SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Megavýhra v TV šou – 80 000 eur!

Východniar ukázal recept, ako v Hre o Niké získať čo najviac.

Zlý začiatok, dobrý koniec. Aj tak by sa dal zhrnúť nedeľný podvečer v TV šou Hra o Niké. Moderátor Andrej Bičan prišiel na „pľac“ so silným kašľom a hneď sa aj obrátil k hráčom a publiku: „Som chorý, dnes mi musíte pomôcť, bude to predovšetkým o vás,“ povedal položartom. Súťažiaci však jeho prosbu vypočuli doslova a výsledkom bol nový výherný rekord!

Šťastie bolo v nedeľu v správnom čase na správnom mieste. Peniaze pribúdali na kontá hráčov rýchlo a ľahko. Berta (54) z obce Zubrohlava vypadla už ako štvrtá v poradí, no napriek tomu si odniesla peknú sumu 5 900 eur. „Potrebujeme urobiť strechu na dome, to sa nám určite z tejto výhry podarí,“ tešila sa kuchárka z Oravy. Nálada gradovala a Bičan žartoval: „Doteraz ste mali dom-kabriolet?“   

Za tortu dostala 23-tisíc

Ani deň Mirky (33) z Vrbového sa nezačal najlepšie. Pre štáb Hry o Niké sa rozhodla upiecť veľkú tortu, no napokon ju do Bratislavy nepriviezla. „Už bola hotová, niesla som ju po schodoch a na poslednom stupienku som sa pošmykla a bolo po torte,“ opisovala hráčka nešťastnú udalosť z nedeľného rána. Či už úradovala karma alebo iná vyššia moc, Mirka sa mohla na konci dňa radovať. V semifinálovom súboji vložila z nahratých peňazí do hry 4 000 eur. Zo šiestich pokladničiek, ktoré ukrývajú rôzne násobky vložených vkladov, si vybrala „štvorku“. A trafila do čierneho. Päťnásobok vloženého vkladu plus doteraz nahraté peniaze znamenali dokopy skvelých 22 800 eur! Za tri poslané žreby vskutku parádna odmena. Mirka sa celá triasla a takmer sa i rozplakala: „Je to úžasné, šetríme na trojizbový byt a toto nám veľmi pomôže,“ stále neveriacky krútila hlavou mamička 6-ročnej Simonky a 3-ročného Samka, ktorí si budú snáď už čoskoro užívať samostatnú detskú izbu.

foto2-r783_res.jpg

Torta síce do Bratislavy nedorazila, zato 23-tisíc eur Mirke do Vrbového áno.    

   

Tichá voda brehy myje

Do finále sa však napokon neprebojovala Mirka, ale mladý dizajnér webových stránok Janko (32) zo Sečoviec. Sympatický východniar pôsobil ticho a skromne, no ukázal sa ako skvelý taktik i veľký hráč. Kde počas hry mohol, tam vložil maximum. V súboji si tak síce vytiahol na rozdiel od Mirky „len“ 4-násobok, no aj to mu stačilo na finále, do ktorého si priniesol 24 400 eur.

Načítavam video...

Bičan zaklínal štvorlístok

Po vydarenom semifinále bolo všetkým jasné, že dnes sa udeje niečo veľké. Janko začal svoju Miliónovú cestu hodom megakockami, a tie ho poslali na pole číslo 10. „Štvorlístok, tam môže byť až 50 000 eur!“ nadšene zvolal Bičan. Finalista si spomedzi štyroch lístkov virtuálnej rastlinky vybral ten posledný. Moderátor neváhal, vyzliekol si sako a lístok ním zakryl: „Bude to väčšie napätie, snáď to tam bude!“ Prebehlo päť sekúnd a život mladého východniara sa razom zmenil. Štvorlístok odkryl vytúžených 50 000 eur. „Skončime už, nepokračujme,“ snažil sa Bičan presvedčiť Janka i štátny dozor. Ďalšie dva hody však boli tiež úspešné a tatranské symboly navýšili Jankovu výhru na celkových 80 400 eur!

foto3-r864_res.jpg

Zaklínač štvorlístkov – Andrej Bičan – premenil Jankov prvý hod kockami na 50 000 eur!


Dovolenka a bývanie snov

Už aj tak tichý Janko hľadal slová len ťažko: „S manželkou Zuzkou môžeme ísť na vytúženú dovolenku na Maledivy a konečne si kúpiť aj vlastné bývanie.“ A veru, v Sečovciach by si za túto sumu mohli dopriať aj dva byty. „Navyše v júli očakávame narodenia bábätka, pravdepodobne to bude dievčatko!“ prezradil budúci otec. Načasovanie výhry tak nemohlo byť lepšie.

Súťažiaci si v nedeľu rozdelili dokopy úžasných 114 900 eur. Už o dva týždne sa TV šou, v ktorej ide až o 1 000 000 eur, predstaví ďalšia šestica Slovákov. Tí poslali svoje žreby a Hra o Niké im tak môže zmeniť život, rovnako ako Jankovi zo Sečoviec alebo hocikomu z vás.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


6m

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


3 h

Ceny energií ešte porastú: ako ušetriť desiatky eur ročne?


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu