SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba

V Bratislave je dopyt po bývaní enormný. Stavebný ruch je citeľný vo všetkých bratislavských štvrtiach.

Nevynímajúc lukratívne lokality v tesnej blízkosti centra či na Kolibe. Developeri sa predbiehajú, kto poskytne lepší balík benefitov, ponúkne vyšší štandard vybavenia, alebo pristúpi na lepšie ceny. Prekročiť latku v realitnom biznise nie je ľahké, ak neberieme do úvahy výnimky.

Reč je o najvyššie položenej novostavbe Grand Koliba, ktorá vyrastá v lukratívnej bratislavskej lokalite Koliba. Okrem krásnych výhľadov na okolie, rozprávkových benefitov či možnosti bývať v tichej lokalite ponúka niečo, čo tu ešte nebolo!

Najmodernejší systém stropného kúrenia a chladenia s podlahovým kúrením

Grand Koliba, ako prvý rezidenčný projekt na Slovensku, prináša riešenie stropného kúrenia a chladenia v kombinácii s podlahovým kúrením, s využitím tepelných čerpadiel! Riešenie oslovuje uvedomelú klientelu, ktorá myslí na spotrebu energií, vyhľadáva zdravé, ekonomicky a energeticky úsporné riešenia na bývanie

Žiadny z developerov neponúka stropné kúrenie a chladenie s podlahovým kúrením. Grand Koliba prichádza na slovenský realitný trh s technologickým riešením, ktoré tu ešte nebolo. Súčasťou štandardu vybavenia každého bytu v rezidenciách Grand Koliba je najmodernejší systém stropného kúrenia a chladenia s podlahovým kúrením, ktorý využíva aj tepelné čerpadlá. Toto riešenie odporúčam všetkým tým, ktorí chcú dať zbohom energeticky náročnej a hlučnej klimatizácii, ktorá víri prach, spôsobuje nepríjemný prievan, alebo sa plánuje rozlúčiť s nevzhľadnými radiátormi. Tie nielenže uberajú z obytného priestoru, ale nedokážu ani miestnosť vykúriť rovnomerne,” uviedol Michal Mrník, zástupca developera Grand Koliba.

Minimálne prevádzkové náklady, priaznivý ekologický dopad

Priamo v stropných štrukturálnych betónových doskách sú rozvody vody, ktorá miestnosť od stropu rovnomerne vyhrieva alebo ochladzuje. Stropný chladiaci systém nespôsobuje prievan, nevytvára hluk, nevyžaduje údržbu. Ďalším benefitom je i to, že v miestnosti je možné nastaviť individuálnu požadovanú teplotu. V lete je byt rovnomerne vychladený, v zime poskytne tepelný komfort.

V žiadnom byte rezidencií Grand Koliba nenájdete klasické radiátory a majitelia bytov budú môcť využiť celý obytný priestor. Navrhnutý systém podlahového vykurovania bude využívať vodu s nízkou teplotou na prívodnom potrubí. Keďže tento systém pracuje pri nižších teplotách, než konvenčné systémy vykurovania - radiátory, predpokladáme, že úspora nákladov na energiu dosiahne až 12 %,” dodal Michal Mrník, zástupca developera Grand Koliba.

Developer do svojej ponuky zaradil aj ďalšie technologické vychytávky. Súčasťou štandardu, v cene bytu, sú aj veľkoplošné hliníkové okná s trojsklom, ktoré zabezpečia zvukovú izoláciu a krásne výhľady na Malé Karpaty a Bratislavu. Ďalej sú v ponuke exteriérové žalúzie, kvalitný kompozit na terasy, ktorý je mrazuvzdorný a nepotrebuje žiadnu údržbu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


3 h

Ceny energií ešte porastú: ako ušetriť desiatky eur ročne?


INZERCIA 3 h

Objavte nový spôsob cestovania, ktorému patrí budúcnosť.


INZERCIA 6 h
Skryť Zatvoriť reklamu