INZERCIA

4* projekt víl a apartmánov priamo na pobreží, Chorvátsko

Ponúkame vám jedinečný výber víl s jednou až tromi spálňami a apartmánov s jednou až dvoma spálňami.

Projekt sa nachádza v pokojnej zátoke v meste Biograd Na Moru, v nádhernom prostredí. Nehnuteľnosti sú vhodné na celoročnú relaxáciu a sú veľmi dobre uspôsobené aj rodinám s deťmi.  

Majitelia víl a apartmánov môžu využívať všetky služby, ktoré rezort ponúka. Môžu odpočívať na piesočnatej pláži a kúpať sa v priezračnej vode, udržiavať sa v dobrej kondícii a tráviť voľný čas s rodinou. Ďalej o majiteľa bude skvele postarané aj v reštauráciách alebo baroch v rezorte.

1-r588_res.jpg

Všetkých 20 moderných víl a 46 apartmánov je zariadených v minimalistickom štýle elegantným talianskym nábytkom. Obklopené sú stredomorskou vegetáciou a borovicovým lesom. Väčšina sa nachádza v prvom rade pri mori, na ktoré poskytuje priame výhľady.

Pri stavbe víl boli použité len vysoko kvalitné materiály. Podlahy sú pokryté teakovými parketami, všetky miestnosti sú klimatizované. Obe kúpeľne vo vilách majú podlahové kúrenie.

2-r525_res.jpg

Resort ponúka služby súvisiace so správou nehnuteľností a ich prenájmom. Prenájom nie je nutnosťou, záleží len na Vás, či budete chcieť svoju nehnuteľnosť prenajať alebo nie. Ak sa rozhodnete pre prenájom, máte dve možnosti - využiť garantovaného príjmu z prenájmu vo výške 4-5% (v závislosti od typu nehnuteľnosti) alebo flexibilného príjmu z prenájmu vypočítaného na základe reálnej obsadenosti nehnuteľnosti. Flexibilný príjem Vám dáva väčšiu voľnosť v možnosti vlastného užívania nehnuteľnosti, v prípade zaručeného príjmu nesmiete nehnuteľnosť v období od 1.5.do 31.10. využívať pre seba a musíte ju prenechať na prenájom.

Apartmány majú 76 až 82 m2 a ich kúpna cena činí 169.000 až 239.000 eur. Vily majú 72 až 103 m2 (s terasami až 150 m2) a ich cena činí 319.000 až 499.000 eur.

Výborná dopravná dostupnosť - medzinárodné letisko v Zadare je vzdialené 30 km.

Spoločnosť Rellox sa špecializuje na nehnuteľnosti a realitné investície v zahraničí - www.rellox.sk.

Text: Peter Forgács

Foto: Rellox

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne

Útulný domov je výsledkom správnej teploty a vlhkosti.

Tlačové správy

Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť

Nový prípravok Cys-Control Fort spája viaceré účinné látky a pomáha aj pri chronických ťažkostiach.

Tlačové správy

Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!

V Čerešne living pribudli nové byty so zvýhodnenou cenou pre prvých 15 záujemcov. Leto v Dúbravke bude teraz ešte sladšie.

Tlačové správy

Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí

Koľko minuli účastníci na našom najväčšom festivale?