INZERCIA

Sajfa odkázal študentom:„Buďte nároční a vydržte!“

Pozvanie na diskusiu s názvom „Po škole s“ študentov PEVŠ prijal jeden z najúspešnejších moderátorov súčasnosti - Sajfa.

Stredajší večer v priestoroch Mediálneho centra Paneurópskej vysokej školy už tradične patril projektu študentov 4. ročníka Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy. Pozvanie na diskusiu s názvom „Po škole s...“ prijal jeden z najúspešnejších moderátorov súčasnosti - Matej "Sajfa" Cifra.

Debata so Sajfom vzbudila veľký záujem, čo sa odrazilo na vysokej účasti. Video z diskusie sa premietalo online na sociálnych sieťach fakulty. V úvode moderátor priblížil svoje mediálne začiatky v rozhlase aj televízii. Ďalej otvoril niekoľko ďalších tém, ktoré by mohli študentov masmédií zaujímať. Opísal svoj dynamický profesionálny život a aj rozdielne fungovanie komerčných a verejnoprávnych médií. Na otázku moderátorky večera – študentky Simony, či by si trúfol moderovať aj politickú reláciu v Slovenskom rozhlase, odpovedal: „Asi by som sa na to musel veľmi intenzívne pripraviť. Neviem si to úplne predstaviť,  bolo by to asi veľmi stresujúce. Nehovorím, že by som to nedokázal, ale nedokázal by som to tak dobre ako človek, ktorý sa tomu venuje“.

Ďalšou témou, ktorá na diskusii zarezonovala, boli vlogy, ktorými si moderátor získal aj mladšiu generáciu fanúšikov. Študenti sa tak dozvedeli napríklad aj to, ako Sajfa vyberá hostí do svojho projektu Lvl Lama.

Moderátorka v závere diskusného ringu poprosila hosťa o odporúčanie pre študentov, budúcich mediálnych pracovníkov. Sajfa, ako správny motivačný speaker, debatu ukončil týmito slovami. „Nebojte sa makať, buďte na seba nároční, ale hlavne vydržte!“ 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson

Millennials are the largest pool of potential employees, and the most attractive because of their high education level.

Tlačové správy

Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?

Známy šéfkuchár Vojto Artz prezradil, čo bude hýbať svetom gastronómie v roku 2018.

Tlačové správy

Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!

Nový projekt na Furči nerobí kompromisy medzi dostupnosťou a pokojným bývaním.

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.