SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Svadobný salón Ano sa postará o úžasnú výzdobu

Aranžérsky Svadobný salón ANO otvorili v Prešove v piatok slávnostným prestrihnutím pásky a šampanským.

Aranžérsky Svadobný salón ANO otvorili v Prešove v piatok slávnostným prestrihnutím pásky a šampanským. Budúcim novomanželom ponúka kreativitu, odvahu tvoriť trendové veci v súlade s vašimi predstavami, ale aj možnosť obzrieť si v showroome na vlastné oči naaranžované stoly v rôznych štýloch a farbách.

fullsizerender2-r994_res.jpg

Ako povedal majiteľ Záhradného centra SADEX s dlhoročnou tradíciou Rastislav Feriančík, svadobný salón je novinkou v širokej škále služieb, ktoré zákazníkom ponúkajú.

fullsizerender-r643_res.jpg

Budúcich novomanželov odbremenia od starostí

 „Za 20 rokov sa firma, ktorú som postavil na zelenej lúke a bez peňazí, postupne rozvíjala, vylepšovala služby, zdokonaľovala aj vďaka kolektívu ľudí, o ktorých som sa vedel oprieť. Nároky zákazníkov neustále stúpajú. Pred rokmi bolo niečo výnimočné nechať si vysadiť a upraviť záhradu profesionálmi, dnes je to bežná vec.  A prax ukázala, že v Prešove chýba salón, ktorý by budúcich novomanželov, resp. oslávencov komplexne odbremenil od starostí s výzdobou sály, kyticami, pierkami pre družbov, doplnkami a svietnikmi, menovkami na stoloch a všetkým, čo k takej významnej udalosti patrí,“ hovorí Rastislav Feriančík.

img4358-w-r868_res.jpg

Rôzne štýly výzdoby môžete vidieť na vlastné oči

Výhodou showroomu je, že sa môžete dotýkať materiálov a doplnkov, s ktorými pracujú a vidieť ich na vlastné oči. „Spoločne vyberieme farby, kvety, doplnky pre hostí a vôbec všetko, čo na svadbe alebo oslave, krstinách, či narodeninách nesmie chýbať,“ hovorí vedúca salónu Silvia Kolesárová.

mailzahradnictvosadexsk-r234_res.jpg

„Ku každej svadobnej výzdobe, či inej príležitosti pristupujeme individuálne, podľa predstavy , požiadaviek ale aj rozpočtu našich klientov. Radi vyhovieme ich vkusu, prispôsobíme sa miestu a prostrediu. Výborný efekt dosiahnete, ak sa zladia napr. nevestine prvky oblečenia a účes so svadobnou kyticou a výzdobou hlavného stola. Všetko je o komunikácii, preto klientom odkazujem, príďte a neváhajte sa pýtať. Spolu to zvládneme perfektne, pretože máme kredit, odvahu a poznáme trendy,“ dodáva Silvia Kolesárová.

img4365-r161_res.jpg

Trendy majú v malíčku, neboja sa žiadnej výzvy

Dnešné trendy sú úžasne smelé a odvážne, ale aj jednoduché a krásne. Vintage štýl, krištáľová výzdoba alebo prírodný štýl s množstvom zelene. „Rozumieme a veríme tomu, čo robíme, preto sa nebojíme žiadnej výzvy.“

ANO v názve salónu vysvetľuje Rastislav Feriančík, junior, ako významné slovíčko, ktoré prináša významné zmeny do života dvoch ľudí. „A práve preto chceme, aby si tak významný deň užili radostne a bez starostí. Sme tu preto, aby sme im vytvorili krásny deň, postarali sa o trendovú výzdobu, aby sa novomanželia i svadobní hostia cítili báječne a dlho na svadobný deň spomínali,“ dodáva syn majiteľa.

V svadobnom salóne vám vyrobia kyticu podľa želania, pierko pre ženícha, doladia družičky, ozdobia stoly i stoličky návlekmi,  požičajú efektné svietniky, stuhy, sviečky, vytvoria kvetinové aranžmány. „Vaše ANO sa aj vďaka nám stane nezabudnuteľným zážitkom,“ dodáva Silvia Kolesárová.

img4371-r365_res.jpg

Špecialisti aj na sezónne výzdoby hotelov

V salóne sú špecialisti aj na sezónne výzdoby. Ak máte hotel, penzión či reštauráciu, alebo rodinný dom a chcete ho premeniť na rozprávkové Vianoce, alebo máte záujem o pravidelnú estetickú údržbu interiérov rôznymi kvetinovými dekoráciami podľa ročného obdobia, neváhajte sa spojiť s profesionálmi. „Rovnako tak si poradíme s prípravou výzdoby na rôzne druhy osláv, od krstín, cez oslavy narodenín, promócií, či karov. S každým klientom si prejdeme jeho predstavy, v showroome si obzrie rôzne možností a spoločne potom, aj podľa rozpočtu, sa zhodneme na štýle a rozsahu výzdoby tak, aby bol spokojný. Doterajšie skúsenosti našich zákazníkov, ktorí nás priviedli na nápad otvoriť aranžérsky svadobný salón, potvrdzujú, že to robíme dobre. A tomu sa veľmi tešíme, ale nás to aj zaväzuje do budúcnosti,“ hovorí Silvia Kolesárová.

Renáta NÉMETHOVÁ

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie

Chladné jesenné dni a hrozba infekcie nás zaháňajú dovnútra, kde by malo byť teplo a bezpečne.

Tlačové správy

Bezbariérové vozidlo

Bezbariérové vozidlo je ideálnym riešením pre rodiny, taxislužby, rôzne združenia, ktoré potrebujú prevážať vozičkára.

Bezbariérové vozidlo – Citroën Berlingo
Tlačové správy

Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19

O tejto ponuke dnes ráno NFŠ, a.s. informovala listom ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

Ilustračná vizualizácia.