tiguan s príznačným označením XL. Bude mať predĺžený rázvor a ešte viac priestoru na zadných sedadlách a v batožinovom priestore. Zatiaľ si však užívajte aktuálny Tiguan – má skvelý pohon 4Motion Active Control, ktorý otvára cesty dobrodruhom, inteligentné LED svetlá, ktoré robia z tmavých ciest svetlé a perfektný multimediálny systém, ktorý spraví z každej cesty veselý výlet.

tiguan

Do ďalšieho roka vstupujeme s veľkými očakávaniami a odvážnymi plánmi, pričom hľadíme čo najďalej do budúcnosti. Koncepty, ako Volkswagen I.D. či Budd-e to len potvrdzujú.

Všetko dobré, krásne Vianoce a bezpečné, nezabudnuteľné kilometre v roku 2017!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 6 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 6 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 6 h
Skryť Zatvoriť reklamu