INZERCIA

Recept na príjemné ráno od „majstra rozkoší“ Daniela Nekonečného

Daniel Nekonečný nie je len showman, ale dobrodruh, ktorý precestoval všetky exotické destinácie.

Daniel Nekonečný nie je len showman, ale dobrodruh, ktorý precestoval všetky exotické destinácie. Naposledy sa pripomenul šou „Karneval rozkoší“ a pravidelne ho je vidieť na televíznych obrazovkách.

O dobrodružstve

Je pravidelným návštevníkom amazonských pralesov, kde sa stretáva s jedným šamanom. Cestovanie jeho pre neho doslova drogou. Na nedostatok adrenalínových situácií si nemôže sťažovať. Niekedy na neho spoza chrbta pozerá jaguár, inokedy s hladiny rieky krokodíl, alebo čelí útokom domorodého obyvateľstva. To sú situácie kedy dokáže v sebe naštartovať všetku energiu a preskočiť na druhý breh rieky, aby si zachránil život.

foto-dan-nekonecny1-r293_res.jpg

Imidž a kostýmy

Výrazný make-up, trblietky, doplnky prilepené na tvári, perie a okuliare sú základom Danielovho imidžu. Upravuje sa sám a venuje tomu niekoľko hodín času, pokým nedosiahne želaný výsledok. Je perfekcionista a nepripúšťa si nedokonalosť. Veľakrát sa však stane, že v rozpálenom štúdiu jeho vizáž dostáva poriadne zabrať.

Patrí medzi umelcov, ktorý vo svojom šatníku majú desiatky kostýmov, oblekov, ktoré patria k celkovému imidžu. V Danielovom šatníku by ste určite našli aj klasické džínsy. Ak by sa niekto rozhodol spočítať všetky farebné a zlaté obleky, tak by s nimi naplnil nejeden televízny ateliér. Spoločenské akcie nie sú pre neho žiadnym problémom. Farebný trblietavý kostým vie vymeniť za elegantné sako spolu s nohavicami. Nepatrí k milovníkom fitness centier, skôr sa pravidelne venuje masáži, ktorá ho dostatočne nabije.

foto-dan-nekonecny2-r961_res.jpg

Zvieratá

Neodmysliteľnou súčasťou Danielových show sú zvieratá. Samozrejme exotické ako všetko, čo ho obklopuje. Žirafa, leopard či pestrofarebný papagáj dokonale dopĺňajú ilúziu ďalekých krajín, ktoré Daniel tak miluje a ich atmosféru prenáša na javisko.

foto-dan-nekonecny3-r411_res.jpg

A na záver krátky recept na príjemné ráno podľa Daniela Nekonečného

● Napustite si vaňu studenou vodou a pridajte soľ z Atlantického oceánu

● Skôr ako sa do nej ponoríte, poriadne sa umyte v morskej vode, rozmasírujte si celé telo a vaša pokožka začne dýchať. Potom sa celý ponorte pod vodu, kde majte otvorené oči a vaše dúhovky sa rozjasnia

● Na mokré telo si oblečte suché šaty a začnite tancovať a pridajte k tomu spev, ktorý vám prinesie úsmev na tvári

● Pustite si príjemný spev vtákov a zvuky pralesa alebo pesničky od Daniela Nekonečného alebo Šum svistu, ktoré pôsobia ako arteterapia a antidepresívum, keď je napríklad vonku zamračené. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Attracting talent – Why Millennials are choosing to join Johnson

Millennials are the largest pool of potential employees, and the most attractive because of their high education level.

Tlačové správy

Aké sú gastrotrendy pre rok 2018?

Známy šéfkuchár Vojto Artz prezradil, čo bude hýbať svetom gastronómie v roku 2018.

Tlačové správy

Chcete bývať na dobrom mieste? Zakotvite v Adlerovej!

Nový projekt na Furči nerobí kompromisy medzi dostupnosťou a pokojným bývaním.

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.