INZERCIA

Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku

Predstavujeme Vám naše dva nové investičné projekty vo vyhlásenom historickom rakúskom mestečku Schladming.

Predstavujeme Vám naše dva nové investičné projekty vo vyhlásenom historickom rakúskom mestečku Schladming. Samotné mesto leží v nadmorskej výške 753 m a jeho zjazdovky až v nadmorskej výške 1825 m.

Prvý z uvedených investičných projektov sa nachádza priamo v centre Schladmingu, iba niekoľko stoviek metrov od legendárnej cieľovej stanice zjazdovky Planai a lanovky Planaibahn.

1-r869_res.jpg

Táto rezidencia ponúka celkom 13 apartmánov o výmere 57 - 127 m2.

Apartmány budú mať  1 až 3 spálne a 1 alebo 2 kúpeľne, terasu  alebo balkón. Z niekoľkých apartmánov je dokonca výhľad priamo na slávnu zjazdovku Planai!

Ku každému apartmánu patrí pivnica a parkovacie miesto v podzemnej garáži. V projekte je zahrnutá výstavba výťahu. V prízemí komplexu bude obchod.

Apartmány sa predávajú kompletne zariadené. Začatie výstavby sa predpokladá na jar 2017 a dokončenie v októbri 2018.

4-r822_res.jpg

Apartmány v tomto projekte sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. To znamená, že v termínoch, keď apartmán sami nevyužívate, prenajmete ho turistom a získate tak lákavý príjem z prenájmu (konkrétne podmienky prenájmu sú na dohode medzi majiteľom apartmánu a agentúry, ktorá bude apartmány prenajímať).

Ceny apartmánov: 259.000 € - 569.000 €

 

V druhom ponúkanom rezidenčnom projekte bude dostupných 9 moderných apartmánov s rozlohou 63 - 142,96 m2.

Poloha tohto projektu je jeho veľkou prednosťou, pretože sa nachádza v tichej lokalite len 5 minút od  lanovky Planai a od centra Schladmingu.

2-r407_res.jpg

Ku každému apartmánu patrí veľká terasa alebo balkón, z ktorých si môžete vychutnať výhľad na zjazdovku Planai. Všetky terasy a balkóny sú orientované na juh či juhozápad.

Apartmány majú 1 - 3 spálne. Patrí k nim aj pivnica a parkovacie miesto. Avšak parkovacie miesto a zariadenie apartmánu nie sú zahrnuté v cene. Cena parkovacieho miesta je 25.000, - EUR. Za príplatok je možné apartmány zariadiť.

3-r155_res.jpg

Apartmány majú status tzv. "Ferienwohnung". To znamená, že ich prenájom nie je nutnosťou. Ak ich prenajímať nebudete, zaplatíte obci iba ročnú paušálnu miestnu daň.

Začatie výstavby sa predpokladá na jar 2017 a dokončenie výstavby cca. na konci roka 2017.

Ceny apartmánov: 332.000 € - 899.000 €

O lokalite:

Vyhlásené lyžiarske stredisko Schladming patrí do Top 5 stredísk v Rakúsku. Nachádza sa pomerne blízko od Bratislavy, asi 350 km. Je súčasťou tzv. lyžiarskej hojdačky spájajúcej 4 strediská Schladming Planai - Hochwurzen, Hauser Kaibling, Galsterberg a Reiteralm - Fageralm a zároveň nástupné miesta lanovky v mestečkách Schladming, Ennstal, Rohrmoos a Pichl. V Schladmingu sa môžete tešiť na 124 km upravených zjazdoviek. Zažijete tak naozaj prvotriedne lyžovanie. A čo viac! Schladming a zjazdovka Planai sú každoročným hostiteľom pretekov Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

Pre milovníkov golfu je tu pripravených 5 golfových ihrísk. Mimo zimnej sezóny môžete využiť cca. 45 km bežeckých tratí, 930 km cyklotrás, 1000 km turistických ciest. Okrem toho je možné tu prevádzkovať rafting a paragliding.

Spoločnosť Rellox sa špecializuje na nehnuteľnosti a realitné investície v zahraničí - www.rellox.sk.

Text: Peter Forgács

Foto: Shutterstock, Rellox

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Move in immediately, if you feel like it

Living close to the centre of Bratislava has many advantages.

Tlačové správy

Predaj poistenia motorových vozidiel cez web rastie a bude rásť

Myslí si to Peter Gál, zakladateľ stránky poistnamyska.sk, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti v poisťovníctve.

Tlačové správy

Slováci sa pripravujú o stovky až tisícky eur

Ako tomu predísť?

Tlačové správy

Tip na výlet: Prechádzka tokajskými vinicami a biele tigre

Ak ide o turizmus, môžeme sa od Maďarska učiť.