INZERCIA

Sajfa odkázal študentom:„Buďte nároční a vydržte!“

Pozvanie na diskusiu s názvom „Po škole s“ študentov PEVŠ prijal jeden z najúspešnejších moderátorov súčasnosti - Sajfa.

Stredajší večer v priestoroch Mediálneho centra Paneurópskej vysokej školy už tradične patril projektu študentov 4. ročníka Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy. Pozvanie na diskusiu s názvom „Po škole s...“ prijal jeden z najúspešnejších moderátorov súčasnosti - Matej "Sajfa" Cifra.

Debata so Sajfom vzbudila veľký záujem, čo sa odrazilo na vysokej účasti. Video z diskusie sa premietalo online na sociálnych sieťach fakulty. V úvode moderátor priblížil svoje mediálne začiatky v rozhlase aj televízii. Ďalej otvoril niekoľko ďalších tém, ktoré by mohli študentov masmédií zaujímať. Opísal svoj dynamický profesionálny život a aj rozdielne fungovanie komerčných a verejnoprávnych médií. Na otázku moderátorky večera – študentky Simony, či by si trúfol moderovať aj politickú reláciu v Slovenskom rozhlase, odpovedal: „Asi by som sa na to musel veľmi intenzívne pripraviť. Neviem si to úplne predstaviť,  bolo by to asi veľmi stresujúce. Nehovorím, že by som to nedokázal, ale nedokázal by som to tak dobre ako človek, ktorý sa tomu venuje“.

Ďalšou témou, ktorá na diskusii zarezonovala, boli vlogy, ktorými si moderátor získal aj mladšiu generáciu fanúšikov. Študenti sa tak dozvedeli napríklad aj to, ako Sajfa vyberá hostí do svojho projektu Lvl Lama.

Moderátorka v závere diskusného ringu poprosila hosťa o odporúčanie pre študentov, budúcich mediálnych pracovníkov. Sajfa, ako správny motivačný speaker, debatu ukončil týmito slovami. „Nebojte sa makať, buďte na seba nároční, ale hlavne vydržte!“ 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky

Už ich dostanete dokonca aj v Kauflande.

Tlačové správy

Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!

Nová nemocnica je na svete a len dni ostávajú do jej otvorenia.

Tlačové správy

Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba

Všestranná funkčnosť, nadčasovosť a dizajn - atribúty projektu, aký nemá v Bratislave obdobu. Vzniká komplexný priestor na žitie.

Tlačové správy

Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik

Vaše auto stojí pred domom a vy striehnete, pretože ste videli na ulici podivné indivíduá.