INZERCIA

V AAA AUTO sa denne predá viac ako 200 vozidiel

Za päť rokov vzrástol ročný objem predaných áut v celej skupine o tretinu

Už na začiatku predajnej akcie Black Friday, ktorá prebieha od piatka 24. novembra až do utorka 28. novembra, skupina AAA AUTO dosiahla počet 69 000 áut predaných v tomto roku. Vyrovnala tým už celkový objem svojich predajov v roku 2016. Do konca decembra spoločnosť plánuje predať zhruba 75 000 ojazdených áut, čo bude znamenať medziročný nárast takmer o desatinu.

„V priebehu tohto roka priemerne predávame 205 vozidiel denne, 6 400 mesačne, preto verím, že vo zvyšnom období minimálny cieľ 75 000 predaných áut v tomto roku dosiahneme. Ďalší priestor k rastu vidíme jednak v otváraní ďalších pobočiek a rozširovaní tých aktuálnych, ako aj v zavádzaní inovácií v oblasti predaja, služieb a nových produktov, z ktorých niektoré chystáme už na začiatok budúceho roka. Verím, že tento prístup nám pomôže v roku 2018 rásť minimálne rovnako ako tento rok, a v prípade pokračujúcich priaznivých ekonomických podmienok predaje ešte zvýšiť,“ hovorí Karolína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO International. V porovnaní s rokom 2013, kedy AAA AUTO predalo 56 646 áut, tak v priebehu piatich rokov vzrástol počet vozidiel, ktoré si zákazníci z „áčiek“ za rok odvezú, o 32,7 %.

Zľavová predajná akcia Black Friday, ktorú AAA AUTO tento rok usporiadalo už po druhý krát, je ďalším prostriedkom, ako dosiahnuť tohtoročné predajné ciele. Cena množstva vozidiel v priebehu akcie, ktorá začala v piatok a je predĺžená až do zajtra, klesla až o dve tisícky eur a zľavy sa týkajú viac ako polovice áut zo štyroch tisícok ponúkaných. „Každoročne sa tak trocha snažíme predbehnúť predajcov nových áut, ktorí väčšinou ceny minuloročných modelov znižujú až po prvom januári,“ uviedla Karolína Topolová. „V priebehu minuloročného Čierneho piatka sme v piatok a cez nadväzujúci víkend predali viac ako šesťsto automobilov. Tento rok je záujem ešte o niečo vyšší,“ dodala.

Výber zaujímavých faktov:

· Celkový počet predaných vozidiel za posledných 5 rokov (2013-2017) dosiahne tento rok ku koncu roka takmer 327 500

· AAA AUTO odmietlo za rovnaké obdobie viac ako 700 000 automobilov ponúknutých na výkup z dôvodu zlého technického stavu, nejasného pôvodu či kvôli podozreniu na stočenie odometra

· Počet pobočiek sa zvýšil z 32 v roku 2013 na 44 v roku 2017, t.j. za päť rokov o 37,5 % viac

· Denná ponuka vozidiel v rámci skupiny sa za posledných päť rokov zvýšila z 10 000 na dnešných 14 500, t.j. o 45 % viac

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zdravý životný štýl - dá sa v dnešnej dobe udržať?

Zdravý životný štýl, krásne telo, svieža pokožka, žiadne vrásky a pevné zdravie. Je možné docieliť to aj v súčasnom rýchlom svete?

Tlačové správy

Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín

Značka nie je všetko. Rozhoduje chuť.

Tlačové správy

Klima efekt bez klimatizácie

Budovy utesňujeme stále viac a viac. Ale aké to má pre nás následky?

Tlačové správy

S novou optikou máte v Poprade rýchlosť a kvalitu zaručenú

Reč nie je o predajni s okuliarmi, ale technológii, s ktorou môžete naplno využívať všetky prednosti super rýchleho internetu.