SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Najvýhodnejšie bývanie pod Kolibou so súkromným parkom v cene

Rezidenčný projekt Park pod Kolibou zaujme nielen najvýhodnejšou ponukou bývania pod Kolibou, ale aj veľmi atraktívnym konceptom.

Koliba je obľúbená lokalita na bývanie, vyhľadávaná kvôli svojej polohe na kopci, odkiaľ je nádherný výhľad na celé mesto, ako aj bohatej zeleni, ktorú majú tunajší obyvatelia doslova na skok. Preto nie je divu, že tu vyrastajú nové rezidenčné projekty. Jeden z nich však vyčnieva svojím nezvyčajným konceptom.

Jednoznačná orientácia na priestranný park vyplýva nielen zo samotného názvu projektu Park pod Kolibou, ale akcentuje sa aj v netradičnom architektonickom riešení. Priestorom sa tu rozhodne nešetrilo ako pri bytoch, tak pri samotnom parku.

Byt si buď vyberiete, alebo sami poskladáte

Projekt sa skladá z dvoch samostatných bytových komplexov. V severo-východnej časti parku ležia Kaskády, ktoré tvorí sedem 3-podlažných víl so štvrtým ustúpeným podlažím, kde je umiestnený jeden byt s veľkými terasami, navzájom prepojených súvislou zelenou strechou. Na každom poschodí sú maximálne 2 byty. Záleží len na vás, či chcete susedov alebo si celé poschodie spojíte do jedného rozľahlého bytu. Len málo projektov sa môže pochváliť, že všetky byty majú výhľad na panorámu mesta a, samozrejme, na park. Byty na prízemí majú predzáhradku, ostatné sú s priestrannou loggiou alebo terasou. V hornej časti parku „tróni“ Korunná vila. Či už si zvolíte konkrétny byt, celé poschodie, vždy budete mať ničím nerušený nádherný výhľad na mesto a okolie.

Každý deň vo vlastnom parku

Dušou celého projektu je rozľahlý, 35-árový uzavretý park, kde sa môžu stretávať susedia, hrať deti či pestovať zelenina. Inšpiráciou boli severské krajiny, ktoré sú známe svojím prístupom maximálneho využitia prírodných a prirodzených zdrojov na vytvorenie harmonickej atmosféry pre život. Vďaka kaskádovitému terénu je park prirodzene rozdelený do viacerých zón s vlastnou charakteristikou a účelom. Najvyšší priestor, pod Korunnou vilou, ponúka najkrajšie výhľady na mesto, preto je určený na spoločenské stretnutie a je vybavený barovým pultom s vysokým sedením. Nižšie sa nachádza komunitná záhrada o rozlohe 246 m2. Pokračuje voľná relaxačná zóna, kde sa na 20 ároch rozprestiera jednoduchá, ale krásna záhrada s trávnikom, drevinami a listnatými stromami. V dolnej časti parku je jazierko, v ktorom sa počas dažďov zadržiava voda. Keď je sucho, mení sa štrkové koryto na ihrisko s preliezkami z prírodných materiálov. Park uzatvára športová a fitness zóna, kde na ploche 12 árov nájdete oplotené multifunkčné ihrisko a exteriérové fitness prvky. Nech sa nachádzate kdekoľvek v parku, záhradníčite, grilujete so susedmi, hráte s deťmi basketbal alebo len tak leňošíte v hojdacej sieti, vždy máte nádherný výhľad na mesto.

Najvýhodnejšie bývanie pod Kolibou

Ak vás projekt zaujal, treba sa poponáhľať. Okrem fantastického parku a nádherných bytov je to v súčasnosti najvýhodnejšie bývanie pod Kolibou. Priemerná cena za m2 sa pohybuje už od 1904 € s DPH.

Projekt Park pod Kolibou je už vo výstavbe, dokončenie je plánované už budúci rok, na máj 2018. Pre lepšiu dopravnú dostupnosť pripravuje developer v spolupráci s mestskou časťou Nové Mesto aj výstavbu novej cestnej komunikácie Tupého – Sliačska vrátane peších chodníkov a cestných koridorov a vybudovanie novej zástavky MHD.

www.parkpodkolibou.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


1 h

Ceny energií ešte porastú: ako ušetriť desiatky eur ročne?


INZERCIA 5 h

Objavte nový spôsob cestovania, ktorému patrí budúcnosť.


INZERCIA 7 h
Skryť Zatvoriť reklamu