SME
Sobota, 25. september, 2021 | Meniny má VladislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Svadobný salón Ano sa postará o úžasnú výzdobu

Aranžérsky Svadobný salón ANO otvorili v Prešove v piatok slávnostným prestrihnutím pásky a šampanským.

Aranžérsky Svadobný salón ANO otvorili v Prešove v piatok slávnostným prestrihnutím pásky a šampanským. Budúcim novomanželom ponúka kreativitu, odvahu tvoriť trendové veci v súlade s vašimi predstavami, ale aj možnosť obzrieť si v showroome na vlastné oči naaranžované stoly v rôznych štýloch a farbách.

fullsizerender2-r994_res.jpg

Ako povedal majiteľ Záhradného centra SADEX s dlhoročnou tradíciou Rastislav Feriančík, svadobný salón je novinkou v širokej škále služieb, ktoré zákazníkom ponúkajú.

fullsizerender-r643_res.jpg

Budúcich novomanželov odbremenia od starostí

 „Za 20 rokov sa firma, ktorú som postavil na zelenej lúke a bez peňazí, postupne rozvíjala, vylepšovala služby, zdokonaľovala aj vďaka kolektívu ľudí, o ktorých som sa vedel oprieť. Nároky zákazníkov neustále stúpajú. Pred rokmi bolo niečo výnimočné nechať si vysadiť a upraviť záhradu profesionálmi, dnes je to bežná vec.  A prax ukázala, že v Prešove chýba salón, ktorý by budúcich novomanželov, resp. oslávencov komplexne odbremenil od starostí s výzdobou sály, kyticami, pierkami pre družbov, doplnkami a svietnikmi, menovkami na stoloch a všetkým, čo k takej významnej udalosti patrí,“ hovorí Rastislav Feriančík.

img4358-w-r868_res.jpg

Rôzne štýly výzdoby môžete vidieť na vlastné oči

Výhodou showroomu je, že sa môžete dotýkať materiálov a doplnkov, s ktorými pracujú a vidieť ich na vlastné oči. „Spoločne vyberieme farby, kvety, doplnky pre hostí a vôbec všetko, čo na svadbe alebo oslave, krstinách, či narodeninách nesmie chýbať,“ hovorí vedúca salónu Silvia Kolesárová.

mailzahradnictvosadexsk-r234_res.jpg

„Ku každej svadobnej výzdobe, či inej príležitosti pristupujeme individuálne, podľa predstavy , požiadaviek ale aj rozpočtu našich klientov. Radi vyhovieme ich vkusu, prispôsobíme sa miestu a prostrediu. Výborný efekt dosiahnete, ak sa zladia napr. nevestine prvky oblečenia a účes so svadobnou kyticou a výzdobou hlavného stola. Všetko je o komunikácii, preto klientom odkazujem, príďte a neváhajte sa pýtať. Spolu to zvládneme perfektne, pretože máme kredit, odvahu a poznáme trendy,“ dodáva Silvia Kolesárová.

img4365-r161_res.jpg

Trendy majú v malíčku, neboja sa žiadnej výzvy

Dnešné trendy sú úžasne smelé a odvážne, ale aj jednoduché a krásne. Vintage štýl, krištáľová výzdoba alebo prírodný štýl s množstvom zelene. „Rozumieme a veríme tomu, čo robíme, preto sa nebojíme žiadnej výzvy.“

ANO v názve salónu vysvetľuje Rastislav Feriančík, junior, ako významné slovíčko, ktoré prináša významné zmeny do života dvoch ľudí. „A práve preto chceme, aby si tak významný deň užili radostne a bez starostí. Sme tu preto, aby sme im vytvorili krásny deň, postarali sa o trendovú výzdobu, aby sa novomanželia i svadobní hostia cítili báječne a dlho na svadobný deň spomínali,“ dodáva syn majiteľa.

V svadobnom salóne vám vyrobia kyticu podľa želania, pierko pre ženícha, doladia družičky, ozdobia stoly i stoličky návlekmi,  požičajú efektné svietniky, stuhy, sviečky, vytvoria kvetinové aranžmány. „Vaše ANO sa aj vďaka nám stane nezabudnuteľným zážitkom,“ dodáva Silvia Kolesárová.

img4371-r365_res.jpg

Špecialisti aj na sezónne výzdoby hotelov

V salóne sú špecialisti aj na sezónne výzdoby. Ak máte hotel, penzión či reštauráciu, alebo rodinný dom a chcete ho premeniť na rozprávkové Vianoce, alebo máte záujem o pravidelnú estetickú údržbu interiérov rôznymi kvetinovými dekoráciami podľa ročného obdobia, neváhajte sa spojiť s profesionálmi. „Rovnako tak si poradíme s prípravou výzdoby na rôzne druhy osláv, od krstín, cez oslavy narodenín, promócií, či karov. S každým klientom si prejdeme jeho predstavy, v showroome si obzrie rôzne možností a spoločne potom, aj podľa rozpočtu, sa zhodneme na štýle a rozsahu výzdoby tak, aby bol spokojný. Doterajšie skúsenosti našich zákazníkov, ktorí nás priviedli na nápad otvoriť aranžérsky svadobný salón, potvrdzujú, že to robíme dobre. A tomu sa veľmi tešíme, ale nás to aj zaväzuje do budúcnosti,“ hovorí Silvia Kolesárová.

Renáta NÉMETHOVÁ

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


2 h
Ako aktualizovať radary, firmvér alebo jazyk hlasu?

Ako aktualizovať radary, firmvér alebo jazyk hlasového upozornenia v autokamere MIO? Pozrite si toto inštruktážne video:


3 h

Tesco has strengthened its ambition to tackle climate change by announcing a new group-wide, net-zero target for its operations.


10 h
Skryť Zatvoriť reklamu