INZERCIA

V AAA AUTO sa denne predá viac ako 200 vozidiel

Za päť rokov vzrástol ročný objem predaných áut v celej skupine o tretinu

Už na začiatku predajnej akcie Black Friday, ktorá prebieha od piatka 24. novembra až do utorka 28. novembra, skupina AAA AUTO dosiahla počet 69 000 áut predaných v tomto roku. Vyrovnala tým už celkový objem svojich predajov v roku 2016. Do konca decembra spoločnosť plánuje predať zhruba 75 000 ojazdených áut, čo bude znamenať medziročný nárast takmer o desatinu.

„V priebehu tohto roka priemerne predávame 205 vozidiel denne, 6 400 mesačne, preto verím, že vo zvyšnom období minimálny cieľ 75 000 predaných áut v tomto roku dosiahneme. Ďalší priestor k rastu vidíme jednak v otváraní ďalších pobočiek a rozširovaní tých aktuálnych, ako aj v zavádzaní inovácií v oblasti predaja, služieb a nových produktov, z ktorých niektoré chystáme už na začiatok budúceho roka. Verím, že tento prístup nám pomôže v roku 2018 rásť minimálne rovnako ako tento rok, a v prípade pokračujúcich priaznivých ekonomických podmienok predaje ešte zvýšiť,“ hovorí Karolína Topolová, generálna riaditeľka AAA AUTO International. V porovnaní s rokom 2013, kedy AAA AUTO predalo 56 646 áut, tak v priebehu piatich rokov vzrástol počet vozidiel, ktoré si zákazníci z „áčiek“ za rok odvezú, o 32,7 %.

Zľavová predajná akcia Black Friday, ktorú AAA AUTO tento rok usporiadalo už po druhý krát, je ďalším prostriedkom, ako dosiahnuť tohtoročné predajné ciele. Cena množstva vozidiel v priebehu akcie, ktorá začala v piatok a je predĺžená až do zajtra, klesla až o dve tisícky eur a zľavy sa týkajú viac ako polovice áut zo štyroch tisícok ponúkaných. „Každoročne sa tak trocha snažíme predbehnúť predajcov nových áut, ktorí väčšinou ceny minuloročných modelov znižujú až po prvom januári,“ uviedla Karolína Topolová. „V priebehu minuloročného Čierneho piatka sme v piatok a cez nadväzujúci víkend predali viac ako šesťsto automobilov. Tento rok je záujem ešte o niečo vyšší,“ dodala.

Výber zaujímavých faktov:

· Celkový počet predaných vozidiel za posledných 5 rokov (2013-2017) dosiahne tento rok ku koncu roka takmer 327 500

· AAA AUTO odmietlo za rovnaké obdobie viac ako 700 000 automobilov ponúknutých na výkup z dôvodu zlého technického stavu, nejasného pôvodu či kvôli podozreniu na stočenie odometra

· Počet pobočiek sa zvýšil z 32 v roku 2013 na 44 v roku 2017, t.j. za päť rokov o 37,5 % viac

· Denná ponuka vozidiel v rámci skupiny sa za posledných päť rokov zvýšila z 10 000 na dnešných 14 500, t.j. o 45 % viac

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nemusím sa na nikoho spoliehať

Kúpou výrobkov privátnych značiek K-Classic, K-Purland, K-Bio a K-take it veggie podporíte nákup vozidiel na pomoc ľuďom v núdzi.

Tlačové správy

Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.

Predchádzanie je vždy lepšie a lacnejšie ako riešenie následkov.

Tlačové správy

Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Čoraz častejšie dostávame e-maily, v ktorých sa nás ľudia pýtajú či je naozaj konská kĺbová výživa vhodná aj pre ľudí.

Tlačové správy

Uncovering Artificial Intelligence in Slovakia

Artificial Intelligence is already delivering a real value for businesses.