SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kŕčové žily: Nepekné a nebezpečné

Máte opuchnuté a "ťažké" nohy, pociťujete únavu, v noci dostávate kŕče? Váš cievny systém zrejme nie je v poriadku.

Trápia iba ľudí

Máte opuchnuté a "ťažké" nohy, pociťujete únavu, v noci dostávate kŕče? Naznačuje to, že váš cievny systém zrejme nie je v poriadku . Pravdepodobne sa čoskoro objavia aj kŕčové žily.

 Viete ale, že kŕčové žily sa u žiadnych živočíchov okrem ľudí nevyskytujú ? Prečo sú pokrútené a vyduté žily výsadou ľudí sa však zatiaľ nevie. Viac postihujú ženy, pretože k nim prispieva aj tehotenstvo, nadváha, antikoncepcia, či vysoké opätky. Nevyhýbajú sa však ani mužom. Ale pozor! Nejde len o  estetický, ale aj zdravotný problém. Kŕčové žily sú totiž jedným  z prvých príznakov ochorenia ciev.

Vyskúšajte zadarmo modernú metódu liečby:http://www.orin.sk/#skuska

slecnanohy-r222_res.jpg

Laserové svetlo zlepšuje cievy

Ako kŕčové žily vznikajú je lekárom jasné- krv neprúdi k srdcu plynule, ale sa spomaľuje, alebo dokonca vracia a vydúva steny žíl. Prečo však k tomu dochádza  zatiaľ veda presne nevie. Liečba sa veľmi často rieši operáciou, ale nie vždy je to nutné a zlepšenie nemusí byť trvalé. Výborné výsledky  je však možné dosiahnuť aj doma a bezbolestne - laserovým svetlom. Pôsobenie určitého spektra svetla na krv pomocou  prístroja Bioquant NS zlepšuje stav ciev. Krvinky sa oddeľujú, krv sa stáva pohyblivejšou a zabraňuje tak vzniku krvných zrazenín, ktoré môžu byť nebezpečné. "Laser zlepšuje prúdenie krvi a okysličenie celého organizmu. Je vhodný aj ako prevencia, aj ako liečba,"- hovorí kardiológ MUDr.Július Šípoš.

Chcete o prístroji vedieť viac? Kliknite na tento link 

bioquant-ns-display-sam-r673_res.jpg

Bioquant už pomohol tisíckam ľudí

Tento moderný výdobytok techniky, navyše určený práve na každodenné domáce používanie, už pomohol naozaj mnohým ľuďom. Pán Dušan mal opuchnuté a zapálené celé predkolenia a vďaka Bioquantu sa jeho stav výrazne zlepšil A jeho manželka sa kŕčových žíl zbavila. "Manželka mala také kŕčové žily, že si ich nahmatala cez tepláky a dneska zabudla, že niečo mala", hovorí. Podobne aj ďalší používatelia.

Jarmila, Fiľakovo: Odpuchli mi nohy, žily sa začali strácať...

Zuzana, Hurbanovo : Mám problémy s vypuklými žilami, po používaní prístroja sa to veľmi zlepšilo.

Zdenka, Bánovce nad Bebravou: Nohy ma prestali bolieť, kŕče zmizli a žily sa schovali. Som veľmi spokojná.

Mnoho ďalších užívateľov prístroja nájdete aj vo videách na http://www.orin.sk/referencie/krcove-zily/

Vyskúšajte zadarmo modernú metódu liečby :http://www.orin.sk/#skuska

vyskusajte-r363_res.jpg

Nekupujte mačku vo vreci

Určite je dobré mať Bioquant NS doma. Nekupujte však mačku vo vreci! Najprv si prístroj Bioquant NS ZADARMO a doma vyskúšajte!

Rezervujte si skúšku na stránke www.orin.sk v záložke "vyskúšaj si prístroj zadarmo" alebo rovno tu :http://www.orin.sk/#skuska a uveďte heslo "sme".

V pracovných dňoch si môžete skúšku objednať aj telefonicky na 0917 493 800.

orin-logo-sk-r-r751_res.jpg

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


4 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 4 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu