SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Predávajú len to, čomu sami veria

Športová predajňa www.pro-body.sk vás očarí nielen širokým výberom tovaru a výživových doplnkov.

Športová predajňa www.pro-body.sk vás očarí nielen širokým výberom tovaru a výživových doplnkov pre rekreačných i profesionálnych športovcov, príťažlivým dizajnom, ale aj tým, že jej majiteľ je sám vášnivým športovcom a má okolo seba komunitu nadšencov behu, plávania a cyklistiky, s ktorými spolu zložili aj triatlonový tím pro-body. Ponúkajú iba to, čomu sami veria a vyskúšali to.

 daha-1-r223_res.jpg

Pre vznik internetového obchodu pro-body.sk sa majiteľ Pavol Halža rozhodol v roku 2012. "Chcel som tak prepojiť vlastný životný štýl, ktorého veľkú časť tvorí šport s podnikaním. Tým, že predávam to, čím žijem, čo reálne používam, čomu verím a čo mám odskúšané, viem svojim zákazníkom ponúknúť tovar, s ktorým budú spokojní," vysvetľuje.

 

Nielen predáva, aj poradí

 

Pri kontraktoch s dodávateľmi renomovaných značiek mal výhodu v tom, že už od roku 2004 podniká v oblasti relaxu a krásy v priestoroch na Letnej 40, kde ho môžu zákazníci aj osobne nájsť, poradiť sa pri výbere vhodných športových potrieb. V ponuke nájdete kompletné bežecké potreby - oblečenie, obuv, čelovky, športtestery, triatlonove doplnky, či cyklistické dresy, cyklopočítače, trenažéry, svetlá a okuliare. Majiteľ je hrdý na to, že môže zákazníkom ponúknúť najširší výber značky Speedo pre plavcov na východe Slovenska, ktorý inde v takom rozsahu nenájdete.

 

Po e-shope kamenný obchod

 

" Keď sa internetový obchod www.pro-body.sk úspešne rozbehol a zákazníkov pribúdalo, začal som premýšľať o otvorení kamenného obchodu, kde by si športoví nadšenci mohli tovar vyskúšať, poradiť sa. Otvorili sme ho minulý rok a ukázalo sa, že v Košiciach je potenciál a pribúda ľudí, ktorí sa chcú behu, plávaniu, cyklistike vo voľnom čase venovať. V súčasnosti už obchod funguje na väčšej ploche a celý sortiment, ktorý ponúkame, môžete nájsť prehľadne usporiadaný aj s odborným predavačom. Teší ma, že spokojných zákazníkov pribúda, nielen ako obchodníka, ale aj športovca. Tým, že predávam to, čo sám používam a čomu verím sa vytvára dôvera so zákazníkmi," hovorí Pavol Halža.

 

Spojil nadšencov triatlonu

 

O tom, že je srdcom športovec svedčí aj založenie Triatlon klubu pro-body, ktorý spojil nadšencov triatlonu.

 " Vznik pro-body triatlon teamu siaha do leta 2015. Zrodil sa zo skvelej partie ľudí, ktorá sa venovala na amatérskej úrovni triatlonu a duatlonu. Po niekoľkých stretnutiach sme sa dohodli na výrobe dresov. Začalo sa pretekať pod značkou pro-body.sk a po niekoľkých mesiacoch spoločného fungovania sa vykryštalizovalo jadro pretekárov, ktorí mali ambície byť medzi najlepšími pretekármi na Slovensku. Aby sme mohli aj oficiálne zbierať body do Slovenského pohára v triatlone a duatlone, rozhodli sme sa zaregistrovať klub už oficiálne do STU (Slovenská triatlonová únia). Od 1.1.2016 už fungujeme oficiálne a sme registrovaní na Slovenskej triatlonovej únii pod oficiálnym názvom pro-body triatlon team Košice (PROKE). Máme v tíme výborného bežca a triatlonistu Daniela Kravianského, ktorý má veľkú zásluhu na založení klubu, bývalého pólistu Ľubomíra Rédaja, Petra Jurašku a ďalších. čestným členom je Rado Bujdoš, ktorý nám pomáha pri budovaní mladého tímu a je známy najmä ako účastník súťaží Ironman, " doplnil Pavol Halža.

 

Ak máte k športu blízko alebo ste sa nechali inšpirovať nadšením majiteľa a jeho tímu, okrem športových potrieb a výživovoých doplnkov, sa môžete zapojiť aj do sympatickej akcie, ktorú organizujú každý utorok o šiestej podvečer - Beh s Pro-body večernými Košicami.

 

www.pro-body.sk

 

PREDAJŇA KOŠICE

 

Letná 40 - pri VUB banke

040 01 Košice

tel: +421 905 80 80 83

info@pro-body.sk

 

Po-Pi: 10.00 - 18.00
So: 9.00 - 12.00

Ne: Zatvorené

 

 

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún