INZERCIA

Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba

V Bratislave je dopyt po bývaní enormný. Stavebný ruch je citeľný vo všetkých bratislavských štvrtiach.

Nevynímajúc lukratívne lokality v tesnej blízkosti centra či na Kolibe. Developeri sa predbiehajú, kto poskytne lepší balík benefitov, ponúkne vyšší štandard vybavenia, alebo pristúpi na lepšie ceny. Prekročiť latku v realitnom biznise nie je ľahké, ak neberieme do úvahy výnimky.

Reč je o najvyššie položenej novostavbe Grand Koliba, ktorá vyrastá v lukratívnej bratislavskej lokalite Koliba. Okrem krásnych výhľadov na okolie, rozprávkových benefitov či možnosti bývať v tichej lokalite ponúka niečo, čo tu ešte nebolo!

Najmodernejší systém stropného kúrenia a chladenia s podlahovým kúrením

Grand Koliba, ako prvý rezidenčný projekt na Slovensku, prináša riešenie stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel! Riešenie oslovuje uvedomelú klientelu, ktorá myslí na spotrebu energií, vyhľadáva zdravé, ekonomicky a energeticky úsporné riešenia na bývanie

Žiadny z developerov neponúka stropné kúrenie a chladenie s podlahovým kúrením. Grand Koliba prichádza na slovenský realitný trh s technologickým riešením, ktoré tu ešte nebolo. Súčasťou štandardu vybavenia každého bytu v rezidenciách Grand Koliba je najmodernejší systém stropného kúrenia a chladenia s podlahovým kúrením, ktorý využíva aj tepelné čerpadlá. Toto riešenie odporúčam všetkým tým, ktorí chcú dať zbohom energeticky náročnej a hlučnej klimatizácii, ktorá víri prach, spôsobuje nepríjemný prievan, alebo sa plánuje rozlúčiť s nevzhľadnými radiátormi. Tie nielenže uberajú z obytného priestoru, ale nedokážu ani miestnosť vykúriť rovnomerne,” uviedol Michal Mrník, zástupca developera Grand Koliba.

Minimálne prevádzkové náklady, priaznivý ekologický dopad

Priamo v stropných štrukturálnych betónových doskách sú rozvody vody, ktorá miestnosť od stropu rovnomerne vyhrieva alebo ochladzuje. Stropný chladiaci systém nespôsobuje prievan, nevytvára hluk, nevyžaduje údržbu. Ďalším benefitom je i to, že v miestnosti je možné nastaviť individuálnu požadovanú teplotu. V lete je byt rovnomerne vychladený, v zime poskytne tepelný komfort.

V žiadnom byte rezidencií Grand Koliba nenájdete klasické radiátory a majitelia bytov budú môcť využiť celý obytný priestor. Navrhnutý systém podlahového vykurovania bude využívať vodu s nízkou teplotou na prívodnom potrubí. Keďže tento systém pracuje pri nižších teplotách, než konvenčné systémy vykurovania - radiátory, predpokladáme, že úspora nákladov na energiu dosiahne až 12 %,” dodal Michal Mrník, zástupca developera Grand Koliba.

Developer do svojej ponuky zaradil aj ďalšie technologické vychytávky. Súčasťou štandardu, v cene bytu, sú aj veľkoplošné hliníkové okná s trojsklom, ktoré zabezpečia zvukovú izoláciu a krásne výhľady na Malé Karpaty a Bratislavu. Ďalej sú v ponuke exteriérové žalúzie, kvalitný kompozit na terasy, ktorý je mrazuvzdorný a nepotrebuje žiadnu údržbu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.