INZERCIA

Dôvera vynovila nemocnice v Košickom kraji

Detská fakultná nemocnica lieči malých pacientov okrem štandardnej liečby aj žiarivými farbami.

Detská fakultná nemocnica lieči malých pacientov okrem štandardnej liečby aj žiarivými farbami, v Šaci vyšetrujú novým mobilným prístrojom a v čakárňach Železničnej nemocnici Svet zdravia pribudlo 590 pohodlných miest na sedenie.

Detské infekčné oddelenie DFN v Košiciach zabezpečuje diagnostiku a liečbu detských infekčných ochorení, ktorých priebeh je často veľmi nepríjemný a pre detský organizmus mimoriadne náročný. Ročne hospitalizujú viac ako 1 200 detských pacientov. Dôvera spolu s Osmijankom uzdravenie malých pacientov urýchliť nedokážu, no už desať rokov sa snažia vyčariť im úsmev na tvári a zaujať veselými farbičkami. Detská fakultná nemocnica je už naším 41. projektom.

Moderný ultrazvuk

Gynekologicko-pôrodnícka klinika v nemocnici Košice-Šaca sa pýši novým mobilným ultrazvukom, na ktorý Dôvera prispela sumou 12 500 eur. Finančný príspevok bol zároveň aj odmenou za najlepšie umiestnenie v rebríčku hodnotených nemocníc, ktoré zostavovali poistenci Dôvery.

Nový štandard sedenia

Železničnú nemocnicu Svet zdravia sme vybavili novým a pohodlným sedením. Pribudlo 590 miest na sedenie. Nové lavičky sa vyznačujú dobrou ergonómiou sedadiel, odolnosťou a jednoduchou hygienickou údržbou.

Moderná recepcia v Rožňave

Nová recepcia sa nachádza pri hlavnom vchode do nemocnice Sveta zdravia na prízemí. V rámci svojich služieb bude poskytovať aj informácie o službách zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá celý projekt finančne podporila sumou takmer 15 tisíc eur. Vďaka novej recepcii získajú pacienti v nemocnici informačný servis ako v hoteli.

Dôvera už viac ako desať rokov investuje do skrášľovania a prerábania nemocničných oddelení, ktoré sa s našou pomocou postupne menia na moderné, špičkovo vybavené a pritom útulné priestory. Pohodlie pacientov sa snažíme zabezpečiť, či už prostredníctvom komfortu v čakárňach, modernou recepciou alebo veselými obrázkami na stenách detských oddelení. Kľúčová je však kvalitná zdravotná starostlivosť. Preto slovenské nemocnice aj odmeňujeme za snahu a starostlivosť, ktorú venujú svojim pacientom, našim poistencom. Nemocnica Košice - Šaca využila finančný príspevok na nákup špeciálneho ultrazvuku, ktorý umožní lekárom poskytovať kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť nenarodeným bábätkám aj ich mamičkám,“ dodáva generálny riaditeľ Dôvery Martin Kultan.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poslanec Borguľa žiada konečné odstránenie plota

M.Borguľa dnes poslal starostovi Starého Mesta výzvu, v ktorej ho žiada o konečné odstránenie oplotenia spred americkej ambasády.

Tlačové správy

AquaCity Poprad is a grand centre of wellness

Relaxation awaits in our 13 outdoor and indoor pools. The principles of fire and water will lead you through the world.

Tlačové správy

Events in Hotel Devin - Exclusive premises and modern equipment

Hotel Devín is a popular venue for business meetings, family celebrations and informal get-togethers.

Tlačové správy

Expert odporúča: Šesť rád, ako si ochrániť domácu sieť

Ľudí trápi bezpečnosť chladničiek, zabúdajú však na svoj router.