INZERCIA

Zvažujete nové auto? Namiesto platenia celej sumy skúste paušál

Pri kúpe Hyundai i30 si môžete vybrať jeden z troch odporúčaných paušálnych balíkov - 134 €, 173 € alebo 238 € na mesiac.

Pri kúpe Hyundai i30 si môžete vybrať jeden z troch odporúčaných paušálnych balíkov - 134 €, 173 € alebo 238 € na mesiac. Pozrite sa, ako tento typ financovania funguje a prečo je o viac ako 150 eur mesačne lacnejší ako porovnateľná alternatíva.

Prieskumy ukazujú, že generácia Y, teda ľudia do 35 rokov, si autá či nehnuteľnosti nekupujú, ale čoraz častejšie prenajímajú. Namiesto vlastnenia vecí radšej investujú do zážitkov.

S podobnou myšlienkou v našich podmienkach prišla spoločnosť Hyundai. Svoj nový model Hyundai i30 ponúka na prenájom formou paušálu.

hyundai i30Zdroj: Hyundai Slovensko 

Funguje to podobne ako u mobilného operátora. Platíte mesačný paušál, a po troch rokoch máte vždy nárok na nový model auta.

Lacnejšie o tisícky eur: Auto používate, a nikdy nezaplatíte jeho plnú sumu.
Voči iným spôsobom je takáto forma financovania výrazne lacnejšia. Auto používate, ale nikdy nezaplatíte jeho plnú sumu.
Nízku mesačnú splátku je možné ponúknuť vďaka tomu, že sa vaše auto po 3 rokoch odpredá ďalej na trhu jazdených áut, a vy si môžete zobrať nový model.

Ako funguje Refresh Paušál

Hyundai na trh spolu s novou generáciou populárneho modelu Hyundai i30 uvádza aj nový typ financovania - Refresh Paušál.  Ako si paušál spolu s novým autom vybavíte?

1. Na začiatok navštívte predajňu Hyundai

Spolu s predajcom si vyberiete konkrétnu výbavu Hyundai i30, dohodnete sa na výške akontácie a mesačného paušálu.
Vybrať si môžete rovno jeden z troch odporúčaných balíkov - 134 €, 173 € alebo 238 € na mesiac.
Na základe týchto údajov vám predajca vyráta garantovanú cenu, za ktorú od vás po čase auto odkúpi.

hyundai i30Zdroj: Hyundai Slovensko 

2. Platíte nízky paušál

Na začiatku zaplatíte 20% akontáciu a potom platíte mesačný paušál. Keďže vám Hyundai garantuje, že od vás auto po čase odkúpi a predá na trhu jazdených áut, platby sú oveľa nižšie, ako pri iných typoch financovania.

hyundai i30Zdroj: Hyundai Slovensko 

3. Po čase vymeníte auto za nové

Po uplynutí dohodnutej doby paušálu opäť navštívite predajňu. Ak máte záujem v paušáli pokračovať, vyberiete si novší model v rovnakej kategórii, alebo môžete kompletne zmeniť kategóriu auta.

Ak pokračovať v paušáli nechcete, auto môžete bez akýchkoľvek záväzkov vrátiť, alebo sa rozhodnúť pre odkúpenie vozidla či už v hotovosti alebo na splátky.

Najpodstatnejšou výhodou Refresh Paušálu sú výrazne nižšie náklady na prevádzku auta. Finálny náklad na prevádzku auta vás vyjde o niekoľko tisíc eur menej.

Bližšie informácie získate kliknutím na odkaz

Konkrétne podmienky, aj s kalkuláciou vlastného paušálu nájdete na stránke Hyundai alebo sa informujte v jednotlivých predajniach Hyundai po celom Slovensku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.