SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Gyncare, správna adresa, kde pomáhajú v zrodení nového života

Trápi vás neplodnosť? V Košiciach existuje miesto, kde bezdetným párom svitá nádej na počatie dieťatka.

 

Trápi vás neplodnosť? V Košiciach existuje miesto, kde bezdetným párom svitá nádej na počatie dieťatka. Vyše 16-ročné skúsenosti, profesionálny tím a príjemné prostredie navodzujúce pocit domova poskytuje Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach.

 

KOŠICE. Obdobie, kedy sa potencionálni rodičia usilujú o vlastného potomka, je veľkou skúškou odvahy i vytrvalosti. Stovkám párov pomohlo Gyncare počas svojej bohatej histórie v túžbe po vlastnom dieťatku.

 

V súčasnosti sa páry začínajú zaoberať myšlienkou o dieťati po tridsiatke, pričom tento vek môže, ale aj nemusí, byť jednou z prekážok pri počatí. So stúpajúcim vekom sa najmä u žien sa znižuje šanca na prirodzené a bezproblémové otehotnenie.

 

Šanca, že mladý a plodný pár počne dieťa pri nechránenom pohlavnom styku počas jedného mesiaca, je iba 17 percent a po 35. roku sa ďalej znižuje.

 

Ku každému páru osobitý prístup

 

V Gyncare poskytujú na jednom mieste komplexné služby, ku každému klientovi pristupujú osobitne, takpovediac ušijú na mieru liečbu podľa diagnózy a individuálnych potrieb.

Odborný personál zložený z profesionálov z celého regiónu ochotne odpovie na všetky otázky, vysvetlí podrobne všetky postupy, aká je pravdepodobnosť a priebeh liečby.

gyncarerecepcia-r159_res.jpg 

Okrem gynekológov poskytnú konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. „Uvedomujeme si, že každý pár je osobitý a vyžaduje si odlišný prístup. Naším cieľom je preto poskytnúť klientom čo najkomplexnejšie služby, ktoré prispôsobujeme na mieru každému páru,“ hovorí Ing. Peter Kalenčík, MSc., riaditeľ Gyncare.

 

Útulne a intímne

 

Garanciou je ľudský prístup personálu tak, aby klienti nevnímali lekárske prostredie a necítili sa ako v nemocnici. Centrum je vybavené najmodernejšími prístrojmi, laboratóriami a vybavením na európskej úrovni.

gyncareizba-pre-pacientky1-r736_res.jpg 

Hovoriť o neplodnosti je pre pár zvyčajne veľmi citlivá záležitosť. V Gyncare kladú dôraz na útulné a intímne prostredie a zaručuje požiadavky na súkromie. Odborníci pomôžu v prekonávaní fyzicky i emočne náročného obdobia, klienti tak dostanú nielen efektívnu liečbu, ale tiež psychickú podporu.

 

Profesionáli na európskej úrovni

 

Skúsený gynekológ MUDr. Miroslav Herman zúročuje v Gyncare svoju viac ako 26 – ročnú prax. Stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach. Za posledných 15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF (in vitro fertilizácia, teda oplodnenie v skúmavke) cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí.

gyncarezakrokova-miestnost2-r312_res.jpg 

Svoje bohaté poznatky zúročuje v profesionálnom tíme gynekologička Gyncare doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. Odborníčka vysvetľuje, že prírodu niekedy stačí len mierne postrčiť.  „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará.“

 

Deň otvorených dverí

 

 Uvažovať o vyšetrení na reprodukčnej klinike by mali začať páry, ktoré sa neúspešne snažia o otehotnenie viac ako 12 mesiacov. Po 35. roku veku ženy už dokonca po 6 mesiacoch a po 40. roku nie je treba čakať dlhšie ako 2-3 mesiace.

 

Snažíte sa s partnerom počať dieťatko, ale zatiaľ sa vám nedarí? Alebo sa chcete len nezáväzne a bezplatne porozprávať s odborníkmi? Pozývame  Vás na Deň otvorených dverí v Gyncare na Magnezitárskej ulici 2, Košice v utorok 27. marca 2017 o 14.00. Registrovať sa môžete prostredníctvom formuláru na www.gyncare.sk.

 

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 3 h
SkryťZatvoriť reklamu