SME
Štvrtok, 17. jún, 2021 | Meniny má AdolfKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zig Zag prinesie do Bratislavy nový koncept bývania semivillas

Semivillas prinášajú do Bratislavy unikátne riešenie, ktoré spája výhody rodinného domu s kompaktnosťou bytu.

Inšpirované svetovou architektúrou prinesú úplne nový pohľad na to, ako budovať nielen moderné, ale aj komfortné bývanie. 12 rezidenčných jednotiek pre náročnejšiu klientelu v pokojnej a vyhľadávanej lokalite na Kolibe s vlastnou záhradkou a výhľadom na mesto sa začne stavať už na jar 2018.

Semivillas spájajú výhody domu a bytu

Semivillas spájajú dve 4-izbové (resp. 5-izbové) rezidenčné jednotky netradičným architektonickým spôsobom. Vďaka dômyselnému nastaveniu dispozícií sú navrhnuté tak, aby bolo zachované súkromie obyvateľov. Rovnako ako byt, aj semivillas sa vyznačujú nízkymi prevádzkovými nákladmi a bezúdržbovosťou vďaka spoločnému správcovi.

Z domu si Zig Zag zobral vysokú mieru súkromia a vlastnú záhradu. Každý byt má zelenú terasu a záhradu. Pri dispozícii bytov sa myslelo aj na súkromie v záhradnej časti, a tak si rezidenti budú môcť vychutnávať ničím nerušený výhľad na mesto. Samozrejmosťou sú aj samostatné vchody do obytných jednotiek a 3 vlastné parkovacie miesta v cene. Keďže sú semivillas najmä o komforte a funkčnosti, developer ponúka základnú záhradnú úpravu v cene bytu, takže po nasťahovaní už obyvateľov nečakajú žiadne ďalšie povinnosti.

Architektúra inšpirovaná západnou kultúrou

Architekt projektu Peter Pagáč má 25 rokov praxe z projektovania obytných priestorov po celom svete. Jeho tvorbu formujú skúsenosti z Talianska a Španielska, ale aj exotických krajín ako Saudská Arábia. Pri projektovaní Zig Zag si vytýčil jasný cieľ. Navrhnúť bývanie, ktoré bude nielen moderné, ale predovšetkým komfortné a funkčné a v ktorom by chcel sám bývať.


„V jedinečnom architektonickom koncepte semivillas ma inšpirovala praktická a funkčná architektúra krajín Beneluxu v spojení s rustikálnosťou talianskych horských mestečiek. Semivillas Zig Zag odpovedajú svojím komfortom a kompaktnosťou na požiadavky moderného životného štýlu, ktorý k nám čoraz viac preniká zo zahraničia. Moderní ľudia s aktívnym životným štýlom sa chcú vrátiť po náročnom dni domov, kde budú mať dostatok priestoru a súkromia, ale zároveň nebudú otrokmi svojho domu. Voľný čas strávený s rodinou a blízkymi je im vzácny a nechcú ho venovať starostlivosti o dom a pozemok. Chcú si iba užívať jeho výhody. V Zig Zag si môžu užívať voľnosť, ktorá ich nestojí ani minútu ich času.“

Nadštandardný projekt s nadštandardným vybavením
V projekte Zig Zag sa bude nachádzať len 6 semivillas s 12 rezidenčnými jednotkami. V prípade záujmu je možné prepojiť obidva objekty a mať tak k dispozícii luxusný priestranný rodinný dom. Samozrejmosťou je kvalitný bytový nadštandard s podlahovým kúrením, prípravou na stropné chladenie a tepelným čerpadlom.

Exkluzívna lokalita a výhľad na Kolibe

Zig Zag sa bude nachádzať v lukratívnej a vyhľadávanej oblasti Koliby. Vďaka výhodnému umiestneniu projektu, pod ktorým sa nenachádza výstavba, ponúka exkluzívny výhľad na panorámu mesta. Blízkosť prírody a mnohé možnosti športového a spoločenského vyžitia ocenia milovníci aktívneho životného štýlu a rodiny s deťmi.

Výstavba projektu Zig Zag sa začne na jar 2018 a dokončenie projektu sa plánuje v horizonte dvoch rokov. Inter Development je developerská firma, za ktorou stoja skúsení odborníci s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti realít, energetiky a hotelierstva. Na rozdiel od iných developerov sa venujú aj dlhodobej správe svojich projektov. Aktuálne v Bratislave zastrešujú aj výstavbu projektu Park pod Kolibou a Teslova.

www.zigzag.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Štart Driveramy prichádza vo chvíli, kedy predaje ojazdených vozidiel lámu rekordy.


5 h

Čo je správne jesť pred tréningom a čo jesť po cvičení? Poradíme vám, prečo by ste mali siahnuť po 100 % smoothie a šťavách.


6 h

Malým zázrakom by sa na Slovensku dala nazvať už samotná novopostavená škola v Banskej Štiavnici. Táto má však oveľa viac divov.


10 h